تابلوهای تبلیغاتی ورودی مسیر شیراز

موقعیت تبلیغات در ورودی شهر شیراز

نخستین منظره‌ای که مسافران با آن روبرو می‌شوند، ورودی هر شهر است ، ورودی‌های شهر تاثیر زیادی بر داوری مسافران ورودی به آن در خصوص وضعیت کلی عمران و آبادانی دارند و به همین سبب است که تبلیغات در ورودی هر شهر از موقعیت استراتژی مطلوبی برخوردار می باشد.

تابلوهای تبلیغاتی ورودی مسیر شیراز
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تابلوهای-تبلیغاتی-ورودی-مسیر-شیراز.html

شهر شیراز نیز از این قاعده مستثنی نبوده و اجاره تابلو تبلیغاتی در ورودی‌های شیراز می تواند برای توسعه نام یک برند کمک شایانی کند و این امر موجب گشته تا متقاضیان برای اجاره بیلبورد در ورودی های شهر شیراز در ایام های پر بازدید اقدام نمایند.

ورودی های شهرها به ویژه کلان شهر زیبایی همچون شیراز که گردشگران داخلی و خارجی به آن نظر دارند و پیوسته علاقه مند به سفر به این گونه شهرها هستند،بیلبوردهای تبلیغاتی ورودی شهر شیراز باید با  طرح های جذاب همراه باشد به گونه ای که هر تازه واردی با دیدن مناظر ورودی ها متوجه وضعیت کلی بیلبوردهای تبلیغاتی در ورودی شهر شیراز شود.


ورودی های شهر شیراز برای انجام تبلیغات محیطی

یکی از حائذ اهمیت ترین ورودی های شهر شیراز برای انجام تبلیغات،ورودی دروازه قرآن می باشد که زیباترین ورودی این شهر به حساب می آید و در شمال شرقی شهر شیراز واقع شده است و مسیر ورودی از سمت تهران ، اصفهان و کازرون می باشد و دارای شاخصه های مختلف و متعددی است که در دیگر ورودی های این شهر و سایر شهرهای ایران دیده نمی شود واجاره بیلبورد در ورودی شهر شیراز از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

یکی دیگر از مهم ‌ترین ورودی‌های شیراز، بزرگراه خلیج فارس است که در شرق این کلانشهر قرار داشته و شریان اصلی به سمت شهرهای جنوبی و شرقی کشور مانند بندرعباس و کرمان به شمار می‌رود و تبلیغات در ورودی بزرگراه خلیج فارس شهر شیراز دارای اثر بخشی بالایی می باشد.

محورهای سپیدان به شیراز، بوشهر به شیراز و دشت ارژن به قائمیه و نورآباد ممسنی به عنوان دیگر محورهای پرتردد در این استان به شمار می آیند و تبلیغاتی در محور سپیدان شیراز روزانه میلیون ها بازدید کننده در ایام های مناسبتی خواهد داشت.

و از دیگر محورهای مهم و پرتردد دیگر در شیراز که انجام تبلیغات محیطی می تواند داری پیشرفت باشد  محورهای شیراز – بوشهر - خوزستان، شیراز – فیروزآباد – عسلویه ، شیراز- جهرم –لارستان- هرمزگان، شیراز – سروستان – فسا- داراب- هرمزگان و فسا می باشد.


اثر بخشی تابلوهای تبلیغاتی در ورودی های شهر شیراز

تابلوهای تبلیغاتی ورودی شهر شیراز به لحاظ قرار گیری در مسیر رفت آمد مسافران داخلی و خارجی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و این شهر به لحاظ وجود آثار تاریخی فراوان گردشگران بیشماری را در ایام عید نوروز و تعطیلات تابستان را به خود جلب می کند.
بیلبوردهای تبلیغاتی حاشیه اتوبان های بین شهری شیراز می تواند در فروش محصولات و خدمات مفید واقع گردد و انجام تبلیغات در حاشیه اتوبان های شهر شیراز به جهت موقعیت قرارگیری در مسیر شهرهای اصلی در بالا بردن اعتماد مشتری نسبت به تبلیغات شکل گرفته موثر می باشد.

 

تعرفه تابلوهای تبلیغاتی ورودی مسیر شیراز

تعرفه تابلو تبلیغاتی در حاشیه اتوبان های بین شهری شیراز از ورودی های مختلف قیمت های یکسانی ندارند و طی برگزاری مزایدات قیمت های تابلوهای مسیر ورودی شیراز تغییر می کند و بنابراین نمی توان قیمت تعیین شده و پایه ای را اعلام نمود برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مرجع اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی شهر شیراز تماس حاصل نمایید.

 

فرابیلبورد مشاور و مجری انحصاری تبلیغات محیطی در سراسر کشور می باشد و در صورتی که تقاضای تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی در ورودی های مسیر شهر شیراز هستید می توانید جهت انجام مشاوره و اطلاع از تابلوهای قابل واگذاری با شماره 09128700556 در تماس باشید.


نمونه ای از تابلوهای تبلیغاتی ورودی مسیر شیراز

اجاره بیلبورد در ورودی شیراز

اجاره بیلبورد در ورودی شیراز

اجاره بیلبورد در ورودی شیراز

اجاره بیلبورد در ورودی شیراز

اجاره بیلبورد در ورودی شیراز

اجاره بیلبورد در ورودی شیراز

 

 

 

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶
تعداد بازدید : 1,073 بار

تگ ها

اجاره تابلو تبلیغاتی در ورودی شهر شیراز
تبلیغات در ورودی شهر شیراز
اجاره بیلبورد در ورودی شهر شیراز
تابلوهای تبلیغاتی ورودی شهر شیراز
تابلوهای ورودی مسیر شیراز
اجاره بیلبورد در نقاط گردشگری ایران
تبلیغات در جاده ورودی شیراز
اجاره تابلو تبلیغاتی در ورودی شیراز
تابلوهای تبلیغاتی ورودی شیراز
بیلبوردهای تبلیغاتی ورودی شیراز
مجری تبلیغاتی ورودی شیراز
تعرفه بیلبوردهای ورودی جاده شیراز
تعرفه تبلیغات ورودی جاده شیراز