اجاره بیلبورد در رباط کریم

اجاره بیلبورد در رباط کریممعرفی شهرستان رباط کریم

شهرستان رباط کریم در جنوب غربی استان تهران واقع شده و این شهرستان از شمال به شهرستان شهریار از جنوب به شهرستان های ری و اسلامشهر از شرق به شهرستان بهارستان و از غرب به شهرستان زرندیه از توابع استان مرکزی محدود است.

 

اجاره بیلبورد در رباط کریم

اجاره بیلبورد در رباط کریم
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-رباط-کریم.html

این شهرستان قدیمی که در فاصلهٔ ۳۰ کیلومتری جنوب غربی تهران قرار دارد جمعیتی قریب به یک میلیون نفر را در خود جای داده و در مسیر اتوبان تهران قم و تهران ساوه قرار دارد و شهر جدید پرند در نزدیکی آن واقع شده است. به جهت قرارگیری این شهرستان در مسیرهای پر رفت و آمد و استراتژیک، اجاره تابلو تبلیغاتی در رباط کریم از جایگاه ویژه ای برخوردار است و اجرای تبلیغات در رباط کریم روزانه در معرض دید چندین هزار نفر قرار خواهد گرفت.

امکاناتی همچون راه آهن در رباط کریم و علاوه بر آن مهمترین فرودگاه بین المللی کشور یعنی فرودگاه امام خمینی(ره) در این شهر واقع شده است و توانسته توجه بسیاری از برندهای داخلی را به خود معطوف نماید و شاید به این دلیل که تردد زیاد به سبب دیده شدن یکی از پارامترهای مهم برای نمایش تابلوهای تبلیغاتی در رباط کریم است. 

جهت رزرو تبلیغات محیطی در رباط کریم و اجاره بیلبورد تبلیغاتی در رباط کریم با شماره مجری تبلیغاتی در رباط کریم 09128700556 تماس حاصل نمایید.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵
تعداد بازدید : 32 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در رباط کریم
تبلیغات محیطی در رباط کریم
مجری تبلیغاتی در رباط کریم
اجاره تابلو تبلیغاتی در رباط کریم
تبلیغات در رباط کریم
تابلوهای تبلیغاتی در رباط کریم
بیلبوردهای تبلیغاتی در رباط کریم
تعرفه تبلیغات در رباط کریم
نرج بیلبوردهای تبلیغاتی در رباط کریم