تبلیغات منحصر به فرد فروشگاه E-Mall

برای معرفی کالا یا محصولی که بتواند نام برند را در ذهن مشتریان تداعی کند، طراحی یک طرح منحصر به فرد می تواند نقش برند را پررنگ جلوه دهد.
" E-Mall " اولین فروشگاه اینترنتی برای خرید کالا به صورت آنلاین در عربستان می باشد که به منظور معرفی این فروشگاه و اثر گذاری بر روی مشتریان، کارت خرید را به صورت چرخ خرید برای انتخاب هر نوع کالایی طراحی نموده است.

تبلیغات منحصر به فرد فروشگاه E-Mall
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/ایده-های-تبلیغاتی-خلاقانه/تبلیغات-منحصر-به-فرد-فروشگاه-E-Mall.html

یک مرکز خرید مجازی ، خریداران را به فروشندگان متصل می کند و با به وجود آوردن یک فضای رقابتی علاوه بر تعدیل قیمت ها مقدار کمی فروش فروشندگان را نیز افزایش می دهد که در نتیجه خریدار کالا ها را با قیمت ارزان تر خریداری کرده و همچنین فروشنده هم به علت فروش بیشتر سود بیشتری را به دست می آورد و خریداران نیز تمام انتخاب های خود را در یک نقطه مجتمع مشاهده می کند و این امر منجر به انتخاب بهتربرای  خریدار و همچنین آگاهی از قیمت واقعی اجناس می شود و در نتیجه خریدار کالا را با قیمت مناسبتری  خریداری می کند و فروشندگان نیز به واسطه فروش بیشتر کالا های خود بیشتر سود می کنند.

این اقدام فروشگاه E-Mall در واقع تبلیغاتی درخور توجه است که می تواند مخاطبین فضای حقیقی را به خرید از فضای مجازی سوق دهد.

 

آژانس تبلیغاتی: FP7/RUH, عربستان سعودی
کارگردان خلاقیت اجرایی: Ahmad Beck
مدیران هنری: Ahmad Beck, Mohammad Baalbaki
کپی رایتر: Ahmad Beck, Ghassan Nehmeh

 

۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۹

مشخصات این نوشته

آخرین بروزرسانی : ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید : 84 بار

تگ ها

فروشگاه E-Mall
تبلیغات