اجاره بیلبورد در تهران

 

معرفی شهر تهران

تهران در قسمت جنوبی دامنه های البرز و در 112 کیلومتری جنوب دریای خزر پایتخت ایران زمین شهری بزرگ به نام « تهران » که پایتخت ایران زمین و استان تهران می باشد ، واقع شده است . قدمت این شهر به 5000 سال پیش از میلاد بر می گردد و از زمان آقا محمد خان قاجار تا به امروز پاتخت ایران است .

شهر تهران با دارا بودن بیش از 3000 بیلبورد و تابلو تبلیغاتی در رده اول شهر های ایران به لحاظ کمیت و کیفیت رسانه تبلیغات محیطی قرار دارد.

اجاره بیلبورد در تهران
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-تهران.html

در زیر میتوانید لیست بیلبوردهای شهر تهران را مشاهده نمایید:

لیست قیمت بیلبوردهای تهران

ضمنا شما می توانید با توجه به نوع مخاطب رسانه محیطی مورد نظر خود را در این شهر فیلتر کنید.

با توجه به نوسانات قیمت بیلبوردها و تعداد زیاد آن در صورت نیاز به اطلاع تعرفه تبلیغات محیطی در تهران از قسمت تماس با مدیران فروش شرکت فراهنر تماس حاصل فرمایید.

 

تبلیغات محیطی در تهران

تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در تهران بواسطه حضور هولدینگ برندها، دفاتر مرکزی کارخانجات، سرپرستی شعب بانک ها و موسسات مالی و اعتباری قطعا پر رنگ تر و با کیفیت بهتری اجرا می شود. دست یابی به بازار مصرف شهر تهران که از نظر جمعیت رتبه پنجم را در کلان شهر های دنیا از آن خود نموده است تلاش و تکاپوی کارخانجات و شرکت های تولیدی را برای معرفی برندها و خدمات خود روز افزون نموده و شاهد حجم وسیعی از تبلیغات برندها در تهران هستیم. بیلبوردهای تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی پل های عابر پیاده و پل های سواره رو، استندهای تبلیغاتی، لایت باکس ها، تبلیغات برروی بدنه اتوبوس ها ، فضاهای تبلیغاتی ایستگاه های مترو، لمپوست بنرها و استرابوردهای تبلیغاتی همگی ابزارهای قدرتمندی برای اجاره بیلبورد و رساندن پیام های تبلیغاتی صاحبان آگهی ها هستند. بر اساس آخرین بررسی ها در حدود 4000 سازه تبلیغات محیطی با اشکال و ابعاد مختلف در این شهر وجود دارد. همچنین در این تحقیق مشخص شده است که بصورت میانگین قیمت اجاره بیلبورد در تهران 3.5 برابر گرانتر از سایر شهرهای ایران می باشد.

 

بهترین اتوبان های تهران برای اجاره بیلبورد در تهران

تهران دارای یک شبکه گسترده و پیچیده جاده‌ای و خیابانی است  که  بزرگراه های گوناگونی  در آن طراحی و ساخته شده تا بتواند معضل ترافیک را حل کند به همین دلیل اتوبان های پر ترافیک در تهران قطعاً جایگاه فوق العاده ای برای صاحبان آگهی دارد و به دلیل حجم ترافیک زیاد برای دیده شدن توسط مخاطبان اجاره بیلبورد در این اتوابان ها بازار هدف قرار گرفته است. در زیر لیست اتوبان های تهران که برای اجاره بیلبورد در تهران مناسب است، لیست شده است:
بزرگراه شهری مدرس
بزرگراه شهری رسالت
بزرگراه شهری یادگار امام
بزرگراه شهری حکیم
بزرگراه شهری آزادگان
بزرگراه شهری شیخ فضل الله نوری
بزرگراه شهری همت
بزرگراه شهری چمران
بزرگراه شهری شهید حقانی
بزرگراه شهری آیت الله سعیدی
بزرگراه جلال آل محمد


استقبال برندها از اجاره بیلبورد در تهران

تعرفه بالای اجاره بیلبورد در تهران و قیمت گذار های سنگین بر روی تابلوهای تبلیغاتی در تهران نتوانسته است از استقبال برندهای مختلف بکاهد و همچنان اوضاع اجاره بیلبورد در تهران بسیار رونق دارد زیرا تهران پایتخت کشور است و از جمعیت بسیاری برخوردار می باشد در واقع تبلیغاتی که در تهران صورت گیرد اعتبار بالایی را به خود اختصاص می دهد و همچنین با ورود رسانه های جدید به تهران صاحبان آگهی را در دیگر شهرها برای اجاره رسانه تازه وارد ترغیب می کند.


از نابسامانی قیمت تا اجاره بیلبورد در تهران

قیمت اجاره بیلبورد در تهران بستگی به نوع برند و منطقه برای اجاره بیلبورد دارد به عنوان مثال اتوبان های مانند همت و مدرس جزء گران قیمت ترین تابلوهای تهران هستند که گاهاً برای یک بیلبورد ۷۰ متری تعرفه ای در حدود ۲۵۰ میلیون تومان برآورد می گردد و همچنین قیمت گذاری ها بر اساس انصاف شرکت های تبلیغاتی و نحوه سیاست گذاری در خصوص قیمت های ارائه شده در تعرفه های این شرکت ها بستگی دارد و از جمله مهم ترین عامل قیمت گذاری بالا رقابت شدید شرکت های صاحب نام در این حوزه برای دستیابی به تابلوهای بیشتر قیمت هر متر مربع تابلو تبلیغاتی در بزرگراه های تهران می باشد و مشتریان برای داشتن یک تابلو ۳*۱۵ که ۴۵ متر مربع می باشد با تعرفه ای در حدود ۱۸۰ میلیون تومان روبرو خواهند شد.
از نابسامانی قیمت در تهران بگذرید، باید قبل از اجرای هر کمپین تبلیغاتی در تهران مراحل سختی را جهت گرفتن مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ کنید و تهران به دلیل پایتخت بودن همیشه از حساسیت بیشتری برخوردار می باشد به طوری که برندهای معتبر برای دریافت مجوز اکران طرح های تبلیغاتی با مشکلات زیادی مواجه خواهند شد و عدم تایید طرح تبلیغاتی و یا تاَخیربرای تایید طرح، شرکت های تبلیغاتی را دچار سردرگمی می کند.

 

تعرفه اجاره بیلبورد در تهران

ارزش گذاری بر روی تابلوهای تبلیغاتی و اجاره بیلبورد در تهران مقوله ایست که به انصاف شرکت های تبلیغاتی و نحوه سیاست گذاری در خصوص قیمت های ارائه شده در تعرفه های این شرکت ها بستگی دارد ولی بصورت کلی بیلبوردهای تبلیغاتی در اتوبان های همت و مدرس جزو گران قیمت ترین تابلوهای تهران هستند. برای کسب اطلاعات درباره واگذاری بیلبوردهای تبلیغاتی در تهران به شماره 09128700556 تماس حاصل نمایید.

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در تهران

اجاره بیلبورد در تهران

اجاره بیلبورد در تهران

اجاره بیلبورد در تهران

اجاره بیلبورد در تهران

۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۹

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹
تعداد بازدید : 23,576 بار

تگ ها

اجاره بیلبودر در تهران
تبلیغات در تهران
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تهران
تبلیغات محیطی در تهران
تابلوهای تبلیغاتی تهران
اجاره تابلو تبلیغاتی در تهران
مجری تبلیغات محیطی تهران
واگذاری بیلبوردهای تبلیغاتی