اجاره بیلبورد در مازندران

اجاره بیلبورد در مازندران

معرفی استان مازندران

استان مازندران با ۲۴۰۹۱ کیلو متر مربع مساحت و ۲۶۰۲۰۰۸ نفر جمعیت از استان های سرسبز شمال فلات ایران است و در کرانه دریای مازندران قرار دارد. این استان در غرب با استان گرگان همجوار می باشد و در مشرق استان گیلان می‌‌باشد و از جنوب با استان های شاهرود، سمنان، تهران و قزوین هم مرز است. دریای مازندران نیز مرز شمالی این استان را کاملاً دربر گرفته است.
تعداد ۱۵ شهرستان، ۳۶ شهر، ۳۸ بخش و ۱۰۴ دهستان در مازندران وجود دارد که ۴۳ درصد از شهرها در طول نوار ساحلی دریای خزر واقع شده اند.

اجاره بیلبورد در مازندران
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-مازندران.html

مازندران تنها استانی است که با سه محور هراز، کندوان و سوادکوه با مرکز کشورمان مرتبط می‌‌باشد و دارای سه فرودگاه دشت ناز در ساری ،نوشهر و رامسر ارتباط هوایی آن را با بقیه نقاط برقرار ساخته و راه آهن شمال یکی از شعبه‌های اصلی راه آهن سراسری نیز از آن عبور می‌کند. علاوه بر آن جاده ساحلی از رامسر تا بابلسر به طول ۲۲۰ کیلومتر با فاصله ۱۰ تا ۳۰۰ متر از کنار دریا می‌‌گذرد.

دریای خزر در استان مازندران با دارا بودن منابع سرشار غذایی و ماهیان گوناگون به ویژه ماهی خاویار، در زمینه گردش گری نیز دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که آن را در جهان متمایز کرده است. قله دماوند که به بام ایران معروف است در این سرزمین جای نهفته و از جاذبه‌های شاخص استان مازندران و جهان می‌‌باشد.
 

موقعیت تبلیغات در مازندران

شهر های شمالی ایران و بویژه استان مازندران بواسطه قرار گرفتن در کنار سواحل زیبای خزر و جاذبه های بی نظیر طبیعت اطرافش بی شک یکی از مناطق توریستی و گردشگری کشور میباشد و همه ساله با  سیل عظیمی از مسافران نوروزی و تابستانی مواجه میشود.

بر همین اساس برندها و شرکت های خدماتی و موسسات مالی و اعتباری همیشه بدنبال حضور در این مناطق برای اجرای کمپین های تبلیغاتی خود هستند و همیشه شاهد تماس های مکرر برای رزرو و اجاره بیلبورد در شهر های استان مازندران هستیم.

فرابیلبورد با در اختیار داشتن اطلاعات دقیق و بروز شده از آخرین وضعیت بیلبوردهای تبلیغاتی استان مازندران آماده همکاری در زمینه مشاوره و اجرای کمپین های تبلیغاتی رسانه محیطی و اجاره بیلبورد در شهرهای استان مازندران میباشد.

راه‌های اصلی ارتباطی این استان «جاده سراسری ساحلی»، «محور هراز»، «محور فیروز کوه (سوادکوه)» و محور کندوان (جاده چالوس) است به همین جهت تبلیغات در حاشیه جاده های ورودی مازندران از موقعیت مطلوب و قابل توجه ای برخوردار می باشد.

 

مهمترین بیلبوردهای قابل واگذاری جهت اجاره بیلبورد در مازندران

این بیلبوردهای در کلیه شهر های شمالی در استان مازندران در مسیر های ساری - فریدونکنار - محور محمود آباد به فریدونکنار - محور محمود آباد به نور - قائمشهر - بهشهر - ایزدشهر - نور - رویان - نوشهر - متل قو - نمک آبرود - کلارآباد - امیردشت - عباس آباد - چالوس - نشتارود - بابلسر - آمل - بابل و تنکابن قابل واگذاری می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره رایگان  و اجاره بیلبورد در مازندران و شهرهای آن با واحد شماره 09128700556 تماس حاصل نمایید.

 

اجاره بیلبورد در مازندران

تبلیغات محیطی در مازندران

اجاره بیلبورد در استان مازندران

اجاره بیلبورد در استان مازندران

۱۰ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۰ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۹
تعداد بازدید : 1,841 بار

تگ ها

تبلیغات محیطی
استان مازندران
بیلبورد تبلیغاتی
اجاره بیلبورد در مازندران
بیلبوردهای تبلیغاتی استان مازندران
تابلوهای تبلیغاتی استان مازندران
تبلیغات در مازندران
اجاره تابلو تبلیغاتی در مازندران
اجاره بیلبورد در شهرهای مازندران
اجاره بیلبورد در استان مازندران
تبلیغات در استان مازندران