تبلیغات در رشت

شهر رشت

شهر رشت یکی از شهرهای شمالی ایران می باشد که به شهر باران های نقره ای معروف است . این شهر مرکز استان گیلان و مرکز شهرستان رشت است و مادرشهر استان گیلان و بخش‌های همجوار آن محسوب می شود . 

 رشت بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر شمال ایران در بین سه استان‌های حاشیهٔ دریای خزر و بزرگترین شهر گیلک نشین، بزرگترین سکونت گاه سواحل جنوبی دریای خزر و سومین شهر گردشگر پذیر ایران است.

تبلیغات در رشت
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تبلیغات-در-رشت.html

شهر رشت همچنین فشرده‌ترین شهر ایران به لحاظ نسبت جمعیت به وسعت است و از لحاظ نسبت جمعیت در روز و شب نیز رتبه نخست کشور را دارد. 

بر اساس سرشماری رسمی در سال ۱۳۹۰، جمعیت ساکن آن ۶۳۹،۹۵۱ نفر بوده‌است ، همچنین جمعیت شناور ثابت روزانۀ شهر رشت به‌عنوان مادرشهر استان گیلان بالغ بر ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ نفر است و جمعیت این شهر در تعطیلات و ماه‌های گردگشری سال بالغ بر دو میلیون نفر است .

بازار ماهی فروشان رشت و بازار اصلی آن که در مجاورت یکدیگر قرار دارد از نقاط دیدنی و مهمترین مرکز خرید و فروش کالا در استان گیلان به شمار می آیند . به استثنای منجیل و رودبار که شهرهای بین راهی گیلان هستند . رشت مهمترین شهری است که در دروازه ورودی استان قرار دارد.
این موقعیت جغرافیایی رشت امتیاز بالایی برای آن محسوب می شود. اقلیم این شهر معتدل خزری است و دارای تابستان گرم و مرطوب و زمستان های معتدل است. شهرستان رشت دارای شش بخش ، مرکزی ، خمام ، خشکبیجار ، سنگر ، کوچصفهان و لشت نشا می باشد.

 

اجاره بیلبورد در رشت

نزدیکی شهر رشت به تهران و همچنین طبیعت زیبای این شهر و بازدید گردشگران درچهار فصل سال از آن موجب شده است موقعیت خوبی برای اجاره بیلبورد در رشت فراهم گردد و این شهر از فرصت های مناسب برای حضور برندها ، کارخانجات تولیدی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری برای اجرای کمپین های تبلیغات محیطی بهره مند گردد . لذا بیش از ۴۰۰۰ متر فضای تبلیغات محیطی برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی در رشت وجود دارد.

 

تعرفه تبلیغات محیطی در رشت
در هر شهری بر اساس پارامترهای مختلفی که وجود دارد مانند موقعیت و مکان و جمعیت ، تابلوهای تبلیغاتی قیمت گذاری می شود، از همین رو صاحبان رسانه در گذشته قیمت مناسبی را برای صاحبان کالا واگذارمی کردند اما رقابت های بی مورد برخی از صاحبان رسانه در رشت منجر به بالا رفتن قیمت پایه مزایده شده است.

تبلیغات محیطی در رشت به دلیل بی تدبیری ها و رقابت هایی که بدون برنامه ریزی و مدیریت اجرا و پایه ریزی می شود ، متاسفانه شاهد آن هستیم که قیمت اجاره بیلبورد در شهرهای کشور به صورت نجومی بالا رفته است .بطور مثال چندی پیش در مشهد بر سر همین رقابت های معروف یکی از شرکت ها مزایده ای سنگین را پذیرفته و نتوانسته بر تعهدات خود عمل کند و متحمل بدیهی سنگینی شده که شهرداری برای باز پس گرفتن تابلوهای خود اقدام کرده است و اموالی که برای  ضمانت نزد شهرداری سپرده شده به مصادره در آمده است.

اخیرا شهرداری رشت قیمت تابلوهای تبلیغاتی رشت را برای صاحبان رسانه از طریق برگزاری مزایده افزایش داده است و همین امر موجب شده که قیمت اجاره بیلبورد در رشت بصورت یکدفعه افزایش پیدا کند و در واقع فضای رقابتی در رشت به نوعی مرده است.

 

بهترین مناطق برای اجاره تابلوهای تبلیغات محیطی در رشت
فضاهای داخلی شهر رشت موقعیت های مناسب برای تبلیغات محیطی و اجرای کمپین های تبلیغاتی را دارند و اکثر صاحبان برند بیشتر در مناطق مهم شهر رشت که در تیر رس گردشگران و شهروندان رشت می باشد مایل به اجاره بیلبورد هستند.
مناسب ترین مکان برای اجاره بیلبورد در رشت منطقه گلسار می باشد که جزء مناطق بالای شهر و مهم برای انجام تبلیغات محیطی در رشت محسوب می شود و از لحاظ جمعیتی پتانسیلی برابر با دیگر نقاط شهر دارد و اکثر صاحبان کالا یا برند در این منطقه تمایل به اجاره تابلو تبلیغاتی در رشت دارند و همچنین ورودی رشت از سمت جاده تهران هم از موقعیت برتری برخوردار است و دیگر نقاط مهم آن پمپ بنزین و برخی نقاط شناخته شده در شهر می باشد.

 

نابسامانی وضعیت بیلبوردهای تبلیغاتی رشت
در رشت همه نوع بیلبورد تبلیغاتی با هر اندازه و ابعادی نصب شده است و وضعیت بهم ریخته آن سیمای شهر را زشت کرده است و همین امر بیش از پیش موجب نارضایتی مردم برای نصب تابلوهای تبلیغاتی می باشد و نگاه مردم از دیدن بیلبوردهای تبلیغاتی زیاد و نامرتب خسته شده است و خبری از خلاقیت و نوآوری نیست.

 

خالی ماندن فضای تبلیغاتی در رشت
قیمت بالای اجاره بیلبورد تبلیغاتی که به تازگی در رشت رشد زیادی داشته است موجب خالی ماندن فضاهای تبلیغاتی شده است و متاُسفانه بی تدبیری بعضی از صاحبان رسانه تازه وارد و پذیرفتن مزایده بالایی که شهرداری مصوب کرده است مزیدی بر علت شده است و از طرفی قیمت بالای اجاره بیلبورد در رشت برخی از صاحبان کالا را برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی منصرف کرده است و نتیجه صعود بالای اجاره تابلو تبلیغاتی باعث شده که اکثر تابلوهای پل های عابر پیاده خالی از تبلیغات باقی بماند.

لیست برخی از سازه های تبلیغاتی شهر رشت در فایل کمپین تبلیغاتی زیر ارائه شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست کامل بیلبوردهای تبلیغاتی رشت ، با شماره تماس 09128700556 واحد فروش رسانه در ارتباط باشید.

 PDF

 

 

 

 

 

 

 

نمونه ای از تصاویر تبلیغات در رشت

تبلیغات در رشت

تبلیغات در رشت

تبلیغات در رشت

تبلیغات در رشت

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۸
تعداد بازدید : 1,049 بار

تگ ها

تبلیغات محیطی
اجاره بیلبورد تبلیغاتی
استان گیلان
تعرفه تبلیغات در رشت
اجاره بیلبورد در رشت
تبلیغات در رشت
اجاره تابلو تبلیغاتی در رشت
تبلیغات محیطی در رشت
تابلوهای تبلیغاتی رشت
بیلبوردهای تبلیغاتی رشت
رزرو بیلبورد تبلیغاتی در رشت
مجری تبلیغاتی در رشت