تبلیغات در فرودگاه بین المللی زاهدان

تبلیغات در فرودگاه زاهدانمعرفی فرودگاه بین المللی زاهدان

فرودگاه بین‌المللی زاهدان، فرودگاه اصلی شهر زاهدان و استان سیستان و بلوچستان است که در جنوب شرقی شهر زاهدان قرار گرفته‌است. از این فرودگاه روزانه ۵–۸ پرواز به مقاصد داخلی و خارجی انجام می‌شود. بیشتر شرکت‌های هوایی ایرانی پروازهایی به مقصد زاهدان دارند.

تبلیغات در فرودگاه بین المللی زاهدان
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تبلیغات-در-فرودگاه-بین-المللی-زاهدان.html

سامانه های ناوبری این فرودگاه بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا تهیه و نصب شده بطوری که با نصب دستگاه ˈآی.اس.الˈ شرایط فرود هواپیماها با شعاع دید کمتر از 800 متر فراهم شده و به همین دلیل نشست و برخاست هواپیماها در شرایط نامساعد جوی نیز امکانپذیر شده است.
مسیرهای داخلی فرودگاه بین المللی زاهدان تهران، گرگان، کرمان، ایرانشهر، مشهد، اصفهان، شیراز، بندرعباس، گرگان و مسیرهای خارجی دبی، کوئینه می‏باشد. شرکت هواپیمایی فعال در فرودگاه ایران ایر، ایران ایرتور، ماهان، آسمان، نفت، کاسپین می باشد.


موقعیت تبلیغات در فرودگاه زاهدان

زاهدان به جهت مرزی ‌بودن، از موقعیت تجاری و نظامی ویژه‌ای برخوردار است؛ و وجود فرودگاه بین المللی زاهدان به سبب موقعیت خاص جغرافیایی، عبور سالانه 12 هزار هواپیمای ترانزیت از حریم سیستان وبلوچستان و داشتن امکانات و تجهیزات ناوبری و الکترونیکی و ایمنی زمینی از فرودگاه های ویژه در ایران است و به همین دلیل است که موقعیت تبلیغات و اجاره بیلبورد در فرودگاه زاهدان جایگاه مطلوبی را از آن خود کرده است.
فرودگاه زاهدان استثنایی ترین فرودگاه است زیرا به سبب موقعیت خاص جغرافیایی در طول شبانه روز 80 تا 100 پرواز از حریم هوایی این شهر عبور می کنند که در صورت فرود به منظور سوختگیری و امدادرسانی، برای کشور ارزآوری خوبی دارد. اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه زاهدان سهم قابل توجهی برای توسعه برند را دراین فرودگاه به خود اختصاص داده است و به همین سبب است که صاحبین برند به دنبال کسب فضاهای تبلیغاتی به منظور اجاره بیلبورد در فرودگاه زاهدان هستند.
اجاره بیلبورد در فروگاه زاهدان نه تنها باعث پیشرفت و دیده شدن صنعت تبلیغات توسط بازدیدکنندگان می شود بلکه یک راه درآمد زایی غیر هوایی برای فرودگاه  زاهدان بشمار می آید و این در حالیست که تبلیغات در فرودگاه زاهدان تنوع بصری را در محیط فرودگاه نیز حفظ می کند.

 

میزان جابجایی مسافر در فرودگاه زاهدان

میزان جابجایی مسافر در فرودگاه تاثیر بسزایی در اثربخشی تبلیغات در فرودگاه دارد. فرودگاه زاهدان روزانه ۵–۸ پرواز به مقاصد داخلی و خارجی انجام می‌شود. بیشتر شرکت‌های هوایی ایرانی پروازهایی به مقصد زاهدان دارند. میزان جابجایی مسافران نوروزی در فاصله زمانی ۲۵ اسفند ماه ۹۴ تا ۱۴ فروردین ماه سال ۹۵، تعداد ۲۰ هزار و ۳۰۰ مسافر بوده است.
و همچنین تعداد ۱۸۰ پرواز در ایام نوروز نشست و برخاست داشته اند که در این بین حدود ۱۰۸۰۰ مسافر ورود و میزان خروج از زاهدان ۹۵۰۰ نفر بوده است.

 

انواع فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی زاهدان

 فضاهای تبلیغاتی قابل ارائه در فرودگاه زاهدان برای انجام تبلیغات از جمله اجاره تابلو تبلیغاتی و اجاره بیلبورد در فرودگاه زاهدان شامل فضاهای ذیل می باشد:
- سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه زاهدان
- سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه زاهدان
- فضای بیرونی فرودگاه زاهدان
- فضای پارکینگ فرودگاه زاهدان
- ستون داخل سالن فرودگاه زاهدان
- سالن ترانزیت فرودگاه زاهدان 
- محوطه داخلی فرودگاه زاهدان
- سالن انتظار فرودگاه زاهدان
- ترمینال فرودگاه زاهدان
- سالن گمرک فرودگاه زاهدان
- سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه زاهدان
- سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه زاهدان 

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه زاهدان

اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه زاهدان

اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه زاهدان

اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه زاهدان

اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه زاهدان

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۹

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰
تعداد بازدید : 843 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در فرودگاه زاهدان
اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه زاهدان
تبلیغات در فرودگاه زاهدان
فضاهای تبلیغاتی فرودگاه زاهدان
فرودگاه زاهدان
فرودگاه بین المللی زاهدان
تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه زاهدان
بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه زاهدان
رزرو بیلبورد در فرودگاه زاهدان
مجری تبلیغاتی در فرودگاه زاهدان
تعرفه بیلبوردهای فرودگاه زاهدان