اجاره بیلبورد در بندرعباس

اجاره بیلبورد در بندرعباسمعرفی شهر بندرعباس

شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران است. شهر بندرعباس در بخش مرکزی شهرستان بندر عباس قرار دارد. بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد

 زبان اهالی بندرعباس بندری که یکی از گویش های زبان فارسی است که ویژگی‌های فارسی کهن را حفظ کرده‌ است. اهالی بندرعباس مخلوطی از ایرانی، بلوچی، عرب هستند. بندرعباس؛ شهری بندری در کناره شمالی خلیج فارس، که از گذشته تاکنون از مهم ترین مناطق استراتژیک و بازرگانی ایران بوده است. این بندر اکنون بزرگ ترین بندر ایران محسوب می شود و سالانه به دلیل موقعیت بازرگانی و تفریحی گردشگران بسیاری را از سایر مناطق کشور پذیرا می باشد.

اجاره بیلبورد در بندرعباس
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-بندرعباس.html

 

اجاره بیلبورد در بندرعباس

بندرعباس به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی، به عنوان نقطه اتکای در جهت جابه‌جایی کالا و سرمایه در اشکال مختلف، نتایج اقتصادی به سزایی برای استان هرمزگان به همراه داشته و بندرعباس را به منطقه ویژه اقتصادی معادن، فلزات، کشتی‌سازی و صادرات و واردات کالا تبدیل کرده ‌است که در واقع همین امر موجب پیدایش انواع تبلیغات و تابلوهای تبلیغاتی در بندرعباس گردیده است.

بندرعباس به دلیل موقعیت استراتژی به عنوان یک بندر اقتصادی شناخته شده است و سالانه تعداد زیادی از سرمایه داران و گردشگران از این شهر دیدن می کنند. بنابراین شرایط بسار خوبی برای تبلیغات محیطی در بندرعباس فراهم شده است. صاحبین کالا و سرمایه دارانی که از بندر عباس دیدن می کنند، می توانند با نصب بیلبوردها، تابلوها، بنرها و... کالاهای خود را در بندرعباس تبلیغ کنند این تبلیغات باعث می شود صاحبین برندها و کالاها فروش خوبی از محصولات خود داشته باشند.

 

بهترین نقاط برای اجاره بیلبورد در بندرعباس

از جمله مکان هایی که تبلیغات در بندرعباس بیشتر در معرض دید همگان است بلوارساحلی میدان هنگام، پل چهارراه نخل، بلوار فرودگاه، پل سید مظفر، بلوار غدیر، میدان صادقیه، بوستان ولایت و.... می باشد که به دلیل تردد زیاد افراد در این مکان ها، تبلیغات از اثربخشی نسبتا بالای برخودار است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجاره بیلبورد در بندرعباس و نحوه واگذاری تابلوهای تبلیغاتی بندرعباس به شماره 09128700556 واحد فروش رسانه تماس حاصل نمایید.

 

نمونه ای از تصاویر تبلیغات در بندرعباس

اجاره بیلبورد در بندرعباس

اجاره بیلبورد در بندرعباس

اجاره بیلبورد در بندرعباس

اجاره بیلبورد در بندرعباس

 

۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۷

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۷
تعداد بازدید : 124 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در بندرعباس
تبلیغات در بندرعباس
بیلبوردهای تبلیغاتی بندرعباس
تابلوهای تبلیغاتی بندرعباس
تبلیغات محیطی در بندرعباس
اجاره تابلو تبلیغاتی در بندرعباس
رزرو بیلبورد در بندرعباس
تعرفه تبلیغات در بندرعباس
واگذاری بیلبورد در بندرعباس
مشاوره تبلیغاتی در بندرعباس
مجری تبلیغاتی در بندرعباس