اجاره استرابورد در تهران

اجاره استرابورد در تهرانمعرفی استرابورد

استرابورد عضوی جدید در حوزه ی تبلیغات محیطی می باشد. از آنجایی که تبلیغات محیطی نماد جریان دائمی و روان زندگی هستند امروزه استفاده از بیلبوردها در فضاهای تبلیغاتی شهر بسیار چشمگیر شده است ودراین بین استفاده از استرابورد به دلیل مزیت هایی که دارد نسبت به سازه های تبلیغاتی دیگر بیشتر رواج یافته است. این سازه جدید که با استقبال زیادی مواجه شده یک بیلبورد کوچک شهری می باشد که در معابر شهری بسیار کارآمد است و معمولا در ابعاد 3 متر در 4 متر در ارتفاعی کوتاه اکران میگردد.

اجاره استرابورد در تهران
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/مقالات/اجاره-استرابورد-در-تهران.html

این سازه که نوعی استند ایستاده تبلیغاتی است به عبارتی نسل جدید سازه های بادبانی و پرتابل های ایستاده قدیمی است که از چندین سال پیش توسط شهرداری ها جهت اکران های فرهنگی و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

استرابورد سازه ای است که نقایص و ایرادات نسل های قبلی خود را برطرف کرده و ایستایی خوبی در مقابل باد دارد و از نظر نصب و تعویض بنر بسیار آسان و مرغون به صرفه می باشد و حالت فنری این سازه باعث می شود بنر به صورت کامل صاف و بدون کوچکترین چروک اکران شود. استرابورد با ظاهری زیبا وکاربردی وهماهنگ بودن سازه با مبلمان شهری ومعابر وگذرگاه ها نسبت به سازه های هم نوع خود جایگاه موثری پیدا کرده است. 

 

اجاره استرابورد در تهران

ایستایی و شکل ظاهری استرابوردها بی شک یکی از مزیت های و ملاک های انتخاب توسط صاحبان کالا و شرکت های خدماتی می باشد از همین رو فاز نخست اجرای این تابلوها در سطح شهر تهران آغاز گردیده با استقبال زیادی از سوی صاحبان برند مواجه شد و برندهایی نظیر سامسونگ، زر ماکارون ، بیمه ما، بانک ملت و … بر روی آن تبلیغات گسترده ای انجام داده اند که این موضوع ارزش این رسانه را دوچندان می کند و به اعتبار این رسانه می افزاید.


زیاد شدن تعرفه بیلبورد تبلیغاتی در تهران فرصتی مناسبی را برای موقعیت اجاره استرابورد در تهران فراهم ساخته است و آن هم قیمت پایین این سازه تبلیغاتی است که باعث برتری استرابورد شده است و همچنین طبق تحقیقات بدست آمده توسط مجموعه فرابیلبورد حدود 500 سازه تبلیغاتی استرابورد در تهران وجود دارد و به دلیل ویژگی زیاد بودن تعداد این سازه ها در خیابان ها و تکرار طرح های تبلیغاتی در اکثر مناطق و محلات مختلف نیز در بین سازه های تبلیغاتی موقعیت ممتازی را رقم زده است. 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره استرابورد در تهران و یا اطلاع از تعرفه اجاره استرابورد در سایر شهرها با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه مجموعه فرابیلبورد در ارتباط باشید.

 

مناطق مناسب برای اجاره استرابورد در تهران
استفاده از مکان مناسب برای برقراری ارتباط با مخاطب به منظور ارائه و تبلیغ هر نوع محصول بسیار دارای اهمیت است و در مکان‌یابی و یا آسیب‌شناسی مکان‌های موجود تبلیغات شهری به غیر از مسائل کالبدی و زیبایی‌شناسانه به مسائلی چون سطح اجتماعی- اقتصادی مخاطبین و عملکرد و کاربری‌ های غالب منطقه شهری و ارتباط آن با سایر نقاط شهر مسئله ای حائز اهمیت است و نصب این سازه تبلیغاتی بیشتر در مناطق داخلی سطح شهرتآثیر گذار می باشد،که از جمله این مناطق ،چهارراه های اصلی، میادین شهر،بزرگراهها،حاشیه خیابان و می باشد که مهمترین ها شامل:
بزرگراه همت
خیابان ولیعصر
خیابان جمهوری
خیابان آفریقا
خیابن شریعتی
میدان رسالت
پاسداران
و... می باشد.
اجزاء استرابورد 
استرابوردها نیز همانند سایر سازه های تبلیغاتی از اجزاء مختلفی تشکیل شده است که اجزاء آن عبارتند از :
فک بالا و پایین برای ثابت نگه داشته بنر
گیره های ثابت کننده بنر در سمت راست و چپ
ستون اصلی سازه که در وسط قرار دارد
پلیت و فوندانسیون کف
نردبان تردد پشت سازه

 

 

 

 

 

 

 

نمونه ای از تصاویر استرابوردهای تهران

 

اجاره استرابورد در تهران

اجاره استرابورد در تهران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اجاره استرابورد در تهران

اجاره استرابورد در تهران

 

 

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶

مشخصات این نوشته

دسته بندی : مقالات
آخرین بروزرسانی : ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید : 1,439 بار

تگ ها

اجاره استرابورد در تهران
استرابوردهای تبلیغاتی تهران
تبلیغات بر روی استرابورد در تهران
تبلیغات استرابورد
استرابورد تبلیغاتی
استرابورد در تهران
تعرفه استرابوردهای تهران
نرخ اجاره استرابورد در تهران