اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی اشتهارد

اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی اشتهاردمعرفی شهرک صنعتی اشتهارد

 شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل نزدیکی به پایتخت و همچنین قرار گرفتن در شعاع بالای 120 کیلومتری از تهران ( معافیت مالیاتی ) می تواند مکان مناسبی برای سرمایه گذاری باشد . سهولت در دسترسی به شاه راه های ایران ، وجود نیروی انسانی متخصص و همچنین معافیت مالیاتی ( در صورت واجد شرایط بودن ) ، ارزانی زمین ، امکانات کامل ( آب ، برق ، گاز و ... ) این شهرک را به مکان مناسبی جهت احداث کارخانجات جدید نموده است .

اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی اشتهارد
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-شهرک-صنعتی-اشتهارد.html

از شرکت های بزرگ در این منطقه می توان به شرکت های زیر اشاره نمود:

شرکت داروگر ، شرکت همگان کار صنعت ، شرکت کاشی و سرامیک زاگرس ، شرکت موتورسیکلت تلاش ، شرکت ریس نخ ، شرکت شیشه ایمنی به نور و...

 

موقعیت اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی اشتهارد

از آنجایی که شهرک صنعتی اشتهارد محلی مناسب جهت سرمایه گذاری شناخته می شود و محل فعالیت کارآفرینان و کارخانه داران می باشد، اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی اشتهارد یک فرصت مناسب برای معرفی برندها و محصولات محسوب می شود.

تبلیغات در شهرک صنعتی اشتهارد موجب پدید آمدن تصمیمات مهم در بین پیمانکاران این منطقه می شود که نتیجه آن افزایش فروش و بهره وری برای صاحبین برند است.

بیلبوردهای تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد، هدف حرفه‌ا ی از تبلیغات است که با کمترین هزینه و یا هزینه‌ ای مقرون به صرفه به تعداد زیادی از مخاطب دسترسی دارد چرا که راه را برای پیدا کردن مشتری جدید برای شرکت و یا برند شما هموار می کند.

برای اطلاع از نحوه واگذاری تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد و مشاوره با مجری تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه در تماس باشید.

 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : 26 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی اشتهارد
تعرفه تبلیغات در شهرک صنعتی اشتهارد
اجاره تابلو تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد
تبلیغات محیطی در شهرک صنعتی اشتهارد
بیلبوردهای تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد
مجری تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد
تبلیغات در شهرک صنعتی اشتهارد
تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد