بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان

اجاره بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمانمعرفی فرودگاه بین المللی کرمان

فرودگاه کرمانیکی از فرودگاه‌های مهم ایران به حساب می‌آید. مساحت اولیه پایانه فرودگاه کرمان ۶۰۰ مترمربع وطول باند اصلی ۲۶۰۰متر با عرض ۴۵ متر وباند فرعی ۲۰۰۰متر با عرض ۴۵متر مربع بوده است. در سال ۱۳۶۰ عملیات تطویل وروکش باند اصلی به طول ۳۸۴۵متر عرض ۶۰ متر ارتقاء‌یافته است که در سال ۱۳۶۶ به بهره برداری و در سال ۱۳۶۹ تحویل قطعی گردیده است.

بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/بیلبورد-تبلیغاتی-فرودگاه-کرمان.html

در سال ۱۳۶۲انعقاد قرارداد توسعه ترمینال فرودگاه به میزان ۱۲۰۰متر مربع منعقد ودر سال ۱۳۶۶ مساحت ترمینال ها به ۱۸۰۰متر مربع افزایش ومجددا در سال ۱۳۶۹ با ایجاد توسعه پایانه پایانه حجاج به ۲۶۰۰متر مربع گسترش یافته است. در سال ۱۳۷۲ پایانه حجاج با زیربنای ۳۰۰۰متر مربع به بهره برداری رسیده است.

 

اهمیت اجاره بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان

کرمان از لحاظ تجاری و صنعتی نیز به دلیل وجود منطقه ویژه اقتصادی سیرجان و ارگ جدید؛ همچنین به علت تولید بیشتر پسته صادراتی ایران در این استان، موقعیت استراتژی را برای تبلیغات دارد و یکی از بهترین مکانها، تبلیغات در فرودگاه کرمان می باشد. سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد در فرودگاه کرمان میتواند باعث توسعه در کسب و کار و فروش هر چه بهتر محصولات گردد.

یکی از ویژگی های ممتاز فرودگاه کرمان، موقعیت بین المللی این فرودگاه است که به همین سبب، اجرای تبلیغات محیطی در فرودگاه کرمان در معرض دید افرادی که از خارج کشور می آیند قرار خواهد گرفت و فرصت اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه کرمان برای برندهای داخلی نیز فراهم میشود.

 

تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان

جهت کسب اطلاع از تعرفه اجاره بیلبورد در فرودگاه کرمان و نحوه واگذاری انواع تابلو های تبلیغاتی فرودگاه کرمان با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

 

میزان جابجایی مسافر در فرودگاه کرمان

فرودگاه کرمان یکی از فرودگاه‌های مهم مرکز ایران به حساب می‌آید و دارای ۲ ترمینال داخلی و خارجی بوده که در سال گذشته ۷۳۰ هزار مسافر خارجی و داخلی از امکانات این فرودگاه استفاده کرده‌اند. هر هفته بالغ بر ۱۱۶ پرواز داخلی و بین‌المللی از فرودگاه بین‌المللی کرمان انجام می‌گیرد و در حقیقت میزان جابجایی مسافران بر میزان بازدهی اجاره بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان تاثیر گذار است.

 

تصاویر نمونه ای از  فضاهای تبلیغات در فرودگاه کرمان

بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان

اجاره بیلبورد در فرودگاه کرمان

۱۹ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۹ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید : 17 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در فرودگاه کرمان
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه کرمان
تبلیغات در فرودگاه کرمان
مجری تبلیغات فرودگاهی کرمان
تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه کرمان
اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه کرمان