اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده های ورودی تبریز

اجاره بیلبورد در ورودی جاده تبریزبرای اجاره بیلبورد در جاده تبریز و تابلوهای قابل واگذاری در ورودی های منتهی به تبریز و اجاره بیلبورد پل عابر پیاده در جاده ها و اتوبان ها با شماره 09128700556 تماس حاصل فرمایید.

 

موقعیت جغرافیایی ورودی های منتهی به تبریز

شهر تبریز از شمال به شهرستان اهر، از جنوب به شهرستان اسکو، از شرق به شهرستان هریس و بستان آباد و از غرب و شمال غرب به شهرستان شبستر و شهرستان سرسبز مرند محدود می‌گردد.

اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده های ورودی تبریز
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-تابلو-تبلیغاتی-در-جاده-های-ورودی-تبریز.html

ورودی تبریز از مسیر جاده تهران به عنوان مهمترین ورودی شهر، با توجه به حجم ترافیک بالا و تردد روزانه ده ها هزار خودرو در این مسیر می باشد و در حقیقت موقعیت ویژه ای برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی به جهت توسعه برند و فروش محصولات دارد.

 

اهمیت تبلیغات در مسیرهای ورودی به تبریز

جاذبه هاي توريستي وعلمي ومذهبي تبریز نيز از جمله ویژگی های قابل ملاحضه ای است که در فصل های مختلفی از سال گردشگران زیادی را جلب می کند، به همین سبب تابلوهای تبلیغاتی در مسیر ورودی جاده تبریز می تواند سهم به سزایی را در توسعه تبلیغات و تاثیر گذاری مخاطبین داشته باشد.
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در حاشیه ورودی جاده های تبریز یکی از بهترین موقعیت ها برای اجرای تبلیغات محیطی می باشد و از جمله مسیرهای که به جاده تبریز منتهی هستند از جمله مسیر جاده تهران که با حجم ترافیک بالایی مواجه است می توان از آن بعنوان موقیعت ویژه برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی در حاشیه جاده تبریز یاد کرد.


تابلوهای تبلیغاتی مسیر ورودی تبریز

جاده ائل گلی و بلوار ۲۹ بهمن یکی از اصلی ترین ورودی کلانشهر تبریز و از مسیرهای مهم حوزه شهرداری منطقه دو محسوب می شود و مناسب ترین مکان برای دیده شدن تبلیغات محیطی در ورودی این شهر می باشد و همچنین به لحاظ اینکه ورودی هر شهر معرف فرهنگ و موقعیت اجتماعی و اقتصادی آن شهر محسوب می باشد، اجاره تابلو تبلیغاتی در ورودی شهر تبریز می تواند توجه بسیاری از کسانی که به این شهر ورود میکنند را جلب نماید.


تبلیغات محیطی در تبریز شامل: تبلیغات تلویزیون های بزرگ شهری،بیلبورد تبلیغاتی،ایستگاه های اتوبوس و تاکسی،سازه های پرچمی و … تقسیم می شود که هرکدام از این نوع تبلیغات محیطی در زمان های مختلف و برای کسب و کارهای مختلف مناسب هستند.

 

کانون تبلیغاتی فرابیلبورد آماده همکاری و اکران تبلیغات محیطی در جاده ها و اتوبان ها می باشد. در صورتی که قصد تبلیغات و اجاره بیلبورد در مسیر ورودی جاده تبریز را دارید با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه تماس حاصل فرمایید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه بیلبوردهای تبلیغاتی ورودی های تبریز  از سایت ما نیز دیدن فرمایید. www.FaraBillboard.com 

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در جاده تبریز

اجاره بیلبورد در جاده تبریز

اجاره بیلبورد در جاده تبریز

اجاره بیلبورد در جاده تبریز

اجاره بیلبورد در جاده تبریز

 

 

 

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : 653 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در جاده تبریز
تبلیغات محیطی در جاده تبریز
تابلوهای تبلیغاتی ورودی جاده تبریز
اجاره بیلبورد در حاشیه جاده تبریز
اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده های ورودی تبریز
بیلبوردهای ورودی جاده تبریز
مجری تبلیغات جاده ای تبریز
تعرفه بیلبوردها در جاده تبریز
نرخ اجاره بیلبورد در جاده تبریز