تبلیغات در فرودگاه بین المللی یزد

معرفی فرودگاه بین المللی یزدمعرفی فرودگاه بین المللی یزد

فرودگاه شهید صدوقی فرودگاه اصلی استان یزد می‌باشد. این فرودگاه در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۴۸به مساحت ۵۷۵ هکتار تأسیس که در حاشیه جنوبی کویر مرکزی ایران و تقریباً در مرکز جغرافیایی کشور و در غرب شهر یزد در فاصله ۳/۵ ناتیکال مایل(حدود ۱۰ کیلومتری)از مرکز شهر قرار دارد. 

تبلیغات در فرودگاه بین المللی یزد
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تبلیغات-در-فرودگاه-بین-المللی-یزد.html

اکثر هواپیماهای داخلی و خارجی اعم از نظامی و کشوری از فضای فرودگاه یزد عبور می‌کنند، این فرودگاه علاوه بر پروازهای برنامه‌ای و غیر برنامه‌ای که در حال انجام می‌باشد،می‌تواند در مواقع اضطراری مورد استفاده هواپیماها قرار گیرد، این فرودگاه در تقسیم بندی فرودگاههای کشور به عنوان یک فرودگاه کشوری ، برای انجام پروازهای تجاری در نظر گرفته شده و گاهی ( به ویژه به منظور پروازهای آموزشی ) در موارد نظامی نیز مورد استفاده ارتش و سپاه قرار می گیرد.
  فرودگاه یزد مقصد و مبدأ شهرهای تهران ، مشهد ، کیش و بندرعباس در پروازهای داخلی و شهرهای دمشق ، جده و مدینه در پروازهای بین المللی به حساب می آید که جابجایی مسافر در این مسیرها توسط حدود 10 شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی صورت می گیرد . در حال حاضر بطور متوسط در هر روز 10 پرواز مسافری ( نشست و برخاست ) انجام می پذیرد.


تبلیغات در فرودگاه یزد

در حال حاضر با وجود پروازهای زیارتی و حج و عتبات و همچنین مسیرهای پروازی مختلف داخلی، و رفت و آمد بازدید کنندگان، انجام امور تبلیغاتی همچون اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه یزد،اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه یزد روند رو به رشد و قابل ملاحضه ای داشته است.

باتوجه به افزایش تقاضا برای سفرهای هوایی و تمایل مردم به موارد حمل و نقل هوایی جایگاه تبلیغات در فرودگاه یزد را می توان مطلوب ارزیابی نمود و همچنین که این فرودگاه،به فرودگاه بین المللی و همچنین کسب استانداردهای ایزو و پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی دست یافته می توان گام های مناسبی در زمینه گسترش تبلیغات در فرودگاه یزد بعنوان راه درآمدی غیر هوایی در این زمینه در نظر گرفت.

نکته مهم اینکه یزد یکی از بهترین شهرهای خشتی جهان است که همواره به عنوان صاحب یکی از درخشان ترین میراث های فرهنگی در ادوار مختلف تاریخی ایران مطرح بوده است به همین دلیل مسافران و گردشگران زیادی از طریق راه هوایی به این شهر سفر خواهند کرد و قطعا به تبلیغات در فرودگاه یزد نگاه ویژه ای خواهند داشت و صاحبین برند به دنبال اجاره بیلبورد در فرودگاه یزد خواهند بود و قطعا اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه یزد تأثیر به سزایی در فروش محصولات خواهد داشت.


اهمیت جایگاه تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی یزد 

اینکه صرفاً بیلبوردی از طراحی جذاب برخوردار باشد ولی تناسبی با فضای تبلیغاتی مناسب در فرودگاه نداشته باشد، نمی تواند در جذب مشتریان بیشتر و مشغول کردن ذهن بسیاری از آنها توفیق چندانی کسب کند،بر همین اساس باید متناسب با تبلیغ برند یا کالا تابلو تبلیغاتی انتخاب شود و در نهایت فضای مناسب اعم از سالن های فرودگاهی،فضای بیرونی فرودگاه،پارکینگ فرودگاه و... انتخاب گردد تا بتوان به اثر بخشی مطلوب اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه یزد رسید.


فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی یزد 

- سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی یزد
- سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی یزد
- سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی یزد 
- سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی یزد
- سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی یزد
- درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی یزد
- سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی یزد 
- سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی یزد
- سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی یزد
- سالن عمومی فرودگاه بین المللی یزد
- فضای بیرونی فرودگاه بین المللی یزد
- فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی یزد
- ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی یزد
- محوطه داخلی فرودگاه بین المللی یزد
- سالن انتظار فرودگاه بین المللی یزد
- ترمینال فرودگاه بین المللی بندر یزد
- سالن گمرک فرودگاه بین المللی یزد

 

لیست نمونه تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه یزد

 
فراهنر مشاور و مجری تبلیغات در کل فرودگاه های کشور آماده واگذاری انواع تابلوها و بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه یزد و سایر فرودگاه ها می باشد و همچنین می توانید جهت انجام مشاوره و اجاره تابلو تبلیغاتی با ما در ارتباط باشید.

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه یزد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لیست برخی از سازه های تبلیغات محیطی فرودگاه بین المللی یزد در فایل کمپین تبلیغاتی زیر ارائه شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست کامل بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی یزد ، با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه تماس حاصل نمایید .

 

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰:۳۳

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰:۳۳
تعداد بازدید : 945 بار

تگ ها

تبلیغات در فرودگاه یزد
اجاره بیلبورد در فرودگاه یزد
اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه یزد
بیلبوردهای فرودگاه یزد
تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه یزد
رزرو بیلبورد در فرودگاه یزد
مجری تبلیغاتی فرودگاه یزد
تعرفه بیلبوردهای فرودگاه یزد