تبلیغات در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد

اجاره بیلبورد در مشهدمعرفی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه بین‌المللی مشهد که با نام “فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد” نیز شناخته می‌شود، پس از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور محسوب می‌شود و از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، رتبه نخست را در سطح کشور دارا می‌باشد.در زمینی به مساحت ۵۴۰ هکتار در قسمت جنوب شرقی شهر مشهد قرار دارد و با دو باند موازی ظرفیت پذیرش کلیهٔ هواپیماها تا ردهٔ بویینگ ۷۴۷ را دارد.

تبلیغات در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تبلیغات-در-فرودگاه-بین-المللی-شهید-هاشمی-نژاد-مشهد.html

بیش از ۱۴ شرکت داخلی و ۱۶ شرکت خارجی به فرودگاه بین المللی مشهد پرواز دارند و ظرفیت این فرودگاه سالانه حدود ۸ میلیون مسافر داخلی و خارجی است و هر ساله بیش از ۲۷ هزار زائر حج تمتع و ۲۰۸ هزار زائر حج عمره را می‌پذیرد. در مجموع شهر مقدس مشهد ۲۵ میلیون مسافر داخلی و خارجی را پذیرا می باشد.
هم اکنون از فرودگاه مشهد به ۵۱ مسیر داخلی و خارجی پرواز انجام می شود که از این تعداد ۳۰ پرواز در مسیر های داخلی و ۲۱ پرواز هم در مسیرهای خارجی می باشد.
شرکتهای هواپیمایی که در انتقال مسافر داخلی نقش دارند شامل :ایران ایر – ماهان – آسمان – کیش – زاگرس – اتا – قشم – تابان – ایران ایرتور- معراج- کاسپین – اترک می باشد و شرکت های هواپیمایی که در انتقال مسافر خارجی نقش دارند شامل تورکیش – کام ایر- گلف – سعودی – العربیه – عراق- فلای دبی – کورندون – قطر- جزیره می باشد.

 

نمونه های آماری میزان تاثیر گذاری تبلیغات در فرودگاه مشهد

آخرین نتایج حاصل از نمونه های آماری میزان جلب توجه مردم نسبت به تبلیغات محیطی حاکی از آن است که 35% جامعه با توجه و دقت زیاد تبلیغات محیطی را رصد می کنند 27% جامعه این توجه متوسط و 23% با توجه کم و 15% مردم توجه خاصی به تبلیغات محیطی ندارند .

این آمار در فضاهای فرودگاهی با تغییرات معناداری همراه بوده و بیش از 50% از جامعه مخاطب با دقت و توجه زیاد تبلیغات منصوبه در ترمینال ها را بررسی و ارزیابی می کنند.

میزان جلب توجه نمونه آماری نسبت به تبلیغات محیطی
زیاد    35%
متوسط    27%
کم    23%
اصلا    15%

 

 

موقعیت تبلیغات در فرودگاه مشهد

سرمایه گذاری برای تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در فرودگاه مشهد به دلیل اینکه تراکم زیادی از جمعیت را در بیشتر مناسبت ها دارا می باشد ، تبلیغات در فرودگاه مشهد از تاُثیر گذاری و بازدهی بالای برخورداراست و می تواند شخصیت ممتاز رسانه را به جهت معرفی برند به دنبال داشته باشد.

در بین روش های تبلیغاتی ، تبلیغات فرودگاهی رتبه های نخست را دارند و با توجه به اینکه اوقات سپری کردن در محیط فرودگاهی نسبت بالایی را به خود اختصاص می دهد ، و همچنین تبلیغات در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد جایگاه ویژه ای را بین مدیران و صاحبان برند به خود معطوف کرده است ،اجاره بیلبورد در فرودگاه مشهد انتخاب و تصمیم را با خود دارد و مخاطب مصمم به گزینش و تعیین راه می شود . این ویژگی در دیگر رسانه های تبلیغی کمتر به چشم می خورد اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه مشهد نیز نقاط تاثیرگذار متفاوتی دارد که به فراخور موقعیت دارای ارزش هستند .

اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه مشهد باعث معرفی به بازدیدکنندگان داخلی و خارجی در مناسبت ها و ایام های خاص مذهبی می شود، تبلیغات در فرودگاه مشهد به خیل عظیم و خاص جامعه به عرضه نمایش گذاشته می شود و برهمین اساس به اعتبار برند افزوده خواهد شد و با شناسایی و جانمایی مناسب تابلوها تبلیغاتی ارزش محصول یا برند حفظ خواهد شد و از طرفی قابلیت ها و توانمندی های داخلی را به میهمانان خارجی به نمایش گذاشته می شود تا صاحبین مشاغل مهم را به ترغیب در خرید و سرمایه گذاری وا دارد.

 

 

انواع فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه های بین المللی

سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی مشهد
سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی مشهد
سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی مشهد
سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللیمشهد
سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللیمشهد
درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی مشهد
سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی مشهد
سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی مشهد
سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی مشهد
سالن عمومی فرودگاه بین المللی مشهد
فضای بیرونی فرودگاه بین المللی مشهد
فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی مشهد
ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی مشهد
محوطه داخلی فرودگاه بین المللی مشهد
سالن انتظار فرودگاه بین المللی مشهد
ترمینال فرودگاه بین المللی مشهد
سالن گمرک فرودگاه بین المللی مشهد

 

فرابیلبورد مجری تبلیغات فرودگاهی آماده واگذاری انواع تابلو تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی مشهد و سایر فرودگاه ها می باشد جهت درخواست یا مشاوره در امر تبلیغات با شماره 09128700556 واحد تبلیغات فرودگاهی مشهد در تماس باشید.

 

نمونه لیست تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مشهد

اجاره بیلبورد در فرودگاه مشهد

اجاره بیلبورد در فرودگاه مشهد

اجاره بیلبورد در فرودگاه مشهد

اجاره بیلبورد در فرودگاه مشهد

 

 

۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۴۲

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۴:۴۲
تعداد بازدید : 1,333 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در فرودگاه مشهد
تبلیغات در فرودگاه مشهد
فرودگاه مشهد
اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه مشهد
بیلبوردهای فرودگاه مشهد
تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه مشهد
رزرو تبلیغات در فرودگاه مشهد
تعرفه بیلبوردها ی فرودگاه مشهد
مجری تبلیغات فرودگاهی مشهد