اجاره بیلبورد در کیش

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جزیره کیشمعرفی جزیره کیش

جزیره کیش، مرکز بخش کیش از شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان در جنوب ایران است. این شهر در جزیرهٔ کیش قرار دارد. جمعیت این شهر در سال ۱۳۸۵، برابر با ۲۰٬۶۶۷ نفر بوده است. جزیره کیش یکی از جزیره‌های خلیج فارس و از توابع بخش کیش، شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است. در گذشته این جزیره را به نام « قیس » می‌خواندند. شکل این جزیره بیضوی مانند است و در ۱۲ کیلومتری کرانه شیبکوه جای گرفته است. این جزیره یک میلیون نفر گردشگر را سالانه به خود جذب می‌کند.

اجاره بیلبورد در کیش
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-کیش.html

اجاره بیلبورد در کیش

جزیره زیبای کیش با جاذبه‌های فراوان و منحصر به فرد، سالانه پذیرای شمار بسیاری از گردشگران می‌باشد و با توجه به سفرهای روز افزون گردشگران داخلی و خارجی صاحبین برندها برای فروش بیشتر کالاها یا محصولات و معرفی خود به مخاطبین داخلی و خارجی متقاضی اجاره بیلبورد در جزیره کیش می باشند به این دلیل که تبلیغات محیطی در کیش از بازدهی قابل توجه ای برخوردار می باشد.

کیش با امکانات پیشرفته فرودگاهی و بندری و زیر ساخت های مناسب به مهم ترین قطب گردشگری٫ تجارت و بازرگانی در ایران تبدیل شده است از این رو اجاره بیلبورد در کیش موقعیت مناسبی برای معرفی برندهای است که خواستار معروف شدن در سطح بالای جامعه هستند، که بطور کلی بیلبوردهای جزیره کیش از موقعیت ارزشمندی در تبلیغات محیطی برخوردار میباشند.

اهمیت ایجاد و توسعه راه های ارتباطی مانند فرودگاه و بندرگاه  در جهت رونق اقتصادی منطقه و شناخت ظرفیت های بالقوه گردشگری کیش نه تنها در جهت تبلیغات داخلی بلکه تابلوهای تبلیغاتی کیش در سطح بین المللی می تواند عرضه اندام کند و از طرفی توسعه تبلیغات در کیش یک گام اساسی در جهت جذب و ترغیب سرمایه گذاران، تجار و بازرگانان برای فعالیت های گوناگون می باشد.

بهترین نقاط اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جزیره کیش

بهترین نقاط داخلی برای واگذاری تابلو تبلیغاتی در کیش شامل موارد ذیل می باشند:

میدان صدف - میدان المپیک - بلوار میر مهنا - خیابان پیچ فرانسه - مسیر فرودگاه - میدان دلیران - میدان امیر کبیر - ورودی شهرک عمران - خیابان بازار فرانسه

تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جزیره کیش

تعرفه اجرای تبلیغات محیطی در کیش نسبت به سرزمین اصلی دارای تفاوت های است که با توجه به نوع جانمایی تابلو و موقعیت آن در جزیره متفاوت است. برای کسب اطلاع از اجاره تابلو تبلیغاتی در کیش می تواند با شماره 09128700556 تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگاه اجاره بیلبورد در کیش بهرمند شوید.


نمونه ای از تصاویر بیلبوردهای تبلیغاتی جزیره کیش

اجاره بیلبورد در کیش

اجاره بیلبورد در کیش

اجاره بیلبورد در کیش

اجاره بیلبورد در کیش

 

۱۴ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۷

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۱۴ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید : 86 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در کیش
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در کیش
اجاره تابلو تبلیغاتی در کیش
تابلوهای تبلیغاتی جزیره کیش
تبلیغات در جزیره کیش
جزیره کیش
مجری تبلیغات محیطی در کیش
بیلبوردهای جزیره کیش