تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهدموقعیت شهرک صنعتی توس

 شهرک صنعتی توس در سه راهی اتصال با همسایگان شرقی کشور قرار دارد که از این نظر می تواند یک نقطه اتصال دائمی صنعت با صادرات گستر ده با این کشور باشد 
شهرک صنعتی توس در شمال غرب مشهد قرارداردوبا توجه به استعلام به عمل آمده از اداره راه و ترابری در فاصله 32.5 کیلومتری از مرکز شهر مشهد (حرم مطهر) قراردارد که این مهم میتواند امتیازاتی را برای واحدهای صنعتی داشته باشد.

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/تابلوهای-تبلیغاتی-شهرک-صنعتی-توس-مشهد.html

شهرک صنعتی توس در مسیر شاهراههای ارتباطی ( بزرگراه مشهد- قوچان و بزرگراه امام علی و بلوار وکیل آباد و جاده شاندیز) شهر مقدس مشهد قرار دارد که این امر موجب دسترسی سریع تر و بهتر صنعتگران و مراجعه کنندگان به شهرک صنعتی توس می شود.

شهرک صنعتی توس در مسیر دسترسی به مکانهای توریستی  مشهد ،ورزشگاه ثامن، نیروگاه توس و همچنین در مجاورت جاده اتصالی بین شهر شاندیز و مشهد قراردارد که می تواند فرصتهای زیادی را برای صنعتگران مستقر در این مکان را فراهم آورد.

 

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد

شهرک صنعتی توس یکی از شهرک های مهم صنعتی در کشور ایران واقع در شمال غرب مشهد مقدس است که صدها واحد تولیدی در آن به فعالیت مشغول هستند هم اکنون صدها شرکت صنعتی فعال و درحال راه اندازی با فعالیتهای گسترده در زمینه های صنعتی ، قطعات خودرو ، لبنیات ، مواد غذایی ، برق و مصالح ساختمانی و …در این مکان وجود دارد.
تبلیغات در شهرک صنعتی توس مشهد روزانه در معرض دید ده ها هزار نفر از پرسنل شرکتهای شهرک صنعتی و صاحبان مشاغل و تجار بزرگ می باشند که این خود فرصت بسیار بزرگ برای تبلیغات محیطی تاثیر گذار خدمات، کالا ها و … می باشد.

به دلیل اینکه بیلبوردهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس بطور پیوسته در معرض دید قرار دارد، به نوعی حضور دائمی شرکت ها در بازار تضمین کننده معرفی هر چه بهتر برند در بین افراد است و در طول زمان باعث شناخت بیشتر مشتری و پای بندی او به محصولات  و یا کالاهای تبلیغ شده می شود. ودر نتیجه تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد باعث می شوند که دامنه پخش محصولات در بازار گسترش یابد.

شما می توانید برای دریافت آخرین نرخ اجاره بیلبورد های شهرک صنعتی توس با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه و مجری تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد در تماس باشید.

تصاویر بیلبوردهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : 31 بار

تگ ها

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد
اجاره تابلو تبلیغاتی در شهرک صنعتی توس مشهد
اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی توس مشهد
بیلبورد های شهرک صنعتی توس مشهد
مجری تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد
نرخ اجاره بیلبورد های شهرک صنعتی توس مشهد
تبلیغات محیطی در شهرک صنعتی توس مشهد
تبلیغات در شهرک صنعتی توس مشهد