اجاره تابلو تبلیغاتی در اهواز برای کاشی مرجان

اجرای با کیفیت تبلیغات محیطی باری دیگر برند کاشی مرجان را بر این واداشت که برای معرفی محصولات خود در اهواز با طرحی جدید تابلو تبلیغاتی خود را توسط کانون تبلیغاتی فرابیلبورد نصب و اکران نماید.

اجاره تابلو تبلیغاتی در اهواز برای کاشی مرجان
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/پروژه-های-انجام-شده/اجاره-تابلو-تبلیغاتی-در-اهواز-برای-کاشی-مرجان.html

 

 

 

 

 

 

 

 

1 - بیلبورد تبلیغاتی حاشیه میدان کیانپارس اهواز - نمای روز 1

بیلبورد تبلیغاتی حاشیه میدان کیانپارس اهواز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 - بیلبورد تبلیغاتی حاشیه میدان کیانپارس اهواز - نمای روز 2

بیلبورد تبلیغاتی حاشیه میدان کیانپارس اهواز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 - بیلبورد تبلیغاتی حاشیه میدان کیانپارس اهواز - نمای شب

بیلبورد تبلیغاتی حاشیه میدان کیانپارس اهواز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی شرکت کاشی مرجان

شرکت کاشی مرجان کار خود را از سال 1371 آغاز نموده و در زمینه تولید انواع کاشی های بدنه قرمز (با جذب آب کمتر از 3%)، کاشی های پرسلان لعاب دار و کاشی های با کاربرد تخصصی از جمله کاشی های ضد اسید صنعتی، کاشی ویژه نما و کاشی های ویژه پارکینگ با بهره گیری از مختصصین مجرب , استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا به فعالیت خود ادامه داده است. و در این مسیر، موفق به کسب عنوان دو دوره صادرکننده نمونه ملی و چندین عنوان صادرکننده نمونه استانی گردیده است. این شرکت در راستای نوآوری در زمینه تولید به عنوان اولین تولید کننده کاشی ضد اسید صنعتی، اولین تولیدکننده کاشی نما مجهز به حفره¬های نصب اسکوپ، اولین تولید کننده کاشی اسلیم در ایران و ... بوده است.

شرکت کاشی مرجان با هدف " تامین پوششهای سرامیکی متنوع براساس آخرین نوآوری ها با عالیترین کیفیت ممکن" تولید کننده انواع کاشی سرامیکی کف بدنه قرمز با جذب آب کمتر از 3 درصد و بدنه سفید با جذب آب کمتر از 0/5 درصد در ایران بوده که تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارد ISO 13006 تولید و به بسیاری از کشورها از جمله سوئیس، مقدونیه، استرالیا، روسیه، قزاقستان، آذربایجان، ازبکستان، ارمنستان ، بحرین و .... صادر می نماید. بر اساس استاندارد مذکور، محصولات این شرکت جهت کلیه فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها شامل نمای خارجی ساختمان، استخرها، محوطه های باز و ... در شرایط آب و هوایی مختلف حتی در مناطق سردسیر (با رعایت ضوابط نصب صحیح) قابل استفاده می باشند.

۰۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۱

مشخصات این نوشته

تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید : 82 بار

تگ ها

اجاره تابلو تبلیغاتی در اهواز
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اهواز
خیابان کیانپارس اهواز
اجاره تابلو تبلیغاتی در خیابان کیانپارس اهواز