۲۷ المان نوروزی در بیرجند نصب می‌شود

۲۷ المان نوروزی در بیرجند نصب می‌شودمدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری بیرجند با بیان هزینه زیباسازی شهر بیرجند برای ایام نوروز ۴۰۰ میلیون تومان است گفت: امسال ۲۷ المان نوروزی در بیرجند نصب می‌شود که ۱۵ المان جدید و ۱۲ المان از سال قبل است.

به گزارش فرابیلبورد به نقل از تسنیم، همایون شاکری صبح امروز در کمیته اطلاع‌رسانی تبلیغات امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرایی سفر اظهار داشت: برای ایام نوروز 15 المان جدید به دست هنرمندان استان و خارج استان ساخته شده است که به همراه 12 المان که از سال قبل است در بیرجند نصب می‌شود. 

۲۷ المان نوروزی در بیرجند نصب می‌شود
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/اخبار/-المان-نوروزی-در-بیرجند-نصب-می-شود.html

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری بیرجند گفت: کار گل‌کاری برای نوروز آغار شده که این گلها از نوع گل‌های فصلی بوده و هزینه آن بین 150 تا 200 میلیون تومان است.

شاکری افزود: کار خط‌کشی جداول سطح شهر بیرجند نیز آغاز شده است که هزینه زیباسازی شهر بیرجند برای ایام نوروز 400 میلیون تومان است که از این مبلغ 200 میلیون تومان برای المان‌های نوروزی هزینه شده است.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری بیرجند گفت: شهرداری بیرجند برای پاکسازی و زیباسازی شهر همیشه پای کار بوده و تلاش می‌کند تا هرس درختان خشک تا قبل از نوروز انجام شود. 

نماینده اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار داشت: هواشناسی خراسان جنوبی مانند دیگر دستگاه‌ها در ایام نوروز اطلاع‌رسانی در زمینه شرایط آب و هوا ارائه خواهد داد که برای هفته آینده بارش رگباری در استان پیش‌بینی می‌شود.

۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰

مشخصات این نوشته

دسته بندی : اخبار
آخرین بروزرسانی : ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
تعداد بازدید : 521 بار

تگ ها

المان شهری
مبلمان شهری
المان نوروزی بیرجند