اجاره بیلبورد در تبریز

مقبره شعرای تبریزتبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر با ۳۲۴ کیلومتر مربع مساحت، پنجمین شهر بزرگ کشور است.  جمعیت تبریز در سال ۱۳۹۰ خورشیدی بالغ بر ۱٬۴۹۴٬۹۹۸ نفر بوده که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر به حدود ۱٬۸ میلیون نفر می‌رسد. نام تبریز در اسناد تاریخی تحت نام‌های مختلفی نظیر «تَورِز»، «تَورِژ»، «تِبریز» و «توری» به ثبت رسیده‌است. 

 این شهر به سبب موقعیت مناسب خود در گذشته از مراکز تجاری منطقه به شمار می‌رفته و امروزه نیز یکی از مراکز مهم صنعتی در سطح ایران محسوب می‌شود .

اجاره بیلبورد در تبریز
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-تبریز.html

تبریز به عنوان شهر اولین‌ها، شهر بدون گدا،شهر زیرگذرها و روگذرها،امن‌ترین شهر ایران، سالم‌ترین شهر ایران، مهد سرمایه‌گذاری ایران، دومین شهر صنعتی ایران، دومین شهر دانشگاهی ایران،دومین شهر بلندمرتبه‌ساز ایران،دومین قطب علوم پزشکی ایران، دومین شهر در جذب گردشگر سلامت در ایران، شهر شکلاتی ایران،قطب خودروسازی ایران،قطب قطعه‌سازی ایران،قطب تولید موتور دیزل خاورمیانهو یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران شناخته می‌شود.

شهر تبریز پس از تهران و مشهد، بزرگ‌ترین شهر منطقهٔ شمال‌غرب ایران و مناطق آذری‌نشین و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

 

تبلیغات محیطی در تبریز
تبریز به دلیل وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن و به دلیل صنعتی‌بودن و نیز جای‌دادن بسیاری از کارخانه‌های مادر و بزرگ صنعتی در خود یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر کشور محسوب می‌شود به همین سبب تبلیغات محیطی در تبریز از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد .

سازه های تبلیغات محیطی در تبریز نه تنها توسط شهروندان تبریزی بلکه توسط عده ای زیادی از توریست های داخلی و خارجی دیده خواهد شد و اگر تمامی اصول تبلیغات محیطی و استانداردهای آن رعایت شود ، مورد توجه و استقبال بسیار زیادی قرار خواهد گرفت .

در حال حاضر کمپین های تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در تبریز بر اساس تحقیقات اصولی تری شکل میگیرد و کلانشهر تبریز با وجود جمعیت حدود دو میلیون نفری و وجود تنوع فراوان در تبلیغات محیطی موفق تر از سایر شهرهای کشور است.

در تبریز چهارراه ها و معابر عمومی شهر با توجه به استاندارد های بصری قابل توجهی طراحی گردیده است که اجاره بیلبورد در تبریز سهم بسزایی را در شناسایی برند در بین مخاطبین از آن خود نموده است.

 

تعرفه بیلبوردهای تبلیغاتی تبریز

تعرفه انجام تبلیغات محیطی در تبریز به سبب کلان شهر بودن نسبتاَ زیاد است و در حال حاضر،اجاره بیلبورد در تبریز در دست شهرداری و برخی از مدیران تبلیغاتی است که بدین منظور می توانید با شماره 09128700556 در ارتباط باشید تا از واگذاری بیلبوردهای تبلیغاتی تبریز مطلع شوید.

 

موقعیت های مناسب جهت اجاره بیلبورد در تبریز :

 • میدان فهمیده
 • میدان خیام
 • بلوار هفت تیر
 • چهارراه آخونی
 • چهارراه ابوریحان
 • خیابان رسالت
 • چهارراه مارلان
 • خیابان امام
 • فلکه دانشگاه
 • خیابان پاسدارن
 • بلوار ولیعصر

و… می باشد.

 

آشفتگی در فضای شهری تبریز

از جمله عواملی که در رسیدن یک شهر به شاخصه های کلان شهری نقش دارد، وضعیت تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی های شهری است. متاسفانه در تبریز با وجود داشتن جاذبه های تاریخی و آثار فرهنگی و اجتماعی ، راهکارهای اصلاحی برای اجاره بیلبورد در حوزه تبلیغات محیطی تدوین و ارائه نگردیده است و تبلیغات محیطی در تبریز نه تنها موجب نازیبا شدن چهره شهر شده است بلکه نتایج مطلوب را برای برندهایی که در صدد هستند از طریق تبلیغات محیطی با مخاطبانشان در ارتباط باشند در بر ندارد و مجریان اجرا کننده اقدام به نصب سازه ها در مکان هایی غیر اصولی نموده اند که همین امر هر روز بیش از گذشته منجر به از دست رفتن شاخصه های زیبایی در شهر تبریز شده است.

خالی ماندن بیلبوردهای تبلیغاتی به دلایل مختلفی اعم از مکان یابی نامناسب و هزینه های گزاف، جلوه بسیار نامناسبی را در شهر ایجاد کرده است و تابلو های نصب شده عاری از هرگونه نو آوری و جذابیت می باشد و نصب غیر اصولی بیلبوردهای تبلیغاتی باعث سردرگمی نگاه مخاطب شده است . لذا بهره گیری از توانمندی های مشاوران عرصه تبلیغات محیطی نه تنها چهره شهر را آشفتگی های تبلیغاتی رها می سازد بلکه نقش بسزایی در برندینگ کردن کالاها و خدمات در این شهر دارد.

لیست برخی از سازه های تبلیغاتی شهر تبریز در فایل کمپین تبلیغاتی زیر ارائه شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست کامل بیلبوردهای تبلیغاتی تبریز ، با شماره 09128700556 تماس حاصل نمایید.

pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

نمونه ای از تصاویر  تابلوهای تبلیغاتی در تبریز

تبلیغات در تبریز

تبلیغات در تبریز

تبلیغات در تبریز

تبلیغات در تبریز

۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید : 801 بار

تگ ها

تبلیغات در تبریز
اجاره بیلبورد در تبریز
تبلیغات محیطی در تبریز
تعرفه تابلو تبلیغاتی در تبریز
بیلبوردهای تبلیغاتی تبریز
تابلوهای تبلیغاتی تبریز
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تبریز
واگذاری بیلبوردهای تبریز
رزرو بیلبورد در تبریز