مجری تبلیغات فرودگاهی

مجری تبلیغات فرودگاهیروزانه هزاران تبلیغات پیش ‌روی ما انسان‌ها قرار می‌گیرد، تبلیغاتی مختلف از کالا و خدماتی که بسیاری از شرکت‌ها ارائه می‌دهند. دنیای امروز، دنیای تبلیغات موفق است. هنگامی که از منزل خارج می شویم و یا قصد سفر به مناطق مختلف را داریم در بین راه و محیط های مختلف با تبلیغات زیادی مانند، بیلبوردها، اتوبوس‌ها، مجلات و… روبه ‌رو می‌شویم.
تبلیغات زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که آگاهانه و متناسب با مکانی مناسب و پررفت و آمد و عاری از آشفتگی های بصری باشد،یکی از مکان های مناسب برای تبلیغات اثر گذار و ارزشمند که مورد توجه بسیاری از صاحب نظران است،تبلیغات در فرودگاه می باشد.

مجری تبلیغات فرودگاهی
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/مجری-تبلیغات-فرودگاهی.html

کانون تبلیغاتی فراهنر مجری تخصصی در حوزه رسانه محیطی اجرا کننده کمپین های بزرگ تبلیغاتی برای شرکت ها در فرودگاه های سراسر کشور می باشد که در این رابطه فعالیت های مختلفی را انجام می دهد، یکی از این زمینه ها تحقیقات بازار، مشاوره تبلیغاتی و کمپین نویسی تبلیغاتی می باشد. 

مجموعه فراهنر پروژه های مختلفی از برندها ی شناخته شده و معتبر را در سراسر فرودگاه های کشور به اجرا درآورده است که نتیجه مشاوره ها و خدمات قابل توجه این مجموعه است که توسط کادر مجرب فروش و آگهی بخشی در زمینه های مختلف نظیر،تابلو تبلیغاتی مناسب با نوع برند،جانمایی تابلو تبلیغاتی،پیشنهاد طرح های به روزتر و... می باشد.

فراهنر علاوه بر اینکه از سال های نخست مجری تبلیغاتی در تمامی شهرهای کشور بوده است ،چند سالی است نیز در حوزه تبلیغات فرودگاهی فعالیت دارد و به سبب همین نگاه ویژه، توجه و تمرکز خاصی بر روی تبلیغات در فرودگاه و مشتریان خود دارد که حتی بعد از اجرای تبلیغات درحفظ و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی تا زمان اتمام قرارداد دقت عمل لازم را فراهم می آورد و پس از آن نحوه اثر گذاری تبلیغات در فروش محصولات مشتریانش را مورد ارزیابی قرار می دهد. جهت کسب اطلاع از واگذاری انواع تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه های سطح کشور با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه و مجری تبلیغاتی فرودگاهی تماس حاصل نمایید.


با توجه به درخواست مشتریان برای تبلیغات در فرودگاه توسط مجری تبلیغات فرودگاهی فراهنر نمونه از اجرای این تابلو ها را در قسمت ذیل می توانید مشاهده کنید.

 


فراهنر مجری تبلیغات محیطی فرودگاهی در در هر ماه تابلوهای جدیدی را بنا به درخواست مشتریان اکران می کند و از بین آنها کسانی که به دنبال توسعه برند هستند تقاضای تمدید قرار داد را دارند،در قسمت ذیل می توانید نمونه از پروژه های انجام شده را مشاهده کنید.

 

 

کانون تبلیغاتی فراهنر برای آگهی بخشی به متقاضیان تبلیغات در فرودگاه، لیستی از مهم ترین فرودگاه های کشور را همراه با اطلاعات فرودگاه ، نحوه انجام تبلیغات در فرودگاه مورد نظر را در این قسمت مهیا نموده است.

 

 

 

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۵۵

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۵۶
تعداد بازدید : 904 بار

تگ ها

مجری تبلیغات فرودگاهی در کشور
تبلیغات فرودگاهی
تبلیغات در فرودگاه
مجری تبلیغاتی در فرودگاه
تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه
بیلبوردهای تبلیغاتی در فرودگاه
اجاره بیلبورد در فرودگاه
رزرو بیلبورد در فرودگاه
تعرفه بیلبوردهای فرودگاه