تبلیغات در فرودگاه گرگان

تبلیغات در فرودگاه گرگانمعرفی فرودگاه گرگان

فرودگاه گرگان یکی از فرودگاههای است که قدمت آن به 50 سال قبل بر می گردد. این فرودگاه ابتدا در زمینی به مساحت 100 هکتار و دو باند خاکی چمنی به شکل متقاطع و به طول 1000 متر احداث شد. فرودگاه به عنوان یک پایگاه جهت هواپیماهای سمپاش شرکت هواپیمایی خدمات ویژه وابسته به وزارت کشاورزی و همچنین در مقطعی توسط وزارت پست و تلگراف و تلفن وقت به منظور مبادلات پستی مورد استفاده قرار داشته و تا سال 1374 این فرودگاه فاقد هرگونه تجهیزات فرود گاهی و ناوبری بوده است.

تبلیغات در فرودگاه گرگان
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تبلیغات-در-فرودگاه-گرگان.html

فرودگاه گرگان در بین شهرهای گرگان (مرکز استان گلستان) و آق قلا قرار گرفته است. فرودگاه گرگان یک فرودگاه بین المللی است و پروازهای حجاج گلستانی نیز از این فرودگاه صورت می گیرد. هر هفته از این فرودگاه پروازهایی به مقاصد داخلی تهران، مشهد، زاهدان، کیش، بندرعباس و کشورهای عربستان و سوریه انجام می شود.

 

موقعیت تبلیغات در فرودگاه گرگان

فرودگاه گرگان یکی دیگر از وسایل حمل و نقل عمومی در بخش هوایی میباشد که شهرستان گرگان با داشتن یک فرودگاه و برقراری پروازهای داخلی و خارجی ( بین المللی ) به جابجایی حدود 300’000 نفر در سال اقدام می نماید.

شهرستان گرگان دارای 4 شهرک صنعتی گرگان 1 و 2، گرگان شهید هزار جریبی و گوزن فارس میباشد که با مساحتی بالغ بر 120 هکتار بخش عمده صنعت شهرستان را به خود اختصاص داده اند و بالغ بر 300 واحد صنعتی در این نواحی در حال احداث و یا بهره برداری می باشند به سبب قابلیت های اقتصادی شهر گرگان باعث شده این فرودگاه موقعیت استراتژی تبلیغات و اجاره تابلوهای تبلیغاتی را از آن خود کند.

بدون شک فرودگاه‌‌ها به عنوان یکی از مهم ‌ترین شبکه‌های حمل و نقل در کشور به ویژه گلستان محسوب می‌شوند و از جهتی فرودگاه یکی از اساسی ترین عوامل توسعه هر منطقه است و ارزش و اهمیت فرودگاه ها در دنیای امروز به حدی است که می توان فرودگاه ها را لوکوموتیو اقتصادی هر کشور توصیف کرد

همچنین وجود جاذبه های توریستی و اماکن تاریخی باعث جذب گردشگران مختلف به این ناحیه می شود و بسیاری از مردم راه هوایی را به جهت سهولت انتخاب می کنند و از طرفی مسافرانی که قصد پرواز از گرگان به مقاصد مختلف را دارند نگزیرند در این فرودگاه برای ساعت و یا حتی لحظه ای توقف کنند و وجود تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه گرگان و تبلیغاتی که با انواع رسانه های تبلیغاتی صورت گرفته ذهن آگاه بسیاری از صاحب نظران و سرمایه گذاران را به خود معطوف می کند و تأثیر مستقیمی بر روی فروش محصولات خواهد گذاشت و بعلاوه بر اعتبار برند خواهد افزود.

اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه گرگان نتایج قابل توجه ای را بر جای خواهد گذاشت و به لحاظ اینکه این فرودگاه در مرکز استان گلستان واقع شده تبلیغات و اجاره بیلبورد در فرودگاه گرگان با حساسیت بالاتری اجرا می گردد و به همین دلیل است که بسیاری از صاحبین برند تقاضای اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه گرگان را دارند.

 

تعرفه اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه گرگان

انجام تبلیغات و اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه گرگان از تعرفه های مختلفی برخوردار است و دلیل یکسان نبودن قیمت ها  دلایلی نظیر، نوع رسانه تبلیغاتی،فضای تبلیغاتی،سالن فرودگاه و... می باشد و بر اساس مزایده های که در طول سال اجرا می شود نمیتوان قیمت یکسانی برای آن در نظر گرفت،در صورتی که تمایل به اطلاع از تعرفه تبلیغات در فرودگاه گرگان را دارید می توانیدبا شماره 09128700556 مجری تبلیغات فرودگاهی گرگان در تماس باشید.


فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی گرگان

- سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی گرگان
- سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی گرگان
- سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی گرگان
- سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی گرگان
- سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی گرگان
- درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی گرگان
- سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی گرگان
- سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی گرگان
- سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی گرگان
- سالن عمومی فرودگاه بین المللی گرگان
- فضای بیرونی فرودگاه بین المللی گرگان
- فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی گرگان
- ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی گرگان
- محوطه داخلی فرودگاه بین المللی گرگان
- سالن انتظار فرودگاه بین المللی گرگان
- ترمینال فرودگاه بین المللی بندر گرگان
- سالن گمرک فرودگاه بین المللی گرگان

 

نمونه از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه گرگان

اجاره بیلبورد در فرودگاه گرگان

اجاره بیلبورد در فرودگاه گرگان

اجاره بیلبورد در فرودگاه گرگان

اجاره بیلبورد در فرودگاه گرگان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لیست تعدادی از بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه گرگان در فایل کمپین تبلیغاتی زیر ارائه شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست کامل تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه گرگان ، با دفتر شرکت فراهنر تماس حاصل نمایید .

 

لیست نمونه تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه گرگان

 

تبلیغات محیطی در فرودگاه گرگان

۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۹:۰۹

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۹:۱۰
تعداد بازدید : 866 بار

تگ ها

تبلیغات در فرودگاه گرگان
اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه گرگان
اجاره بیلبورد در فرودگاه گرگان
فرودگاه گرگان
تبلیغات محیطی در فرودگاه گرگان
تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه گرگان
بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه گرگان
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه گرگان
رزرو بیلبورد در فرودگاه گرگان
مجری تبلیغات فرودگاهی گرگان