تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم

تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشممعرفی منطقه آزاد صنعتی تجاری قشم

اين جزيره از شمال به شهر بندرعباس، مرکز بخش خمير و قسمتى از شهرستان بندر لنگه، از شمال‌ شرقى به جزيره‌ى هرمز، از شرق به جزيره‌ى لارک، از جنوب به جزيره‌ى هنگام و از جنوب غربى به جزاير تنب بزرگ و کوچک و بوموسى محدود مى‌گردد. فاصله جزيره‌ى قشم (از بندر قشم) تا بندرعباس 8/10 مايل (20 کيلومتر)، تا بندر هرمز 72/9 مايل (18 کيلومتر)، جزيره لارک (تا مرکز دهستان لارک) 85/4 مايل (9 کيلومتر)، تا جزيره بوموسى 01/88 مايل (163 کيلومتر) و جزيره تنب بزرگ 55/61 مايل (114 کيلومتر) است.

تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تابلو-تبلیغاتی-فرودگاه-قشم.html

نزديک‌ ترين بندر در ساحل اصلى کشور به جزيره‌ى قشم، بندرعباس است که فاصله آن تا محل سربندر قشم 8/10 مايل دريايى (20 کيلومتر) است. نزديک‌ ترين فاصله اين جزيره به ساحل اصلى کشور، در دماغه‌ى شمالى جزيره، در محل بندر لافت (در جزيره‌ى قشم) تا آبادى پل، مرکز دهستان خمير (در ساحل اصلى کشور) که فاصله آن در حدود يک مايل دريايى (1800 متر) بوده و در آينده محل احداث پل خليج فارس خواهد بود. جزيره‌ى قشم در شمال داراى دماغه‌هاى قشم، لافت و باسعيدو و در جنوب دماغه ديرستان است.

 

معرفی فرودگاه قشم

فرودگاه بین‌المللی قشم که با نام “فرودگاه دیرستان” نیز شناخته می‌شود، در نزدیکی روستای دَیرِستان در مرکز جزیره قشم قرار دارد.
فرودگاه دیرستان یکی از 5 فرودگاه اختصاصی کشور است که در سال 1376 افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و در حال حاضر روزانه بیش از 10 پرواز داخلی و خارجی به مقاصد تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و دوبی دارد. پروازهای فرودگاه قشم از تهران به جزیره قشم و از قشم به تهران همه روزه برقرار است اما پرواز به شهرهایی چون مشهد و اصفهان، تنها دو روز در هفته انجام می‌شود.
شرکت‌های هواپیمایی متعددی با این فرودگاه همکاری دارند که می‌توان به قشم ایر، ماهان، ایران ایر، ایران ایرتور و آسمان اشاره نمود.فرودگاه بین‌المللی قشم یکی از فرودگاه‌های بزرگ جنوب کشور به شمار می‌رود و دارای ویژگی‌های ممتازی می‌باشد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها مرتبط نمودن غرب خاورمیانه به شرق آسیا می‌باشد.

در ادامه با مزایای اجاره بیلبورد در فرودگاه قشم آشنا خواهید شد.

 

تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشم

جزيره قشم ، بزرگترين جزيره غير مستقل دنيا در حساس ترين نقطه استراتژيك خليج فارس و در دهانه تنگه هرمز واقع شده است . اين جزيره با مساحت 1500 كيلومتر مربع از 23 كشور دنيا وسيع تر است  حدود 300  كيلومتر مربع از جزيره ، به عنوان منطقه آزاد و 1200 كيلومتر مربع مابقي بعنوان منطقه ويژه اقتصادي تعيين شده است . موقعيت مكاني و ويژگي هاي طبيعي به همراه مزاياي قانوني و زيرساخت هاي موجود فرصت مناسبي را جهت سرمايه گذاري ، بخصوص در بخش هاي صنعتي بوجود آورده است . 

