ساخت محصولات مرتبط رسانه محیطی

فیلتر مقالات

جستجو:
دسته بندی :

استرابورد عضو جدید در حوزه رسانه محیطی می باشد که برای اولین بار در کشور در شهر تهران رونمایی شد. این سازه که نوعی استند ایستاده تبلیغاتی است به عبارتی نسل جدید سازه های بادبانی و پرتابل های ایستاده قدیمی است که از چندین سال پیش توسط شهرداری ها جهت اکران های فرهنگی و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب
۰۹ فروردین ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۴۴

از آنجایی که تقریبا اکثر بیلبوردهای تبلیغاتی در داخل زمین دارای فونداسیون هستند و غیر قابل انتقال و جمع آوری می باشند. این شرکت با انجام تحقیقات و با توجه به نیاز بازار در این حوزه نسبت ساخت و تولید بیلبوردهایی با قابلیت مونتاژ و دمونتاژ و انتقال از محلی به محل دیگر اقدام نموده و این توانایی را دارد بر اساس ابعاد مختلف بیلبوردهایی با این سیستم را تولید نموده و به شهر های مورد نیاز ارسال نماید و در کمتر از یک روز مونتاژ و در زمان مورد نیاز شما دوباره قطعات را باز کرده و به محل دیگر منتقل نماید.

این نوع از بیلبوردها دارای سازه فلزی سبک و بر خلاف بیلبوردهای رایج که دارای یک پایه هستند دارای چهار پایه  بصورت گلدانی و از جنس بتنی هستند که سنگین بود و باعث استحکام بیلبورد در مقابل باد میشوند.

 

ادامه مطلب
۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۳۶