تبلیغات در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز

تبلیغات در فرودگاه شیرازتاریخچه فرودگاه بین المللی شهید دست غیب شیراز

کلانشهر شیراز ، نسبت به دیگر کلانشهرهای ایران ، امکانات مسافربری بهتری دارد . شیراز دومین شهر ایران پس از تهران بود که دارای فرودگاه بین‌المللی شد. این فرودگاه در دوران سلطنت محمدرضا شاه پهلوی با نام فرودگاه بین‌المللی شیراز تأسیس شد که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌نام «فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز» تغییرنام داد. فرودگاه شیراز پس از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه در سطح کشور محسوب می‌گردد.

تبلیغات در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تبلیغات-در-فرودگاه-بین-المللی-شهید-دستغیب-شیراز.html

فرودگاه شیراز به عنوان فرودگاه مرکز استان مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و وسایل کمک ناوبری DVOR/DME و ILS و ... بوده و همچنین از پیشرفته ترین رادار موجود جهان به نام MSSRIO برخوردار است.
فرودگاه شیراز دارای 13 مسیر هوایی (ROUTE ) می‌باشد.پروازهای خارجی به کشورهای سوریه ، قطر، امارات متحده عربی(دوبی - ابوظبی) بحرین، کویت، عربستان سعودی (حج عمره و تمتع) و به صورت موردی در مسیر مصر، سودان، روسیه، ترکیه و ... انجام می‌شود و در مسیر داخلی نیز به شهر های تهران، مشهد، اصفهان، اهواز، آبادان، کرمانشاه، بوشهر، لنگه، لار، لامرد، بندرعباس، کیش، قشم، سیری، لاوان و در صورت نیاز به سایر فرودگاه‌های داخلی پرواز انجام می‌شود.


تبلیغات در فرودگاه شیراز

شهر شیراز در مسير راه هاي تجاري داخل ايران به بنادر جنوب مانند بندر بوشهر قرارگرفته است. شيراز به سبب جاذبه هاي تاريخي، فرهنگي، مذهبي و طبيعي فراوان، همواره گردشگران بسياري را به سوي خود فراميخواند از همین جهت رفت و آمد گردشگران داخلی و خارجی به این فرودگاه سبب توجه صاحبین رسانه ها به سوی تبلیغات و اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز گشته است.
بی‌تردید فرودگاه شیراز به نوعی ویترین از این کلانشهر محسوب می شود و وضعیت فعلی فرودگاه شیراز به لحاظ جایگاه فرهنگی و اقتصادی موقعیت مطلوبی را برای اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه شیراز فراهم آورده است و از طرفی این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی کشور ،باعث جذب صاحبین برند به سوی اجاره فضا های تبلیغاتی در فرودگاه شیراز به منظور توسعه برند و فروش کالا می گردد.
هم‌اکنون ظرفیت پذیرش مسافر این فرودگاه ۴ میلیون نفر در سال می‌باشد که با اتمام طرح توسعه این فرودگاه به ۱۰ میلیون مسافر در سال افزایش می‌یابد با این وجود فرودگاه شیراز شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاری تبلیغات فراهم کرده است و علاوه بر این منبع درآمد غیر هوایی برای این فرودگاه به شمار می آید.

 

تعرفه تبلیغات در فرودگاه شیراز

با توجه به میزان برگزاری مزایدات دوره ای برای واگذاری فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه شیراز تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی،درحال تغییر می باشد و نحوه ارزش گذاری بر اساس شرایطی همچون انواع رسانه تبلیغاتی،جایگاه تبلیغاتی و نوع تبلیغات و ... می باشد،به همین دلیل یک قیمت پایه و کلی برای اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه شیراز نمی توان اعلام نمود.

 

تعداد جابجایی مسافر در فردگاه شیراز

هم اینک علاوه بر انجام پروازهای روزانه داخلی از طریق فرودگاه بین المللی شیراز، هشت شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی از طریق این فرودگاه به مقصد وین، دوحه، دبی، شارجه، تفلیس، مسقط، استانبول، کویت، نجف و بغداد پروازهای مستقیم دارند.

در فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز که چهارمین فرودگاه از نظر حجم پروازی و تعداد جابجایی مسافر را به خود اختصاص داد ۲۴هزار و ۵۷۲ پرواز انجام شد که نسبت به سال گذشته هیچ رشدی نداشته است. تعداد مسافران جابجاشده از این فرودگاه با افزایش ۷ درصدی نسبت به سال ۹۲ تعداد ۲ میلیون و ۴۸۹ هزار و ۷۴۳ نفر بود.


انواع فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی شهید دست غیب شیراز 

سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی شیراز
سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی شیراز
سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی شیراز 
سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی شیراز
سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی شیراز 
درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی شیراز
سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی شیراز
سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی شیراز
سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی شیراز
سالن عمومی فرودگاه بین المللی شیراز
فضای بیرونی فرودگاه بین المللی شیراز
فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی شیراز
ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی شیراز 
محوطه داخلی فرودگاه بین المللی شیراز
سالن انتظار فرودگاه بین المللی شیراز
ترمینال فرودگاه بین المللی بندر شیراز
سالن گمرک فرودگاه بین المللی شیراز

 

لیست نمونه تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه شیراز

 

فراهنر مشاور و مجری تبلیغات در کل فرودگاه های کشور آماده واگذاری انواع تابلوها و بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه شیراز و سایر فرودگاه ها می باشد و همچنین می توانید جهت انجام مشاوره و اجاره تابلو تبلیغاتی با شماره 09128700556 واحد فروش تبلیغات فرودگاهی در ارتباط باشید.


نمونه ای از تصاویر برخی از تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه شیراز
 

اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز

اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز

اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز

اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
تعداد بازدید : 1,113 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز
اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه شیراز
تبلیغات در فرودگاه شیراز
فرودگاه شهید دست غیب شیراز
تابلو های تبلیغاتی فرودگاه شیراز
بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه شیراز
رزرو بیلبورد در فرودگاه شیراز
مجری تبلیغات فرودگاهی شیراز
تعرفه بیلبوردهای فرودگاه شیراز