نصب بیلبورد های تبلیغاتی خودرو باید با اتحادیه هماهنگ باشد

معاملات خودرورئیس نمایشگاه داران خودرو و فروشندگان خودرو از نصب بیلبوردهای تبلیغاتی نمایشگاه های فاقد مجوز خودرو در اتوبان و بزرگراههای سطح شهر انتقاد کرد و گفت: شهرداری در انتشار آگهی و نصب بیلبورد های تبلیغاتی خودرو با اتحادیه هماهنگ باشد.

به گزارش فرابیلبورد، سعید موتمنی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق  اصناف ایران خطاب به مردم توصیه کرد که به هیچ وجه از جمعه بازارهای سطح شهر خودرو خریداری نکنند.

نصب بیلبورد های تبلیغاتی خودرو باید با اتحادیه هماهنگ باشد
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/اخبار/نصب-بیلبورد-های-تبلیغاتی-خودرو-باید-با-اتحادیه-هماهنگ-باشد.html

وی با اعلام آنکه خریداری خودرو از روز بازارهای جمعی مشکلات عدیده ای را برای خریداران به وجود می آورد، افزود: مگر مردم از دستفروش دارو خریداری می کنند که حالا برای خرید کالایی همچون خودرو که حساسیت های خاص خود را دارد، به سراغ روزبازارهای جمعی می روند.

موتمنی همچنین ضمن اشاره به تخلف شرکت ها و نمایشگاه های فاقد مجوز در تبلیغات درون شهری و برون شهری در بزرگراهها گفت: نمایشگاه های خودرو قبل از انتشار هر گونه آگهی در روزنامه ها یا نصب هر بیلبوردی باید از اتحادیه استعلام گرفته بگیرند.

وی در اعتراض به انتشار آگهی مراکز غیرمجاز فروش خودرو در روزنامه همشهری تصریح کرد: سالهاست که به روزنامه همشهری اعلام کردیم که قبل از انتشار آگهی نمایشگاه های فاقد مجوز و مراکز غیرمجاز فروش خودرو از اتحادیه نمایشگاه داران خودرو استعلام گرفته شود و با ما هماهنگی صورت گیرد اما متاسفانه روزنامه همشهری به این مسئله توجهی ندارد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو در ادامه از شکایت اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو از روزنامه همشهری خبر داد و افزود: پیش از این چندین بار تخلف روزنامه همشهری را در انتشار آگهی مراکز و نمایشگاه های غیرمجاز گزارش کردیم زیرا طبق قانون تنها مراکز دارای پروانه کسب مجاز به انتشار آگهی در روزنامه هستند.

وی متذکر شد: هم اکنون از شهرداری انتظار داریم که قبل از نصب بیلبورد تبلیغاتی شرکتها و نمایشگاه های خودرو در بزرگراهها با اتحادیه هماهنگی های لازم صورت گیرد.

به گفته موتمنی، بیشترین تخلفات در زمینه خودرو از ناحیه نمایشگاه های فاقد مجوز و بدون پروانه کسب انجام می شود و درصدِخلاف در واحدهای صنفی قانونمند بسیار پایین است.

۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵

مشخصات این نوشته

دسته بندی : اخبار
آخرین بروزرسانی : ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید : 69 بار

تگ ها

بیلبورد تبلیغاتی
اتحادیه نمایشگاه داران
تبلیغات