تبلیغات جذاب کوکا کولا با ماشین دوستی

وجود مناسبت های مختلف بهانه ایست که برندها در این روزها همراه مردم باشند و خاطره ای ماندگار در ذهن مشتریان خود بسازند. به همین جهت برند معروف کوکاکولا در روز دوستی به شیوه ی نوینی نوشابه های خود را به فروش رساند.

کوکاکولا به اصطلاح با یک تیر دو هدف را نشانه گرفته است بدین جهت که هم به نوعی تبلیغات نموده است و هم محصولاتش را به فروش رسانده است و در واقع تبلیغاتی که در همان لحظه باعث فروش هر چه بیشتر محصولات کوکاکولا گردیده است.

تبلیغات جذاب کوکا کولا با ماشین دوستی
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/ایده-های-تبلیغاتی-خلاقانه/تبلیغات-جذاب-کوکا-کولا-با-ماشین-دوستی.html

ماشین دوستی کوکا کولا که به مناسبت روز دوستی طراحی شده است و تنها در صورتی قابل استفاده می باشد که با کمک دوست خود در ارتفاع 3.5 متری پول را وارد دستگاه کرده تا نوشابه مورد نظر خود را دریافت کنید.

نکته جالب توجه در این تبلیغات فروش بدون دخالت فروشنده است که این نحوه فروش باعث جذب مشتریان و جلب توجه آنان گردیده است.

آژانس تبلیغاتی: Ogilvy, بوینس آیرس، آرژانتین
کارگردان خلاقیت اجرایی: Gaston Bigio
کارگردانان خلاقیت: Javier Mentasti, Ignacio Ferioli
مدیر هنری: Ignacio Flotta

رازهایی درباره کوکاکولا

نوشابه کوکاکولا توسط جان استیت پمبرتون، داروساز آمریکایی، در سال 1886 میلادی ساخته شد. آقای پمبرتون در آتلانتا [مرکز ایالت جورجیا] زندگی می‌کرد. نام کوکاکولا اما توسط دفتردار او یعنی آقای «فرانک رابینسون» پا به عرصه حیات گذاشت. آقای رابینسون در نوشت با خودکار ماهر بود و او بود که طرح کوکاکولا را کشید که همین طرح بعدها به لوگوی آن بدل گشت و هنوز هم از همان لوگو استفاده می‌شود.

اولین تبلیغات کوکاکولا واقعا جالب بود، کوکاکولا محصول خود را به عنوان نوعی آرام‌بخش یا تقویت کننده‌ی اعصاب معرفی کرد که می‌تواند خستگی را از بین ببرد.

57 میلیارد مورد از انواع محصولات نوشیدنی در روز در جهان مصرف می‌شود. در این بین، بیش از سه درصد این مقدار (1.9 میلیارد) تحت لیسانس کوکاکولا تولید می‌شود. بنابراین، این برند دارای بیشترین میزان تولید بر روی کره زمین است.

محصولات تولید شده کوکاکولا آن‌ قدر متنوع است که اگر شما بخواهید تمام محصولات آن را امتحان کنید می‌ بایست هر روز و به مدت 9 سال از محصولات آن استفاده کنید. کوکاکولا انواع و اقسام نوشیدنی‌ها از نوشابه گرفته تا نوشیدنی‌های انرژی زا را تولید می‌ کند.

 

۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵

مشخصات این نوشته

آخرین بروزرسانی : ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : 101 بار

تگ ها

تبلیغات کوکاکولا
ماشین دوستی کوکاکولا