اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی جاده سلمان شهر

اجاره بیلبورد در حاشیه جاده سلمان شهربرای اجاره تابلوهای تبلیغاتی، بیلبورد های تبلیغاتی در جاده های سلمان شهر (متل قو) و اجاره بیلبورد پل عابر پیاده در جاده ها و اتوبان ها با شماره 09128700556  حاصل فرمایید.

معرفی سلمان شهر

سلمان شهر نام جديدي است كه بعد از انقلاب اسلامي براي اين شهر انتخاب شده است. در گذشته به اين شهر ساقي كلايه گفته مي شد و به دليل وجود متلي بنام قو در اين شهر آن را متل قو نيز مي شناختند. سلمان‌شهر شهر جديدي است كه با شروع شهرك سازي در اوايل سال ۱۳۴۰ پا گرفت و در سال ۱۳۴۱ داراي شهرداری شد. اولين شهرك در این منطقه درياگوشه نام داشت.

اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی جاده سلمان شهر
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-تابلو-تبلیغاتی-ورودی-جاده-سلمان-شهر.html

مجاورت با درياي خزر و داشتن ساحل ماسه اي مناسب در تمامي نواحي شمالي شهر, ارتفاعات ييلاقي وجنگلي زيبا در دامنه کوه البرز در نواحي جنوبي شهر, فاصله اي اندك بين ساحل دريا و دامنه كوه, و نزديكي غاري استثنايي بنام غار دانيال جذابيت اين منطقه را دو چندان كرده است. 


موقعیت تبلیغات در جاده سلمان شهر

سلمان‌شهر (یا متل قو) با وسعت ۹ كيلومتر طول و ۷ كيلومتر عرض یکی از شهرهای استان مازندران در ایران و مرکز بخش عباس‌آباد (تنکابن) شهرستان تنکابن است. 
این جاده به لحاظ اینکه در مسير ارتباطي تنكابن به چالوس واقع شده است و نقش تفرجگاهي قوي در منطقه دارد و به همین دلیل مسافران برای گذراندن تعطیلات خود به این شهر عزیمت می کنند و به همین سبب تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده سلمان شهر موقعیت مطلوبی را برای معرفی محصولات و خدمات فراهم می کند.
تبلیغات در حاشیه جاده سلمان شهر که دارای طبیعت زیبا و بکر است جذابیت تابلوهای تبلیغاتی در جاده سلمان شهر را چند برابر می کند و موجب می شود توسط تمامی مسافران دیده و معرفی گردد و به طبع چنین تبلیغاتی از اثر بخشی ویژه ای برخوردار می باشد.


راه های ارتباطی برای تبلیغات در جاده سلمان شهر

مساحت این شهر بالغ بر۷۵۰ هکتار است و در فاصله ۱۹۴ کیلومتری غرب ساری مرکز استان و ۲۱۶ کیلومتری شمال شرقی تهران قرار دارد و از جمله ورودی های منتهی و مناسب برای اجاره بیلبوردهای جاده سلمانشهر شامل موارد ذیل می شود : 
-  ورود از شمال به دریای خزر - سلمان شهر
-  ورود از جنوب به رشته کوه البرز - سلمان شهر
-  ورود از شرق به شهر کلارآباد - سلمان شهر 
-  ورود از غرب به شهر عباس‌آباد – سلمان شهر

 

کانون تبلیغاتی فرابیلبورد آماده همکاری و اکران تبلیغات محیطی در جاده ها و اتوبان ها می باشد،در صورتی که قصد تبلیغات و اجاره بیلبورد در مسیر ورودی جاده سلمان شهر  را دارید با ما تماس حاصل فرمایید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت ما نیز دیدن فرمایید. www.FaraBillboard.com 

 

 

نمونه ای از تابلوهای تبلیغاتی حاشیه ورودی جاده سلمان شهر
 
اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی جاده سلمان شهر
اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی جاده سلمان شهر
اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی جاده سلمان شهر
اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی جاده سلمان شهر
اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی جاده سلمان شهر
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰:۰۴

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰:۰۴
تعداد بازدید : 761 بار

تگ ها

اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده سلمان شهر
تابلوهای تبلیغاتی در حاشیه جاده سلمان شهر
تبلیغات در جاده سلمان شهر
تابلو های تبلیغاتی جاده سلمان شهر
تعرفه تابلو های تبلیغاتی جاده سلمان شهر
اجاره بیلبوردهای جاده سلمانشهر
تابلوهای تبلیغاتی در جاده سلمان شهر
تبلیغات در حاشیه جاده سلمان شهر
اجاره بیلبورد در جاده سلمانشهر
بیلبوردهای جاده سلمانشهر