اجرای توانمند تبلیغات کتاب صوتی پنگوئن

" به صدای نوشتار گوش فرا دهید، پندی با شما دارد" این پیام تبلیغاتی متعلق به کتاب صوتی پنگوئن می باشد که تصاویر از سه چهره نمادین ویلیام شکسپیر، مارک تواین و اسکار وایلد، بصورت شخصت های کارتونی خلاقانه ای را بصورت یک هدفن به نمایش درآورده است.

در واقع هدف از چنین اجرای هوشمندانه کتاب صوتی پنگوئن اینست که نشان دهد زمزمه نویسندگان معروف و فرهیخته در گوش شما به صدا در می آید.

اجرای توانمند تبلیغات کتاب صوتی پنگوئن
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/ایده-های-تبلیغاتی-خلاقانه/اجرای-توانمند-تبلیغات-کتاب-صوتی-پنگو-ن.html

این آگهی تبلیغاتی به دلیل خلاقیت و اجرای توانمند پس از انتشار کمتر از یک هفته فروش بیش از 15 درصد را از آن خود کرده است.

آژانس تبلیغاتی: McCann Worldgroup, Mumbai, India
کارگردان خلاقیت اجرایی: Ashish Chakravarty
کارگردانان خلاقیت: Talha Nazim, Rohit Devgun
کپی رایتر: Talha Nazim, Rohit Devgun
مدیران هنری: Rohit Devgun, Talha Nazim
تصویرگر: Lamanoestudio.cl

 

کتاب صوتی و یا کتاب گویا چیست؟

کتاب گویا یا کتاب صوتی، متن کتابی است که توسط یک یا چند گوینده خوانده می‌شود و بصورت فایل صوتی درمی‌آید و یا گاهی اوقات بصورت نمایشنامه بازی می‌شود. کتاب گویا ممکن است با موسیقی یا افکت‌های صدایی همراه باشد. گاهی اوقات نویسنده با صدای خودش کتاب را می‌خواند و گاهی گویندگان حرفه‌ای این کار را انجام می‌دهند.
کتاب گویا به دو صورت روخوانی و نمایشنامه تولید می‌گردد. کتابهای گویا به اشکال مختلف بر روی نوار کاست، سی دی، ام ‌پی‌تری (MP3) یا فایل رسانه‌ای ویندوز (Windows Media Audio) و گوشی‌های تلفن همراه قابل استفاده می‌باشند.

 

 

۰۵ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸

مشخصات این نوشته

آخرین بروزرسانی : ۰۵ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۰
تعداد بازدید : 36 بار

تگ ها

کتاب صوتی پنگوئن
تبلیغات