بیلبورد چاکلز خلبانی پرواز می کند

ابتکار جدید در بیلبورد چاکلز خلبانی

اگردورتا دورشهرگشتی بزنید انواع بیلبوردهای تبلیغاتی مختلف به چشم میخورد، دراین میان، تابلوهایی توجه شما را جلب میکند که متفاوت ترازبقیه باشند همانطورکه می دانید تبلیغات محیطی هرچه جذاب تر و جلوه بیشتری داشته باشند توجه مردم را بیشتر به خود جلب میکنند.چاکلزاین باربیلبوردی خلاقانه را طراحی کرده که دنیایی از توجه را به سوی خود جلب میکند و تبلیغات محیطی به طورجذاب توانسته چاکلز را به پرواز در آورد.ازآنجایی که جنس این محصول از جنس یک چیز خوشمزه ی کم خاصیت یا همان هله هوله های خودمان است، بنابراین خلق فضاهای پرانرژی از وظایف این نوع آگهی است.

بیلبورد چاکلز خلبانی پرواز می کند
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/نقد-و-بررسی-تبلیغات-شهری/بیلبورد-چاکلز-خلبانی-پرواز-می-کند.html

 

اجرای خلاقانه تبلیغات محیطی چاکلز خلبانی

چاکلز این بار در زمینه تبلیغات محیطی با اجرای خوب و ظریف بیلبورد تبلیغاتی اش ، آن را تبدیل به یک کار بیاد ماندنی و همچنین دوست داشتنی کرده است. در اجرای این کار، نسبت به کارهای قبلی چاکلز، از بیلبوردهای با قابلیت تری بهره جسته اند تا بتوانند تصویری واقعی تر از چاکلز خلبانی در حال پرواز خلق کنند. در رابطه با پس زمینه هم کار بسیار خوبی صورت گرفته و فضایی که ترسیم شده، فضایی هیجان انگیز، گرم، پر انرژی و خوشمزه است.
فرابیلبورد معتقد است این فضا دقیقا همان فضایی است که اسنک، آن هم چاکلز به آن نیاز دارد. جزییاتی که بر روی بالگرد خلبانی وجود دارد هم جای شگفتی دارد. در صنفی که بیشتر آگهی های تولید شده اش بهره برداری از تصاویر، کارکترها و المان های بصری دیگران و کپی برداری است و کوچکترین فکری برای برخی از آگهی ها صورت نمی گیرد، اجرای یک ایده ی نو در تبلیغات آن را متمایز تر از بقیه می کند.

این بیلبورد تبلیغاتی هنرمندانه با طرح جدیدی از تبلیغات محیطی اسنک چاکلز را به شکل بالگردی فوق العاده در یکی از شلوغ ترین نقطه های شهر به نمایش گذاشت. این تبلیغات محیطی جذاب بر روی بیلبورد 60 متری واقع در بلوار آزادی، ابتدای بلوار معلم، جنب پارک ملت واقع شده و مسلما این بیلبورد یک بیلبورد معمولی نیست و چشم هر کسی را که از این مسیر عبور کند متوجه خود می کند .

بیلبورد تبلیغاتی چاکلز

 

هر دسته ی محصول تفکری جدا دارد

شرکت به آرا با قدمت پیشینه خود چه در عرصه تبلیغات و چه درتولید وکیفیت محصولات خود همواره توانسته گوی رقابت را از سایر رقبای خود بگیرد. هدف فرابیلبورد از نمایش چنین ایده هایی نشان دادن کارهای خارق العاده ای است که در زمینه تبلیغات محیطی به طور روز افزون به طرح این تبلیغات اضافه شده و دنیایی از تازگی را به همراه دارد. همانطور که میدانید عامل کلیدی موفقیت در عرصه فروش محصولات علاوه بر کیفیت بدون شک تبلیغاتی است که تاثیربسزایی در پیشگام بودن  ایفا میکنند و در این بین مجموعا کاری درست و به نظر موثر در زمینه ی آگهی های تبلیغات محیطی صورت گرفته است.

 

درباره صنایع غذایی به آراجاکلز خلبانی

شرکت صنایع غذایی به آرا با سرمایه گذاری مشترک خارجی در زمینه تولید چیپس واسنک تحت لیسانس شرکت لورنز آلمان فعالیت خود را آغاز نموده است از افتخارات شرکت لورنز صادرات به 81 کشور جهان و استقرار در 5 کشور اروپایی،همچنین کشور ایران می باشد.قدمت این شرکت به 120 سال می رسد!!!
 

 

 

 

 اندیشه ی  تولید چاکلزآرم شرکت به آرا

اندیشه تولید برند چاکلز اولین بار در سال 1388 به ذهن گروه جدید مدیریت شرکت صنایع غذایی به آرا رسید.با توجه به تولید بدون تنوع و سنتی فرآورده های حجیم شده ذرت،نیاز به تولید این نوع محصول با استفاده از فن آوری روز دنیا احساس می شد. 
در همین راستا صنایع غذایی به آرا بر آن شد تا محصولی سالم،با ارزش غذایی بالا و خوشمزه را در کنار محصول چیپس سیب زمینی (کرانچیپس) در سبد محصولات خود اضافه و به مصرف کنندگان ارائه نماید. 

 

محصولات به آرا چاکلز خلبانی

شرکت به آرا برای اولین بار در ایران،اسنک ذرت با شکل فنری را تولید نمود که با توجه به استقبال مصرف کنندگان،اسنک چاکلز با شکل های توپی،حلقه ای وساده در سه طعم پنیری و برای اولین بار کچاپ تند و همچنین طعم پنیر و سبزیجات به سبد محصولات چاکلز نیز اضافه شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آشنایی با سایر محصولات شرکت صنایع غذایی به آرا

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۸:۴۱

مشخصات این نوشته

تاریخ انتشار : ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۸:۴۱
تعداد بازدید : 2,225 بار

تگ ها

چاکلز خلبانی
تبلیغات خلاقانه
بیلبورد تبلیغاتی