تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه

تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه معرفی شهرک صنعتی چهاردانگه

طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، تعداد ۱۰٬۷۹۱ خانوار شامل ۴۲٬۱۵۹ نفر در این شهر ساکن بوده‌اند که از این تعداد ۲۲٬۰۰۳ نفر مرد و ۲۰٬۱۵۶ نفر آنها زن بودند.
چهاردانگه شهری است در استان تهران و در حد فاصل بزرگراه تهران - ساوه و بزرگراه تهران - قم قرار گرفته ‌است.‏ 

این شهرک در راستای انتقال و ساماندهی مشاغل آلاینده شهر تهران توسط شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری طراحی گردیده است . ‏پروژه مذکور در اراضی به مساحت تقریبی 240 هکتارکه شامل 3500 ‏واحد صنفی و 3000 ‏واحد تجاری می باشد. ‏صنوف در نظر گرفته شده برای استقرار در این شهرک عبارتند از: ‏ماشین سازان، فلزتراشان، آهنگران ساختمانی، آلومینیوم کاران، مصنوعات فلزی و درودگران .

تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تبلیغات-بیلبورد-در-شهرک-صنعتی-چهاردانگه.html

‏بخش اجرا شده توسط این گروه شامل 220 ‏واحد کارگاهی با زیر بنایی بالغ بر700000 ‏متر مربع و ساخت فضای عمومی شهرک و محوطه سازی می باشد که در حال حاضر در حال بهره برداری توسط اصناف مربوطه است و دهها هزار نفر در شهرک فوق مشغول به کار می باشند. برخی از شرکت‌ها و صنایع منطقه چهار دانگه عبارت‌اند از: خودروسازی (ایران‌خودرو دیزل)، شرکت لوله و پروفیل (سدید)، شرکت کیان‌تایر، شرکت لوله و ماشین‌سازی، شرکت بوتان، ماشین آلات، ابزار و محصولات فلزی نساجی و پوشاک، ترابری، انبارداری، تعمیر وسایل نقلیه و عمده‌فروشی، سینجر گاز، رب ستایش، شهرک صنعتی شهر چهاردانگه.

 

تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه 

مدتی است شهرداری چهاردانگه طرح یکپارچه و هماهنگ تبلیغات محیطی را با ایده درآمد زایی برای شهرداری چهاردانگه ارائه کرده است و به دنبال آن صاحبین برند و کالاهای صنعتی، تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی را به مجریان تبلیغاتی در چهاردانگه واگذاری نموده اند و این مهم باعث رونق در فروش محصولات و معرفی به مشتریان در سطح گسترده شده است.
تبلیغات در شهرک صنعتی چهاردانگه از آخرین تکنولوژی روز ایران برخوردار است و سازه های تبلیغاتی در چهاردانگه با شرایط محیطی – وزش بادهای فصلی و تغییرات دما و فرهنگ منطقه ساز گار می باشند.

به دلیل اینکه چهاردانگه در حد فاصل بزرگراه تهران - ساوه و بزرگراه تهران – قم قرار گرفته است وجود تابلوهای تبلیغاتی پل عابر پیاده در بزرگراه های منتهی به چهاردانگه موقعیت مناسبی را برای معرفی کالاها و محصولات فراهم آورده است و بدین جهت تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه تاثیر زیادی در جلب توجه مشتریان دارد.
شما می توانید برای نحوه اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه و جهت اطلاع از نحوه واگذاری بیلبوردهای شهرک صنعتی چهاردانگه با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه و مجری تبلیغات در چهاردانگه در ارتباط باشید.

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید : 44 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه
تعرفه بیلبوردهای چهاردانگه
تبلیغات در چهاردانگه
تبلیغات محیطی در شهرک صنعتی چهاردانگه
تبلیغات در شهرک صنعتی چهاردانگه
مجری تبلیغاتی در چهاردانگه
تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه
تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی چهاردانگه
بیلبوردهای شهرک صنعتی چهاردانگه