تابلوهای قابل واگذاری در جاده های ورودی نوشهر

تبلیغات در حاشیه جاده نوشهر به نوربرای اجاره تابلوهای تبلیغاتی، بیلبورد های تبلیغاتی در جاده نوشهر، جاده نمک آبرود، جاده تهران کرج و اجاره بیلبورد پل عابر پیاده در جاده ها و اتوبان ها با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید.


معرفی جاده نوشهر

شهرستان نوشهر یکی از شهرستان‌های استان مازندران در شمال ایران است که از غرب به شهرستان چالوس، از شرق به شهرستان نور، از شمال به دریای خزر و از جنوب به رشته کوه‌های البرز متصل است. مرکز این شهرستان شهر نوشهر است.

تابلوهای قابل واگذاری در جاده های ورودی نوشهر
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تابلوهای-قابل-واگذاری-در-جاده-های-ورودی-نوشهر.html

جاده نوشهر از بهترین موقعیت استراتژی برای اجاره بیلبورد برخوردار می باشد و از جمله مسیر های وروردی جاده نوشهر شامل موارد ذیل می باشد :

اين شهرستان ازشمال به‌ درياي خزر راه دارد.
از جنوب به ‌استان تهران و کرج و جاده چالوس منتهی می شود.
از غرب به شهرستان نمک آبرود سلمان شهر و تنكابن .
 و از شرق به شهرستان نور و فریدونکار و بابلسر می باشد.


موقعیت جاده نوشهر برای تبلیغات

نوشهر از لحاظ موقیعت خاص جغرافیایی و نزدیکی با جنگل و دریا ، یکی از دیدنی ترین شهرهای استان مازندران محسوب می شود و نوشهر نزدیکترین بندر شمالی کشور به پایتخت میباشد و تبلیغات در حاشیه جاده های نوشهر از توجه ویژه ای برخوردار می باشد.

نوشهر در میان شهرهای مازندران با توجه به شهر سازی نوین یکی از زیباترین شهر های استان است و از گذشته تا کنون یکی از مراکز تفریحی کشور بوده است بطوری که اغلب ستارگان سینما، ورزش صاحب مجلل ترین و زیباترین ویلاها در این منطقه بوده و هستند به همین سبب تبلیغات در جاده نوشهر از اثر بخشی ویژه ای برخوردار می باشد.

منطقه نوشهر علاوه بر جاذبه های طبیعی ، دارای آثار و بناهای تاریخی و دیدنی فراوارن است. طبیعت و مناظر بدیع حاشیه کمربندی و جاده بسیار دیدنی کناره (نوشهر به نور) منطقه حفاظت شده حیات وحش و گیاهی ، منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای کجور، موزه مردم شناسی کندلوس ، پارک جنگلی سی سنگان، و... گردشگران بی شماری را به این منطقه جذب می کند و اغلب بسیاری از صاحبین برند تقاضای اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده های نوشهر را دارند.

 

کانون تبلیغاتی فرابیلبورد آماده همکاری و اکران تبلیغات محیطی در جاده ها و اتوبان ها می باشد،در صورتی که قصد تبلیغات و اجاره بیلبورد در مسیر ورودی جاده های نوشهر را دارید با شماره 09128700556 تماس حاصل فرمایید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت ما نیز دیدن فرمایید. www.FaraBillboard.com 

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در جاده نوشهر

تابلوهای قابل واگذاری در جاده های ورودی نوشهر

تابلوهای قابل واگذاری در جاده های ورودی نوشهر

تابلوهای قابل واگذاری در جاده های ورودی نوشهر

تابلوهای قابل واگذاری در جاده های ورودی نوشهر

تابلوهای قابل واگذاری در جاده های ورودی نوشهر

 

 

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید : 820 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در جاده نوشهر
بیلبوردهای تبلیغاتی جاده نوشهر
تابلوهای تبلیغاتی جاده نوشهر
تبلیغات در جاده نوشهر
تبلیغات در ورودی نوشهر
اجاره بیلبورد در ورودی نوشهر
اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده نوشهر
رزرو بیلبورد در جاده نوشهر
مجری تبلیغاتی جاده نوشهر