فرودگاه بین المللی قشم به دلیل اینکه جزء فرودگاه های مهم کشور محسوب می شود و از طرفی مسیر ارتباطی غرب خاورمیانه به شرق آسیا می باشد موقعیت استراتیژی خاصی را برای انجام تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در فرودگاه قشم را به وجود آورده است و همچنین اینکه رفت و آمد مدیران و تصمیم گیرندگان و نگرش تخصصی به تبلیغات در فرودگاه قشم در حوزه های مختلف یک موقعیت استثنایی برای معرفی و عرضه خدمات کالا یا محصول را فراهم آورده و روزانه به دلیل تعداد بالا پروازهای داخلی و خارجی تابلو های تبلیغاتی فرودگاه قشم از تآثیر گذاری بالایی برخوردار می باشد و باعث افزایش فروش برای صاحبین کالا می شود. 

 

انواع فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی قشم

-    سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی قشم
-    سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی قشم
-    فضای بیرونی فرودگاه بین المللی قشم
-    فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی قشم
-    ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی قشم
-    سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی قشم
-    محوطه داخلی فرودگاه بین المللی قشم
-   سالن انتظار فرودگاه بین المللی قشم
-    ترمینال فرودگاه بین المللی قشم
-    سالن گمرک فرودگاه بین المللی قشم 
-    سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی قشم
-    سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی قشم
-    سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی قشم

 

انواع تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم

فضای بیرونی و فضای داخلی فرودگاه از تابلوهای تبلیغاتی با ابعاد و اندازه های متفاوتی برای اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه قشم برخوردار می باشد. انواع تابلو تبلیغاتی شامل انواع استندهای تبلیغاتی در فرودگاه، انواع تلویزیون بزرگ شهری در فرودگاه، انواع بیلبوردهای فرودگاهی میباشد که بسته به نوع محصول، برند، درخواست مشتری و... بکارگرفته می شود.

اجاره بیلبورد در فرودگاه قشم باید با تظارت خاص و دقت عمل بالان صورت گیرد تا بتواند به شکل چشم گیری نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب نماید در حقیقت تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه قشم می تواند بخشی عظیمی از تبلیغات محیطی در فروگاه قشم را تحت پوشش قرار دهد.

 

ویژگی های فرودگاه بین المللی  قشم

-قرار داشتن در مسیر A1 به عنوان یک راه هوایی بین المللی غرب خاورمیانه و اتصال آن به آسیای دور
-بستر مناسب جهت جابجایی مسافر، ترانزیت بار، کترینگ و فروش سوخت به هواپیماهای عبوری
-قابلیت ذخیره روزانه بیش از 5/3 میلیون لیتر سوخت جهت سوختگیری هواپیماهای پهن پیکر
-تجهیز فرودگاه به یکی از پیشرفته ترین خودروهای آتش نشانی فرودگاه های جهان، از نوع Panther 6×6 و دارای بالاترین استانداردهای خودروهای فرودگاهی در اروپا
-برخورداری فرودگاه از کتیگوری 7 که در سال آینده با اضافه شدن یک دستگاه خودروی آتش نشانی پیشرفته دیگر، کتیگوری فرودگاه از 7 به 9 ارتقا خواهد یافت. 

 

نمونه لیست بیلبوردهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی  قشم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه قشم و نحوه اجاره بیلبورد در فرودگاه قشم با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.


نمونه ای از تصاویر تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم

 

تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشم

تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشم

تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشم

 

تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشم

تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشم

تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشم

 

 

 

 

 

۱۲ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۲

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۲ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۴
تعداد بازدید : 1,218 بار

تگ ها

تبلیغات در فرودگاه بین المللی قشم
فرودگاه بین المللی قشم
بیلبورد در فرودگاه قشم
اجاره بیلبورد در فرودگاه قشم
تبلیغات در فرودگاه قشم
تبلیغات محیطی در فرودگاه قشم
بیلبوردهای فرودگاهی قشم
مجری تبلیغات فرودگاهی قشم
تابلو تبلیغاتی در فرودگاه قشم
اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه قشم
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه قشم