اجاره بیلبورد در گیلان

اجاره بیلبورد در استان گیلانمعرفی استان گیلان

از استان‌های شمالی ایران به مرکزیت کلانشهر رشت است. این استان، از شمال به دریای خزر و کشور آذربایجان، که از طریق آستارا با آن دارای مرز بین‌المللی است، از غرب به استان اردبیل، از جنوب به استان زنجان و قزوین و از شرق به استان مازندران محدود می‌شود. مساحت گیلان ۱۴٬۰۴۴ کیلومترمربع و جمعیت آن طبق سرشماری ۱۳۹۱، ۲٬۴۸۰٬۸۷۴ نفر است.

اجاره بیلبورد در گیلان
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-گیلان.html

گیلان دهمین استان پرجمعیت و بیست و هشتمین استان وسیع ایران است. تراکم جمعیت در این استان با ۱۷۷ نفر در هر کیلومترمربع جایگاه سوم را در ایران دارد. کلانشهر رشت با داشتن ۴۶ درصد جمعیت کل استان، مرکز و پرجمعیت ‌ترین شهر استان گیلان و دوازدهمین شهر پرجمعیت ایران و پرجمعیت‌ترین شهر سه استان ایران در ساحل دریای خزر است. از دیگر شهرهای پرجمعیت این استان می‌ توان به ترتیب به شهرهای بندر انزلی، مهمترین بندر ایرانی در حاشیه دریای خزر، لاهیجان، تالش، لنگرود، رودسر، بندر آستارا، صومعه سرا و اشاره کرد.

 

اجاره بیلبورد در استان گیلان

استان‌هاي گیلان از جمله مهم‌ ترین هدف‌هاي گردشگری نوروزی محسوب مي‌شوند و یکی از پرتردد ترین استانها می باشند که اجاره بیلبورد در استان گیلان از موقعیت مطلوب و اثر گذاری برخوردار می باشد زیرا تابلوهای تبلیغاتی در جاده های گیلان سطح شهرها، در این ایام توسط میلیون ها مسافر دیده خواهد شد ، برای اجاره بیلبورد در جاده گیلان می توان از بسیاری شهرهای منتهی به رشت تبلیغات انجام داد و همچنین تابلوهای تبلیغاتی مسیر ورودی شهر رشت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
مراکز دیدنی و تاریخی استان گیلان باعث شده تا هر ساله سیل عظیمی از جمعیت در ایام تعطیلات از این استان دیدن کنند. به سبب این موقعیت، فرصتی برای حظور برندها فراهم آمده است تا بیلبوردهای تبلیغاتی در استان گیلان را در معرض دید عموم قرار دهند.

 

تعرفه تبلیغات در استان گیلان

یکی از جمله استان های مهم کشور برای تبلیغات، اجاره بیلبورد در استان گیلان می باشد که با توجه به موقعیت ویژه هر شهر، تعرفه تبلیغات محیطی در استان گیلان دارای تفاوت های می باشد. جهت اطلاع از تعرفه تابلوهای تبلیغاتی استان گیلان و اطلاع از نحوه واگذاری بیلبوردهای تبلیغاتی در استان گیلان با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه تماس حاصل نمایید.

 

نمونه ای از تصاویر تبلیغات در استان گیلان

اجاره بیلبورد در استان گیلان

اجاره بیلبورد در استان گیلان

اجاره بیلبورد در استان گیلان

 

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۴

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۶
تعداد بازدید : 112 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در استان گیلان
اجاره تابلو تبلیغاتی در استان گیلان
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در استان گیلان
تعرفه تبلیغات در استان گیلان
رزرو بیلبورد در استان گیلان
بیلبوردهای تبلیغاتی استان گیلان
تابلوهای تبلیغاتی استان گیلان
تبلیغات محیطی در استان گیلان