اجاره بیلبورد در اسلامشهر

اجاره بیلبورد در اسلامشهرمعرفی شهرستان اسلامشهر 

شهرستان اسلامشهر با مساحت ۱۹۵ کیلومتر یکی از شهرستان‌های استان تهران است. این شهرستان در جنوب شهرستان تهران قرار دارد و مرکز آن شهر اسلام ‌شهر است. این شهرستان از شرق و جنوب به ری از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار محدود است.
از طریق بزرگراه‌های قدیم و جدید تهران - ساوه و همچنین آزادگان و احمدآباد مستوفی قابل دسترسی است. فاصله آن تا مرکز شهر تهران حدود ۱۵ کیلومتر است.

اجاره بیلبورد در اسلامشهر
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-در-اسلامشهر.html

 

اجاره بیلبورد در اسلامشهر

اسلامشهر از طریق محور تهران - ساوه، شاهراه ارتباطی با استان‌های غرب و جنوب غرب کشور است و از محور جنوب با راه آهن استان‌های اصفهان، یزد و کرمان از یکسو و لرستان و خوزستان از سوی دیگر مرتبط می‌شود و به سبب این موقعیت قرارگیری در راه های ارتباطی پر رفت و آمد، اجاره تابلو تبلیغاتی در در اسلامشهر مورد توجه صاحبین برند و افراد سرمایه گذار قرار گرفته است و همچنین تبلیغات در اسلامشهر منوط به جاده های عبوری این شهر نیست بلکه بیلبوردهای تبلیغاتی اسلامشهر در نقاط مرکزی این شهرستان به چشم میخورد و گویا تابلوهای تبلیغاتی اسلامشهر در جهت فروش محصولات و کالاها مثمر ثمر واقع شده اند و مورد استقبال مردم قرار گرفته اند.

 

جهت اطلاع از نحوه واگذاری اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اسلامشهر و مشاوره فرابیلبورد درباره جانمایی و تعرفه بیلبوردهای اسلامشهر با شماره 09128700556 مجری تبلیغاتی در اسلامشهر تماس حاصل نمایید.

 

۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹
تعداد بازدید : 37 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد در اسلامشهر
تبلیغات در اسلامشهر
بیلبوردهای تبلیغاتی اسلامشهر
مجری تبلیغاتی در اسلامشهر
تبلیغات محیطی در اسلامشهر
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اسلامشهر
اجاره تابلو تبلیغاتی در در اسلامشهر
تعرفه بیلبوردهای اسلامشهر
تابلوهای تبلیغاتی اسلامشهر
نرخ اجاره بیلبورد در اسلامشهر