پروژه های انجام شده

فیلتر مقالات

جستجو:
دسته بندی :

فرآورده های گوشتی امیرانیکی دیگر از پروژه های صورت گرفته در شیراز اکران تابلو تبلیغاتی فرآورده های گوشتی امیران است که این محصول زیر مجموعه شرکت سوگل شهریار می باشد.
بیلبورد تبلیغاتی فرآورده های گوشتی امیران بر روی پل عابر پیاده خیابان پاسداران شیراز توسط مجموعه فرابیلبورد اکران گردیده است که در ادامه تصویری از نمای روز و شب آن گذاشته شده است.

 

ادامه مطلب
۲۸ دى ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۰

اجرای با کیفیت تبلیغات محیطی باری دیگر برند کاشی مرجان را بر این واداشت که برای معرفی محصولات خود در اهواز با طرحی جدید تابلو تبلیغاتی خود را توسط کانون تبلیغاتی فرابیلبورد نصب و اکران نماید.

ادامه مطلب
۰۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۱

لوگو کاشی مرجاناجرای با کیفیت تبلیغات محیطی از جمله فعالیت های کانون تبلیغاتی فرابیلبورد می باشد. بدین جهت کاشی مرجان که از مشتریان سابق و وفادار ما است ، برای معرفی محصولات خود در شیراز، تابلو تبلیغاتی را با شعار تبلیغاتی« هنرمندانه می درخشد » توسط مجموعه فرابیلبورد نصب و اکران نموده است. 

ادامه مطلب
۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۱

آزم شرکت گلرنگ موتور- هیونداشرکت گلرنگ موتور فامیلی نماینده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سواری با برند تجاری هوندا در ایران است که یکی از نمایندگی های رسمی و فعال آن در شهر اصفهان می باشد و به منظور معرفی نمایندگی خودروهای هوندا در این شهر تبلیغات محیطی خود را  در سه نقطه از بهترین فضاهای تبلیغاتی شهر اصفهان توسط مجموعه فرابیلبورد اکران نموده است.

ادامه مطلب
۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۴

کانون آگهی و تبلیغات فرابیلبورد با ارائه راهکارهای نوین در جهت رشد و تعالی تبلیغات برندها مورد توجه بسیاری از صاحبین کالاها و کسب و کارها قرار گرفته است. بدین جهت برند خمیر دندان فارمد در اصفهان برای معرفی محصول خود تعدادی  از تابلو های تبلیغاتی را توسط مجموعه فرابیلبورد در سطح شهر اصفهان به مرحله اکران گذاشته است.

ادامه مطلب
۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴

لوگوی چرم مشهدشرکت چرم مشهد در سال 1357 در چرم شهر مشهد به مساحت 40/000 متر مربع و زیر بنای 12/000 متر مربع با هدف تولید البسه و مصنوعات چرمی از مرحله پوست خام به بهره برداری رسید. هدف اصلی مدیران این شرکت اعتلاء و معرفی صنعت چرم سازی ایران و تغییر ساختار سیستم تولید سنتی به صنعتی بوده است و جهت صادرات محصولات چرمی شامل انواع البسه و مصنوعات کلیه امکانات و توان بالقوه خود را به کار گرفته است.

ادامه مطلب
۰۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۸

اکران تابلو تبلیغاتی قفل رجبی در اصفهاناجرای تبلیغات در میدان خواجو از جمله مکان هایست که اکثر برندها متقاضای فضاهای تبلیغاتی در این میدان هستند. بدین جهت شرکت " قفل رجبی" در تاریخ بازگشایی نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان مردم را به بازدید از غرفه خود در این نمایشگاه دعوت کرده است و همچنین شرکت قفل رجبی تبلیغات خود را در میدان خواجو اصفهان توسط کانون تبلیغاتی فراهنر اجرا نموده است. در ادامه تصاویر اکران این تبلیغات از نماهای مختلف گذاشته شده است.

ادامه مطلب
۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۱

تبلیغات NBMدرباره نکو بهینه ماشین

فعالیت شرکت نکو بهینه ماشین(NBM)  در زمینه واردات، فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تزریق پلاستیک و لوازم جانبی از سال 1381 آغاز و در اواخر سال 1382 شرکت نکوبهینه ماشین در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران تحت شماره 218761 رسماً ثبت شد.

ادامه مطلب
۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۵:۵۵

نانو تکس گلریزشرکت گلریز توليدكننده محصولات كاغذي به عنوان اولين واحد توليدكننده محصولات كاغذي و بهداشتي در استان خراسان آغاز به فعالیت نمود و هم اكنون پس از 50 سال سابقه و حضور موفق در عرصه بهداشت ، سلامت و فرهنگ جامعه به عنوان بزرگترين واحد توليدي در استان پهناور خراسان با اعتقاد و التزام به حفظ و ارتقاء كيفيت محصولات خود در حال تلاش مي باشد.

ادامه مطلب
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۵

خانه و کاشانهیکی از شاخص های مهم پیشرفت در صنعت پخش و عرضه کالاهای عمومی، حضور و گسترش فروشگاههای زنجیره ای است که ضمن شفافیت بخشی به سیستم مالی و مالیاتی، با بهبود زنجیره تأمین، پخش و عرضه سراسری کالاها، در تسهیل ارائه خدمات کیفی به مردم مشارکت می کنند. فروشگاههای زنجیره ای خانه و کاشانه با هدف ارائه آسان و ارزان مجموعه متنوعی از کالاهای مورد نیاز خانوارهای ایرانی تأسیس شده است و مشغول به فعالیت می باشد. کالاهای ارائه شده در بسته های قیمتی پلکانی مشخص عرضه می گردند به نحوی که ضمن کمک به پایدار بودن قیمتها در بازار، مصرف کننده قادر به انتخاب آسان کالای مورد نظر خود با آگاهی کامل از قیمت کالا باشد. حوزه فعالیت فروشگاههای خانه و کاشانه تمامی کشور است و نظر به رشد فزاینده این مجموعه، امید است به زودی تمامی نقاط جغرافیایی و جمعیتی مهم کشور تحت پوشش قرار گیرند.

ادامه مطلب
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۱