تبلیغات در فرودگاه بین المللی ساری

تبلیغات در فرودگاه ساریمعرفی فرودگاه بین المللی ساری

ساری مرکز استان مازندران در شمال ایران و از بزرگترین شهرهای ناحیهٔ شمالی ایران و بزرگترین شهر مازندران است و دارای فرودگاهی به نام دشت ناز می باشد، این فرودگاه به عنوان یک فرودگاه بین‌المللی شناخته می‌شود.

ازفرودگاه دشت ناز به شهرهای تهران و مشهد پروازهای روزانه‌ ای توسط هواپیمایی ماهان برقرار است. این فرودگاه بین‌المللی است و در ۱۵ کیلومتری شهر ساری واقع شده و پروازهای داخلی آن به شهرهای مشهد، شیراز، اهواز، عسلویه، تهران، بندرعباس، کیش برقرار است. 

تبلیغات در فرودگاه بین المللی ساری
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تبلیغات-در-فرودگاه-بین-المللی-ساری.html

فرودگاه بین‌المللی دشت ناز از نظر تعداد مسافر و تعداد پرواز در کشور دارای رتبه ۱۱ است و از بزرگ ‌ترین فرودگاه‌های شمال کشور است. این فرودگاه در هفته بیش از ۷۷ پرواز دارد. این فرودگاه در مسیر اتوبان ساری به نکا در شهرستان ساری واقع گردیده است. پایه ‌گذاری این فرودگاه مربوط به سال ۱۳۲۶ (۱۹۴۷ میلادی) است. فرودگاه ساری از نظر تعداد پروازهای حج دارای رتبهٔ سوم در کشور می باشد.


موقعیت تبلیغات در فرودگاه ساری

فرودگاه یکی از اساسی ترین عوامل توسعه هر منطقه است و ارزش و اهمیت فرودگاه ها در دنیای امروز به حدی است که می توان فرودگاه ها را لوكوموتیو اقتصادی هر كشور توصیف کرد و وجود فرودگاه های پررونق و كارآمد را عامل رشد اقتصادی و توسعه‌ پایدار دانست.به همین دلیل تبلیغات در فرودگاه ساری نقش مهمی در اشتغال زایی، توسعه اقتصادی و فرهنگی، صادرات و واردات کالا دارد و سرمایه گذاری های کلان دارد. فرودگاه دشت ناز به عنوان بزرگترین فرودگاه شمال ایران در شهر ساری واقع شده است که بدین جهت اجاره بیلبورد در فرودگاه ساری برند را از اهمیت ویژه ای برخوردار می کند.

 بی شک توسعه فرودگاه و زیرساخت های آن می تواند زمینه ورود گردشگر به استان سرسبز و دارای طبیعت بکر مازندران را از داخل و خارج کشور تسهیل کند به همین سبب اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه ساری موجب می شود تا تابلو های تبلیغاتی فرودگاه ساری توسط افراد بسیاری دیده شود و تصمیمات مهم و ارزشمندی در این زمینه رقم بخورد.

و از طرفی اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه ساری سبب می شود تا به اعتبار برند افزوده شود و گردشگران با قابلیت های منطقه در ساری آشنا شوند و این خود باعث فروش بیشتر محصولات می گردد.


فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی ساری

از جمله مهمترین فضاها برای تبلیغات در فرودگاه ساری شامل موارد ذیل می باشد:


 
لیست نمونه تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه ساری
 
 
فراهنر مشاور و مجری تبلیغات در کل فرودگاه های کشور آماده واگذاری انواع تابلوها و بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه ساری و سایر فرودگاه ها می باشد و همچنین می توانید جهت انجام مشاوره و اجاره تابلو تبلیغاتی با شماره 09128700556 مجری تبلیغات فرودگاهی ساری در ارتباط باشید.

 
نمونه از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه ساری

تبلیغات در فرودگاه بین المللی ساری

تبلیغات در فرودگاه بین المللی ساری

تبلیغات در فرودگاه بین المللی ساری

تبلیغات در فرودگاه بین المللی ساری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لیست تعدادی از تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی ساری در فایل کمپین تبلیغاتی زیر ارائه شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست کامل بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی ساری ، با واحد فروش رسانه تماس حاصل نمایید .

 

تعدادی از بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی ساری

تبلیغات محیطی در فرودگاه بین المللی ساری

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید : 967 بار

تگ ها

تبلیغات در فرودگاه ساری
اجاره بیلبورد در فرودگاه ساری
اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه ساری
فرودگاه ساری
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه ساری
تبلیغات محیطی در فرودگاه ساری
تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه ساری
بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه ساری
رزرو بیلبورد در فرودگاه ساری
مجری تبلیغات فرودگاهی ساری
تعرفه بیلبوردهای فرودگاه ساری