کمپین "شهر تازه" آموزش‌هاي شهروندي در حوزه محيط‌ زيست را دنبال مي‌کند

دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اکران های فرهنگی با موضوع محیط زیستی در قالب کمپین "شهر تازه" گفت: این کمپین روشی برای نهادینه کردن فرهنگ صحیح شهروندی در میان شهروندان است. 
به گزارش فرابیلبورد به نقل از حدید نیوز، دکتر علیزاده با بیان اینکه فرهنگ‌سازی در حوزه‌های مختلف از سوی مدیریت شهر با جدیت در حال پیگیری است، ادامه داد: تجربه سازمان زیباسازی از برگزاری کمپین‌های شهروندی در موضوعات مختلف نشان‌دهند اثربخشی آنها در تغییر رفتارهای اشتباه شهروندی است.

کمپین "شهر تازه" آموزش‌هاي شهروندي در حوزه محيط‌ زيست را دنبال مي‌کند
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/اخبار/کمپین-شهر-تازه-موزش-هاي-شهروندي-در-حوزه-محيط-زيست-را-دنبال-مي-کند.html

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه برای حل معضلات محیط زیستی نیاز به تعامل و هم‌افزایی بین همه دستگاه‌ها است، افزود: به همین منظور در تعامل با ستاد محیط زیست شهرداری کمپین "شهر تازه" با هدف اکران طرح‌های فرهنگی محیطزیستی راه اندازی شد که اکران‌های فرهنگی آن تا 22 آذرماه ادامه‌دارد و تلاش کرده تا با تکیه بر هنر آموزه‌های محیط زیستی به مدت دو هفته پیش‌روی شهروندان قرار گرفته است.

او با تاکید بر اینکه این پیام‌های هشداری به شهروندان و مسولین دست‌اندکار در حوزه محیط‌زیست است، گفت: متاسفانه شرایط زیست‌محیطی شهر تهران چندان مناسب نیست و این اعلام هشدارها می‌تواند مشارکت مردم برای برای بهبود شرایط پایتخت بیشتر کند.

دکتر علیزاده با بیان اینکه همه مسولان دست‌اندکار در حوزه شهری باید تلاش کنند تا توجه به محیط‌زیست در زندگی روزانه شهروندان نهادینه شود، ادامه داد: کمپین شهر تازه با موضوع هوای پاک، زمین پاک، انرژی پاک و تنوع زیست محیطی تلاش کرده تا به شهروندان در این زمینه هشدار دهد.

۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۰

مشخصات این نوشته

دسته بندی : اخبار
آخرین بروزرسانی : ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۰
تعداد بازدید : 58 بار