اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بوشهر

معرفی استان بوشهر

استان بوشهر از استان‌های جنوبی ایران و هفدهمین استان بزرگ کشور به لحاظ مساحت است که در حاشیه خلیج فارس قرار دارد. مرکز این استان بندر بوشهر می‌باشد.

این استان به‌علت قرار گرفتن در ساحل استراتژیک خلیج فارس، صادرات و واردات دریایی، صنعت صیادی وجود ذخایر نفت و گاز (پارس جنوبی و شمالی)، کشاورزی و نخلداری و وجود نیروگاه هسته‌ای از اهمیّت راهبردی و اقتصادی برخوردار است؛ به گونه‌ای که پایتخت انرژی ایران لقب گرفته‌ است.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بوشهر
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-بیلبورد-تبلیغاتی-در-بوشهر.html

استان بوشهر از شمال به قسمتی از استان خوزستان و استان کهگیلویه و بویراحمد، از شرق به استان فارس، از جنوب و غرب به خلیج فارس و از جنوب شرق به قسمتی از استان هرمزگان محدود است.

 

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بوشهر

استان بوشهر به دلیل داشتن موقعیت استراتژیکی و منابع و صنایع مختلفی نظیر نفت و گاز از مناطق مهم صنعتی و اقتصادی کشور به شمار می رود و قطعا وجود بیلبوردهای تبلیغاتی در بوشهر توجه بسیاری از صاحب نظران را به خود معطوف میکند چرا که سرمایه گذاری برای تبلیغات در بوشهر انتخاب هوشمندانه ای برای توسعه برند در پایتخت انرژی ایران است.

از دیگر عواملی که باعث اهمیت این منطقه در بخش صنعت شده، می توان به قرار داشتن میدان های گازی چون پارس جنوبی، کنگان، پارس شمالی، بردخون، شهرستان دشتی و پالایشگاه عظیم گاز در جم و وجود مهم‌ ترین ترمینال‌های صادرات نفت خام جهان در جزیره خارک و همچنین اجرای طرح‌ های کلان صنعتی از قبیل نیروگاه اتمی بوشهر، کشتی سازی اشاره کرد که همین امر باعث رفت و آمد کارشناسان و مدیران و... از سراسر کشور می شود و اجرای تابلوهای تبلیغاتی در بوشهر از برندهای مختلف می تواند زمینه ساز تصمیمات مهم در اشاعه برند در سطح جامعه گردد.

فرابیلبورد مجری تبلیغاتی در بوشهر آماده ارائه تبلیغات محیطی در بوشهر و اجاره تابلو تبلیغاتی در بوشهر می باشد که برای کسب اطلاع از نحوه واگذاری بیلبوردهای بوشهر می توانید با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه تماس حاصل نمایید.

 

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی استان بوشهر

 

 

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶
تعداد بازدید : 33 بار

تگ ها

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بوشهر
بیلبوردهای تبلیغاتی در بوشهر
تبلیغات در بوشهر
تابلوهای تبلیغاتی در بوشهر
مجری تبلیغاتی در بوشهر
تبلیغات محیطی در بوشهر
اجاره تابلو تبلیغاتی در بوشهر
بیلبوردهای بوشهر
تعرفه تبلیغات در بوشهر
نرخ اجاره بیلبورد در بوشهر
واگذاری بیلبوردهای تبلیغاتی بوشهر