اجاره بیلبورد در تله کابین نمک آبرود

تبلیغات در مجتمع تفریحی توریستی تله کابین نمک آبرودبرای اجاره بیلبورد در تله کابین نمک آبرود و تابلوهای قابل واگذاری در ورودی های منتهی به نمک آبرود و اجاره بیلبورد پل عابر پیاده در جاده ها و اتوبان ها با شماره 09128700556  تماس حاصل فرمایید.

اجاره بیلبورد در تله کابین نمک آبرود
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-تله-کابین-نمک-برود.html

 

اجاره بیلبورد در تله کابین نمک آبرود

یکی از بخش های مهم توریستی نمک آبرود تله کابین نمک آبرود است. این تله کابین که در جنوب شرقی شهرک نمک آبرود واقع شده است، امکان صعود به بالای قله زیبای مدون را فراهم می‌کند.متوسط جابجایی مسافرین در طول سال با توجه به موقعیت جغرافیایی و اقلیمی منطقه و همچنین ایام تعطیل سال متفاوت بوده بطوری که در ایام غیر تعطیل بین ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ (نفر در روز) و در ایام تعطیل بین ۲۵۰۰ الی ۳۵۰۰ (نفر در روز) متغیر است.

به سبب ویژگی جالب توجه و فراوان در تله کابین نمک آبرود و بازدید میلیون ها مسافر در سال اجرای تبلیغات محیطی در تله کابین نمک آبرود به منظور توسعه برند و فروش بیشتر خدمات و کالاها بسیار حائذ اهمیت می باشد. اجاره تابلو تبلیغاتی در تله کابین نمک آبرود یک موقعیت استثنایی به خصوص در ایام تعطیلات و اعیاد و مناسبت ها در سال می باشد که بیشتر گردشگران به این ناحیه جذب می شوند و موقعیت این منطقه به گونه ایست که اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تله کابین نمک آبرود به اعتبار برند و کالا و محصولات می افزاید.

 

اصلی ترین ورودی ها به تله کابین نمک آبرود

نمک‌آبرود شهرکی گردشگری و ویلایی است در استان مازندران ایران، این شهرک دارای دو خط تله‌کابینی به نام تله‌کابین نمک‌آبرود است،شهرک نمک آبرود بین راه چالوس به تنکابن در ۱۲ کیلومتری چالوس قرار دارد.شهرک توریستی نمک آبرود که در دوازده کیلومتری غرب چالوس در استان مازندران واقع شده و از شمال به دریای خزر و از جنوب به ارتفاعات مدوبن، از ارتفاعات سلسله جبال البرز مشرف است. 

 

 

کانون تبلیغاتی فرابیلبورد آماده همکاری و اکران تبلیغات محیطی در جاده ها و اتوبان ها می باشد،در صورتی که قصد تبلیغات و اجاره بیلبورد در مسیر ورودی تله کابین نمک آبرود را دارید با ما تماس حاصل فرمایید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه بیلبوردهای تبلیغاتی تله کابین نمک آبرود  از سایت ما نیز دیدن فرمایید. www.FaraBillboard.com 

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در تله کابین نمک آبرود

تابلوهای تبلیغاتی مسیر وردی نمک آبرود

تابلوهای تبلیغاتی مسیر وردی نمک آبرود

تابلوهای تبلیغاتی مسیر وردی نمک آبرود

تابلوهای تبلیغاتی مسیر وردی نمک آبرود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تابلوهای تبلیغاتی در تله کابین نمک آبرود

تبلیغات در تله کابین نمک آبرود

 
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : 611 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در تله کابین نمک آبرود
بیلبوردهای تبلیغاتی تله کابین نمک آبرود
تبلیغات در تله کابین نمک آبرود
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در حاشیه ورودی تله کابین نمک آبرود
تابلو های قابل واگذاری در تله کابین نمک آبرود
تبلیغات در حاشیه جاده نمک آبرود
رزرو بیلبورد در نمک آبرود
بیلبورهای ورودی تله کابین نمک آبرود
اجاره بیلبورد حاشیه جاده نمک آبرود