اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد

تبلیغات در فرودگاه بین المللی مهرآباد تهرانتاریخچه فرودگاه بین المللی مهرآباد

 نام اصلی این منطقه یا نام اصلی روستای مهرآباد "حسین آباد"بود . تا اینکه جزو مهریه عصمت الدوله درآمد و نام مهرآباد را بر آن گذاشتند . اما بعدها به مناسبت خرج های بی رویه مهرآباد به گرو رفت و از تملک خانواده او خارج شد و دادخواهی او نزد رضاخان هم بی فایده بود و به خاطر بی مهری خویشاوندان ، چنان آزرده شد که دست از مهرآباد کشید .

اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-فرودگاه-مهر-باد.html

چندی بعد ، دریکی از روزهای سال 1296 شمسی و در اواخر جنگ جهانی اول ، مردم تهران برای اولین بار شاهد پرواز هواپیما در فراز آسمان بودند . این هواپیما به صورت قطعات مجزا ، از روسیه و از طریق بندر انزلی به وسیله اتومبیل به تهران حمل شد و پس از سوار کردن قطعات ، توسط خلبان روسی بر فراز تهران بی برج و باروی آن ایام و در ارتفاع پائین پرواز کرد و چون در آن زمان محلی به عنوان فرودگاه در تهران وجود نداشته ، خلبان در محل امور خارجه تهران ( میدان مشق ) به زمین نشست.

سالها بعد و به دنبال پیشرفت سریع صنعت هواپیمائی ، حق انحصاری هواپیمائی در ایران به موجب قانون ، در بهمن 1304 به شرکت هواپیمائی آلمانی یونکرس (Junkers) واگذار شد و 22 سال بعد و پس ازتأسیس باشگاه خلبانی با 20 فروند هواپیما در سال 1317، عملاً فرودگاه مهرآباد تأسیس و متولد شد .
در سال 1325 اولین گروه خلبانان نیروی هوایی به آمریکا اعزام شدند و پس از آن نیروی هوایی در سال 1328 با هواپیمای T.86 و F.33 در مهرآباد شروع به کار و عملیات پروازی را آغاز نمودند . و در راستای رشد تکنولوژی صنعت هواپیمائی و عضویت ایران در سازمان ایکائو منجر به رشد روز افزون صنعت حمل و نقل هوایی مسافری و باری در فرودگاه مرکز ایران (مهرآباد) گردید.


اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد

هدف اصلی از اجاره تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد از قبیل بیلبوردهای تبلیغاتی، استند تبلیغاتی،تلویزین تبلیغاتی و...، ماهیت و معرفی برندها و فرصتی برای سرمایه گذاری اعم از بازدید کنندگان و مسافران داخلی و خارجی را فراهم می آورد که برای توسعه کوتاه مدت فرودگاه نیز مناسب می باشد  و ضمن فراهم آوردن یک مجموعه فرودگاهی کارآمد، اقتصادی ، از نظر تبلیغاتی قابل قبول و نتیجه بازدهی مطلوب را برای صاحبین برند بوجود می آورد و این در حالیست که تبلیغات در فرودگاه مهرآباد تنوع بصری را در محیط فرودگاه نیز حفظ می کند.

 

تعرفه اجاره تابلو های تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد

فرودگاه بین المللی مهرآباد در راستای ارتقاء سطح خدمات و تسهیلات مورد نیاز مسافرین، مستقبلین و مشایعین فرودگاه به برگزاری مزایده برای فضاهای تبلیغاتی اقدام می نمایید از همین رو نمیتوان قیمت مشخصی برای اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد را همیشگی اعلام کرد زیرا ارزش گذاری بر روی تابلوها و فضاهای تبلیغاتی بستگی به پارامترهای مختلفی دارد و از طرفی مجریان تبلیغاتی تخفیفات دوره ای را برای اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد و سایر فرودگاه ها لحاظ می کنند.


تبلیغات در فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران

شهر تهران علاوه بر اینکه به لحاظ جمعیتی اولین شهر ایران می باشد به دلیل پایتخت بودن و وجود بزرگترین سازمان های دولتی و غیر دولتی دارای جایگاه ویژه ای از نظر جذب مسافر و ... می باشد . هرچند که بررسی و مطالعه آمار ارائه شده نشان می دهد که طی سالهای اخیر تهران نه تنها به عنوان اصلی ترین و بزرگترین و مهمترین شهر ایران مطرح بوده است بلکه از لحاظ سیاحتی و گردشگری و نیز در برخی مواقع از سال به عنوان مرکز نمایشگاه های ملی و بین المللی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است . بدیهی است که شرایط ویژه تهران تأثیر مستقیم بر عملکرد و ترافیک هوایی فرودگاه خواهد داشت و اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد از اثر بخشی و توجه ویژه ای برخوردار می باشد.

 فرودگاه مهرآباد در حال حاضر با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر اولین فرودگاه کشور است به همین سبب متقاضیان زیادی درخواست انجام تبلیغات از برند و محصولاتشان را بطور گسترده در این فرودگاه دارند و فضاهای تبلیغاتی فرودگاه مهرآباد تهران و اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد نقش موثری در این میان دارند. 


انواع فضاهای تبلیغات در فرودگاه مهرآباد تهران

 • - سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه مهرآباد
 • - سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه مهرآباد
 • - فضای بیرونی فرودگاه مهرآباد
 • - فضای پارکینگ فرودگاه مهرآباد
 • - ستون داخل سالن فرودگاه مهرآباد
 • - سالن ترانزیت فرودگاه مهرآباد
 • - محوطه داخلی فرودگاه مهرآباد
 • - سالن انتظار فرودگاه مهرآباد
 • - ترمینال فرودگاه مهرآباد
 • - سالن گمرک فرودگاه مهرآباد
 • - سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه مهرآباد
 • - سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه مهرآباد-
 • بلوار ورودی فرودگاه مهرآباد

 

مشاوره و تبلیغات محیطی فراهنر، مجری تبلیغات محیطی در فرودگاه های کشور آماده واگذاری انواع سازه های تبلیغاتی از قبیل تابلوها و بیلبوردهای بزرگ تبلیغاتی در فرودگاه می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09128700556 در تماس باشید.

 

لیست نمونه تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد

تبلیغات در فرودگاه مهرآباد

تبلیغات در فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد

 

مجری تبلیغات در فرودگاه مهر آباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لیست برخی از سازه های تبلیغاتی فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران در فایل کمپین تبلیغاتی زیر ارائه شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست کامل تعرفه تبلیغاتی فرودگاه بین المللی مهرآباد، با دفتر شرکت فراهنر تماس حاصل نمایید .

pdf

۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۹:۲۵
تعداد بازدید : 1,626 بار

تگ ها

تبلیغات در فرودگاه مهرآباد
مجری تبلیغات در فرودگاه مهرآباد
فرودگاه مهرآباد
اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد
تبلیغات محیطی در فرودگاه مهرآّباد
مشاور تبلیغات در فرودگاه مهرآباد