ایده های تبلیغاتی خلاقانه

فیلتر مقالات

جستجو:
دسته بندی :

هیجان در تبلیغات محیطی اتومبیل Chevroletنشان دادن قابلیت های جدید محصولات و کالاها در تبلیغات شیوه ای منحصر بفرد برای فروش محصولات می باشد. بدین جهت اتومبیل Chevrolet با معرفی نسل جدید و نمایش آپشن های این خودرو در کمپین تبلیغاتی، ایده خلاقانه ای را به اجرا گذاشته است.

ادامه مطلب
۱۹ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۸

" به صدای نوشتار گوش فرا دهید، پندی با شما دارد" این پیام تبلیغاتی متعلق به کتاب صوتی پنگوئن می باشد که تصاویر از سه چهره نمادین ویلیام شکسپیر، مارک تواین و اسکار وایلد، بصورت شخصت های کارتونی خلاقانه ای را بصورت یک هدفن به نمایش درآورده است.

در واقع هدف از چنین اجرای هوشمندانه کتاب صوتی پنگوئن اینست که نشان دهد زمزمه نویسندگان معروف و فرهیخته در گوش شما به صدا در می آید.

ادامه مطلب
۰۵ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸

برای معرفی کالا یا محصولی که بتواند نام برند را در ذهن مشتریان تداعی کند، طراحی یک طرح منحصر به فرد می تواند نقش برند را پررنگ جلوه دهد.
" E-Mall " اولین فروشگاه اینترنتی برای خرید کالا به صورت آنلاین در عربستان می باشد که به منظور معرفی این فروشگاه و اثر گذاری بر روی مشتریان، کارت خرید را به صورت چرخ خرید برای انتخاب هر نوع کالایی طراحی نموده است.

ادامه مطلب
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۹

وجود مناسبت های مختلف بهانه ایست که برندها در این روزها همراه مردم باشند و خاطره ای ماندگار در ذهن مشتریان خود بسازند. به همین جهت برند معروف کوکاکولا در روز دوستی به شیوه ی نوینی نوشابه های خود را به فروش رساند.

کوکاکولا به اصطلاح با یک تیر دو هدف را نشانه گرفته است بدین جهت که هم به نوعی تبلیغات نموده است و هم محصولاتش را به فروش رسانده است و در واقع تبلیغاتی که در همان لحظه باعث فروش هر چه بیشتر محصولات کوکاکولا گردیده است.

ادامه مطلب
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵

ایده تبلیغاتی هوشمندانه اتومبیل Chevroletبا توجه به اتفاقات و خطرات جاده ای، بستن کمربند ایمنی می تواند از بسیاری حوادث ناخواسته حین تصادف جلوگیری نماید. بدین سبب اتومبیل Chevrolet کمپین تبلیغاتی " ایمنی جاده " را در آرژانتین توسط آژانس تبلیغاتی Octante اجرا نموده است. 

ادامه مطلب
۰۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۱

تبلیغات خلاقانه خودرو پرقدرت جیپاز جمله ماشین های پرقدرت و مقام در مقابل با طبیعت، خودرو جیپ می باشد این شرکت یک شرکت خودروسازی آمریکایی است که مدل Wrangler در سال 1986 تولید و دوباره  در سال 2006 به طور کامل  طراحی شده است.

بدین منظور برای معرفی مدل جدید این خودرو تصاویر جالبی در قالب تبلیغات محیطی اجرا شده است و از آنجایی که رانندگی با این خودرو در تمامی سخره ها و سختی های طبیعت نشان داده ماشین مستحکمی است.

ادامه مطلب
۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۶

تبلیغات خلاقانه پوشک Pampers Cruisers نشان دادن تبلیغات به شیوه جذاب ترفندی است که می تواند توجه هر مخاطبی را به خود وا دارد. استراتژی تبلیغاتی می تواند طعمه های زیادی را مجذوب یک برند یا کسب و کار نماید.
بدین جهت پوشک Pampers Cruisers با بهره گیری از شیوه ای ملموس و نمای واقعی از محصول خود تبلیغات جالب توجه و خلاقانه ای را در پارک های عمومی که محل بازی کودکان می باشد به نمایش گذاشته است.

ادامه مطلب
۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۶

بانک خصوصی Firstطیف گسترده‌ای از فعالیت‌های تجاری از طریق بانک ها به روش های گوناگون سیستم پرداخت‌ها، انتقال سیاست پولی و فراهم آوردن اعتبارات، از طریق واسطه‌ گری مالی، فراهم میشود.

ادامه مطلب
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۳۴

تبلیغات کفش کتانی آدیداسآدیداس، شرکت پوشاک آلمانی است، که در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پا افزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌های شخصی و لوازم لوکس فعالیت می ‌کند.
یکی از رموز موفقیت آدیداس در جهانی شدن تمرکز بر روی برندینگ و تبلیغات محیطی جالب توجه ایست که نقطه عطفی در تصمیمات مشتریان و توسعه فروش روزافزون این برند در سراسر جهان گریده است.

ادامه مطلب
۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۶:۲۱

تبلیغات خلاقانه سازمان حفاظت از محیط زیست BUNDامروزه در جهان صنعتی، جنس بیشتر وسایل از مواد غیرقابل تجزیه مثل پلاستیک است که موجب آلودگی محیط زیست می شوند و از طرفی ماشینها نقش زیادی در آلودگی محیط زیست دارند. ماشینها هم در زمان تولید و هم در زمان مصرف ایجاد آلودگی می کنند.

سازمان حفاظت از محیط زیست BUND به منظور حفاظت از طبیعت در برلین، تبلیغات محیطی بسیار خلاقانه و کم هزینه ای را در سطح شهر بطور ملموسی به نمایش کشید. این تبلیغات با نصب بادکنک های تبلیغاتی به اگزوز خودروها اجرا گردیده و این درحالیست که با خارج شدن دود اگزوز از خودرو بادکنک پاره شده است. 

ادامه مطلب
۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۸:۰۰