تبلیغات در فرودگاه بندر عباس

فرودگاه بندر عباستاریخچه فرودگاه بین المللی بندر عباس

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس فرودگاهی در شهر بندرعباس است. این فرودگاه فاصله‌اش تا مرکز شهر ۵/۸ کیلومتر می‌باشد و در زمینی به مساحت ۴/۴۸۱ هکتار بنا گردیده ‌است. از حدود سال 1339 تا 1346 ناوگان حمل و نقل هوائی ايران که شامل هواپيمايی DC3 و DC6 بود در محلی به نام بندکناران واقع در 25 کيلومتری جاده فعلی بندرعباس - سيرجان (باباغلام) اقدام به انجام پرواز می نمود.

تبلیغات در فرودگاه بندر عباس
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تبلیغات-در-فرودگاه-بندر-عباس.html

از سال 1326 تا سال 1349 فرودگاه بندرعباس به محل ديگری که هم اکنون قسمتی از بيمارستان شهيد محمدی در آن واقع گرديده انتقال يافت و کار ساخت فرودگاه جديد(فرودگاه فعلی ) که در سال 1349 ساخت باند آن به اتمام رسيده بود با توجه به عدم تکميل ساختمان ترمينال آن مورد بهره برداری قرار گرفت و در سال 1350 پس از تکميل ترمينال و نصب کامل دستگاه های ناوبری اين فرودگاه رسما افتتاح گرديد.
اين فرودگاه دارای طول جغرافيايي 562239 و عرض جغرافيايي 271307 بوده و فاصله آن تا مرکز شهر 5/8 کيلومتر مي باشد و در زمينی به مساحت 4/481 هکتار بنا گرديده است.
. پروازهای بین‌المللی این فرودگاه به کشورهای حوزه ی خلیج فارس، پاکستان و هند انجام می‌شود.
روزانه 40 تا 70 پرواز در این فرودگاه انجام می شود، پروازهای خارجی فرودگاه بندرعباس به مقاصد کرالا (کوچین)، کراچی، دوبی، دوحه، بغداد، دمشق، مدینه و جده صورت می گیرد و پروازهای داخلی نیز در مسیرهای بندرعباس به تهران، کیش، ابو موسی، چابهار، اصفهان، یزد، شیراز، رشت، مشهد، اهواز، کرمانشاه، ساری، تبریز و خارک انجام می شود.


تبلیغات در فرودگاه بین المللی بندر عباس

فرودگاه شهر بندرعباس یکی از ۶ فرودگاه بین‌المللی ایران است. فرودگاه بین‌المللی بندرعباس به علت منطقه‌ای که در آن حاضر است عضو IATA نیز بوده و پروازهای زیادی را در خود می‌بیند.به همین دلیل تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در فرودگاه بندر عباس از موقعیت استراتژی برخوردار می باشد.

با توجه به اینکه بندر عباس در مرکز استان هرمزگان قرار دارد و از طرفی وجود جاذبه های گردشگری و بنادر به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی، به عنوان نقطه اتکای بندرعباس در جهت جابه‌جایی کالا و سرمایه در اشکال مختلف، نتایج اقتصادی به سزایی برای استان هرمزگان به همراه داشته و بندرعباس را به منطقه ویژه اقتصادی معادن، فلزات، کشتی‌سازی و صادرات و واردات کالا تبدیل کرده ‌است از همین رو سرمایه گذاران زیادی به این منطقه از طریق پرواز ورود می کنند و در نتیجه اکثر شرکت های تجاری و صنعتی خواهان تبلیغات و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در فرودگاه بندر عباس هستند زیرا تبلیغات در فرودگاه بندر عباس از اثر بخشی بالای برخوردار می باشد.

و همچنین مسافرین بمنظور انجام امور فرودگاهی باید به نحوی برنامه ریزی می نمایند که در پروازهای داخلی حداقل دو ساعت برای انجام امور تشریفات گمرکی و در پروازهای خارجی سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشند به همین جهت  تبلیغات صورت گرفته با توجه به زمانی که مسافرین در فرودگاه هستند به خوبی توسط افراد مختلف دیده خواهد شد بخصوص تبلیغاتی که با خلاقیت و پیام های تبلیغاتی کوتاه همراه باشد بیشتر مورد توجه افراد خاص قرار خواهد گرفت.


تعرفه تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه بندرعباس 

تعرفه اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه بندرعباس مانند سایر فرودگاه ها بستگی به شرایط خاص همچون موقعیت قرارگیری و نوع تابلو تبلیغاتی دارد به همین سبب یک قیمت نهایی را نمی توان برای اجاره بیلبورد در فرودگاه بندر عباس در نظر گرفت و از سمتی دیگر، مجریان تبلیغات فرودگاهی تخفیفاتی را در شرایط خاص برای تابلوهای تبلیغاتی اعمال خواهند کرد.

 

فضاهای تبلیغاتی برای اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه بندرعباس

سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی بندر عباس
درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن عمومی فرودگاه بین المللی بندر عباس
فضای بیرونی فرودگاه بین المللی بندر عباس
فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی بندر عباس
ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی بندر عباس
محوطه داخلی فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن انتظار فرودگاه بین المللی بندر عباس
ترمینال فرودگاه بین المللی بندر عباس
سالن گمرک فرودگاه بین المللی بندر عباس

 

لیست نمونه تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی بندر عباس

 

فراهنر مشاور و مجری تبلیغات در کل فرودگاه های کشور آماده واگذاری انواع تابلوها و بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه بندر عباس و سایر فرودگاه ها می باشد و همچنین می توانید جهت انجام مشاوره و اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه بندرعباس با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه در ارتباط باشید.

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه بندرعباس

اجاره بیلبورد در فرودگاه بندر عباس

اجاره بیلبورد در فرودگاه بندر عباس

اجاره بیلبورد در فرودگاه بندر عباس

 

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
تعداد بازدید : 980 بار

تگ ها

تبلیغات در فرودگاه بندر عباس
اجاره بیلبورد در فرودگاه بندر عباس
اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه بندر عباس
فرودگاه بندر عباس
تبلیغات در فرودگاه بین المللی بندرعباس
بیلبوردهای فرودگاه بندرعباس
تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه بندرعباس
تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه بندرعباس
تبلیغات محیطی در فرودگاه بندرعباس
رزرو بیلبورد در فرودگاه بندرعباس
مجری تبلیغاتی فرودگاه بندرعباس