ایده های تبلیغاتی خلاقانه

فیلتر مقالات

جستجو:
دسته بندی :

دیگر نگران تماس‌های نا آشنا نباشیدیکی از امکانات بروز در جوامع هوشمند امروزی، سیستم اطلاعات مخابراتی پیشرفته است که علاوه بر ارائه خدمات در راستای رضایت مشتریان، پاسخگوی مشکلات نیز باشد.

به همین سبب، اطلاعات مخابراتی 16400 که جامع ‌ترین سرویس اطلاعات تماس فنلاند می ‌باشد، برای رفع نگرانی مردم از تماس های نا آشنا و مزاحم سیسمی نوین برای شناسایی طراحی نموده و آن را در قالب تبلیغات محیطی به افراد جامعه معرفی کرده است.

ادامه مطلب
۲۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۲

تبلیغات خلاقانه بانک ING در زیر خودپردازهاسیستم های بانکی در سرمایه گذاری اقتصادی نقش پر اهمیتی دارند. بسیاری از بانک ها بدلیل کمبود نقدینگی و افزایش سرمایه و... به دنبال جلب مشتری نیز می باشند.

بانک ING یکی از شرکت های چند ملیتی بانکداری و خدمات مالی معتبر بین المللی است، که شعبه مرکزی آن در شهر آمستردام، هلند قرار دارد. یکی از شعبه های فعال این بانک در کشور هندوستان است که به منظور معرفی خدمات جدید خود تبلیغات محیطی زیبایی را اجرا نموده است.

ادامه مطلب
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۷

بازهم مک دونالد و یک طعم واقعی !!

برش های سیب زمینی خلالی در دیزاین زیبایی از سیب زمینی خالی شده با برند(M ) مک دونالد، طعم بی نظیری به تبلیغات این فست فود جهانی داده است.

سادگی تصویر و پیام موزون و خوشمزه « چشیدن تازگی یک طعم واقعی » حس خوشایندی را در بیننده منتقل می کند و از طرفی برش های تازه سیب زمینی علاوه بر اینکه جلوه تبلیغات محیطی مک دونالد را دوچندان نموده است، به مشتریان اعلام میکند که مواد اولیه و باکیفیت اساس کار مک دونالد و یکی از رموز موفقیت آن است.

ادامه مطلب
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱:۰۲

بانک خصوصی Firstطیف گسترده‌ای از فعالیت‌های تجاری از طریق بانک ها به روش های گوناگون سیستم پرداخت‌ها، انتقال سیاست پولی و فراهم آوردن اعتبارات، از طریق واسطه‌ گری مالی، فراهم میشود.

ادامه مطلب
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴

تبلیغات کفش کتانی آدیداسآدیداس، شرکت پوشاک آلمانی است، که در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پا افزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌های شخصی و لوازم لوکس فعالیت می ‌کند.
یکی از رموز موفقیت آدیداس در جهانی شدن تمرکز بر روی برندینگ و تبلیغات محیطی جالب توجه ایست که نقطه عطفی در تصمیمات مشتریان و توسعه فروش روزافزون این برند در سراسر جهان گریده است.

ادامه مطلب
۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱

تبلیغات خلاقانه سازمان حفاظت از محیط زیست BUNDامروزه در جهان صنعتی، جنس بیشتر وسایل از مواد غیرقابل تجزیه مثل پلاستیک است که موجب آلودگی محیط زیست می شوند و از طرفی ماشینها نقش زیادی در آلودگی محیط زیست دارند. ماشینها هم در زمان تولید و هم در زمان مصرف ایجاد آلودگی می کنند.

سازمان حفاظت از محیط زیست BUND به منظور حفاظت از طبیعت در برلین، تبلیغات محیطی بسیار خلاقانه و کم هزینه ای را در سطح شهر بطور ملموسی به نمایش کشید. این تبلیغات با نصب بادکنک های تبلیغاتی به اگزوز خودروها اجرا گردیده و این درحالیست که با خارج شدن دود اگزوز از خودرو بادکنک پاره شده است. 

ادامه مطلب
۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰

تبلیغات خلاقانه ماشین تایپچنانچه از نام کتابخانه عمومی برمی‌آید این کتابخانه‌ها برای استفاده عموم افراد جامعه به وجود می‌آیند و همگان مراجعان بالقوه آن محسوب می‌شوند و حق استفاده از آن را دارند. به این دلیل انتشارات پنگوئن در کتابخانه ای در برزیل با قراردادن ماشین تایپ در بخش کامپیوتری، تبلیغات خلاقانه ای را از کتاب های کلاسیک به عمل آورده است.

ادامه مطلب
۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۵

مجسمه های خلاقانه پاکسازی نوار ساحلی کانادادر هر کشوری سواحل جزء جاذبه طبیعی و منحصر به فرد آن منطقه محسوب می شود که همه اقشار جامعه وظیفه حفاظت و حراست از آن را دارند و این در صورتی است که وجود هر گونه شی و زباله در نزدیکی ساحل علاوه بر اینکه منظره ای نازیبا را از خود بر جای می گذارد، می تواند محیط زیست آبزیان را به مخاطره بیندازد.

ادامه مطلب
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۶

تبلیغات خلاقانه ارائه اینترنت رایگانبا توجه به سرعت نفوذ فناوری های نو درزندگی روزمره و صنایع مسافرتی، ارایه وای فای رایگان و اینترنت پرسرعت مزیت رقابتی درصنعت هتلداری و گردشگری جهان شده است.به همین جهت فرودگاه بین المللی پیرسون به شکل خلاقانه ای برای ارائه اینترنت رایگان به مسافران فرودگاه، نماد وای فای گوشی همراه را در یکی از سالن های مرکزی فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو به اجرا درآورده است.

ادامه مطلب
۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۹

باغ وحش ها محلی برای بازدید از حیوانات مختلف هستند اما همیشه جذابیت ندارند اگر در ارتباط نزدیک با آن ها باشیم و ترس را از نزدیک حس کنیم باغ وحش نیز جذاب خواهد شد. باغ وحش Denver که در ایالات متحده آمریکا قرار دارد برای بزرگ جلوه دادن باغ وحش خود پیامی درخور توجه را بر روی آثار تبلیغاتی خود حک نموده است که برای لحظه ای موجب تامل مخاطبین میگردد.

ادامه مطلب
۲۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