اجاره بیلبورد در مشهد

تبلیغات محیطی در مشهد

شهر مقدس مشهد در استان پهناور خراسان رضوی واقع شده است که به علت موقعیت خاص جغرافیایی ، اقتصادی و اجتماعی از بالاترین تردد وسایل نقلیه در سطح کشور برخوردار است و سالانه پذیرای بیش از ۱۵ میلیون نفر زائر می باشد. 
اهمیت ویژه شهر مشهد در درجه نخست به خاطر جایگاه زیارتی آن است که به طور دایم گروه گروه مردم ایران و دیگر مسلمانان کشورهای گوناگون اسلامی را برای زیارت به سوی خود می کشاند . لذا به پاس وجود حرم مطهر ثامن الائمه(ع) و نیز به لحاظ جایگاه گردشی و فرهنگی خود، در طول سال گردشگران زیادی را از نقاط مختلف جهان به سوی خود می کشاند و سراسر سال را با بیش ترین جمعیت می گذراند.

اجاره بیلبورد در مشهد
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-مشهد.html

شهر مشهد از دیدگاه تجاری ، به عنوان یک شهر زیارتی و سیاحتی مطرح بوده است و در حال حاضر دارای اهمیت زیادی از نظر زیارتی و سیاحتی و همچنین از جهت فرهنگی ، علمی ، سیاسی و اقتصادی است .

شهر مقدس مشهد به دلایل مختلفی اعم از حضور میلیونی مسافران و زائران در هر سال و همچنین قرار داشتن در مسیر بزرگراه آسیایی ، از امکانات ویژه ی اقتصادی و تجاری برخوردار است و هم اکنون نیز یکی از مهم ترین گمرکات ایران در شهر مشهد قرار دارد . 

 

تبلیغات محیطی در مشهد

مشهد یکی از مهمت ترین و بزرگترین مراکز  استان های کشور در امر فعالیت های تبلیغاتی  محسوب می شود. وجود شهرک های صنعتی فعال و شرکت های تولیدی بزرگ برای معرفی برندها باعث شده حجم وسیعی از تبلیغات محیطی در مشهد صورت پذیرد .

همواره به دلیل تراکم زیاد جمعیت که در بیشتر مناسبت ها در شهر مقدس مشهد، سرمایه گذاری برای تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در مشهد از تاثیر گذاری و بازدهی بالایی برخوردار است و می تواند باعث افزایش چشمگیر فروش برای صاحبان کالا  و معرفی محصولات آنان باشد.

سازه هایی نظیر بیلبوردهای تبلیغاتی، پل های عابر پیاده و پل های سواره رو، استندهای تبلیغاتی، لایت باکس ها، تبلیغات برروی بدنه اتوبوس ها، فضاهای تبلیغاتی ایستگاه های مترو و لمپوست بنرها و... ابزارهای قدرتمندی هستند که برای رساندن پیام های تبلیغاتی به صاحبان آگهی ها مورد استفاده قرار می گیرند. اجاره سازه های تبلیغاتی در مشهد به عنوان دومین شهر پر جمعیت پس از تهران، از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

بهترین مناطق جهت اجاره بیلبورد در مشهد

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای اجاره بیلبورد در مشهد انتخاب مناسب ترین منطقه جهت انجام تبلیغات محیطی است. اکثر فضاهای داخلی شهر مشهد دارای موقعیت های بسیار مناسبی برای تبلیغات محیطی و اجرای کمپین های تبلیغاتی هستند، با این حال مناطق مهم و پر تردد که در تیر رس گردشگران و شهروندان است، بهترین مناطق جهت تبلیغات محسوب می شوند که بیشتر صاحبان برندها مایل به اجاره بیلبورد در اینگونه مکان ها می باشند.

تعدادی از مناطق داخل شهری مهم جهت اجاره بیلبورد در مشهد عبارتند از :

 • بلوار احمد آباد
 • بلوار فردوسی 
 • میدان تقی آباد
 • بلوار سجاد
 • بلوار ملک آباد
 • بلوار پیروزی
 • بلوار وکیل آباد
 • بلوار معلم
 • بلوار پیروزی
 • میدان فلسطین
 • بلوار خیام
 • چهارراه خیام
 • سه راه فلسطین

یکی از نکات حائز اهمیت دیگر در اجرای تبلیغات محیطی در نظر گرفتن موقعیت مکانی منطقه، بسته به فروش یا ارائه محصول یا خدمات در آن منطقه صورت است. به عنوان مثال در خیابان فلسطین مشهد اقلامی مانند کاشی و سرامیک یا دکوراسیون داخلی وجود دارند، بنابراین در این منطقه تابلوهای تبلیغاتی مرتبط با همین صنف از بازدهی بالاتری برخوردار می باشد. همچنین مناطق اطراف حرم مطهر برای تبلیغات گردشگری و توریستی بسیار مناسب و اثر گذار می باشند و یا برای تبلیغات اینترنتی مناطق شلوغ و پرتردد مشهد حائز اهمیت است و این مکان ها برای انجام تبلیغات محیطی از مناطق خاص محسوب می شوند و اگر نوع محصول یا برند عامه پسند باشد، می توان آن را در همه نقاط شهر اعم از بالا شهر و مناطق پایین شهر اجرا کرد مانند انواع اسنک ها و خوراکی های آماده که مخاطب آن میتواند تمام اقشار جامعه باشد.

 

تعرفه اجاره تابلو تبلیغاتی در مشهد
با وجود محدودیت در مجوز اکران استرابورد و لمپوست بنر در مشهد ،بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی و تلویزیون های بزرگ شهری متنوعی در مشهد نصب و اجرا شده است. در فایل کمپین تبلیغاتی زیر سعی بر آن بوده است که لیستی از رسانه های تبلیغاتی مشهد با در نظر گرفتن پراکندگی تمام سطح شهر تهیه شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست کامل بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر مشهد، با شماره 09128700556 تماس حاصل نمایید.

 

pdf

 

 

 

 

 

 

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در مشهد

تبلیغات در مشهد

تبلیغات در مشهد

تبلیغات در مشهد

تبلیغات در مشهد

۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۷

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۷
تعداد بازدید : 1,179 بار

تگ ها

تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی در مشهد
بیلبوردهای تبلیغاتی مشهد
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در مشهد
تبلیغات در مشهد
تابلوهای تبلیغاتی مشهد
اجاره تابلو تبلیغاتی در مشهد
مجری تبلیغات محیطی در مشهد