تابلو ها و بنر های تبلیغاتی غیر مجاز در سطح شهر ارومیه جمع آوری می شود

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه اظهار کرد: خوشبختانه در 4 سال اخیر شهرستان ارومیه یکی از برترین شهر ها در بحث نورپردازی و کاشی کاری بوده است.

به گزارش فرابیلبورد به نقل از ایسنا؛ مجتبی علیزاده با اشاره به ارتقای جایگاه شهرستان ارومیه در بحث نورپردازی و کاشی کاری شهری گفت: ارومیه در این زمینه از بقیه شهر های با سابقه پیشی گرفته و در حال حاضر استاندارد های جهانی در این زمینه را دارا است.

تابلو ها و بنر های تبلیغاتی غیر مجاز در سطح شهر ارومیه جمع آوری می شود
http://www.farabillboard.com/نوشته-ها/اخبار/تابلو-ها-و-بنر-های-تبلیغاتی-غیر-مجاز-در-سطح-شهر-ارومیه.html

وی تصریح کرد: در خصوص جمع آوری تابلو ها و بنر های تبلیغاتی و حذف زوائد شهری تمهیداتی صورت گرفته است، به این صورت که سازمان زیباسازی شهرداری جهت ایجاد نظم و جلوه تمیز در خیابان های شهر به طور منظم و قانونی پس از شناسایی تبلیغات غیر مجاز و  اخطارهای اولیه، در صورت عدم همکاری اقدام به جمع آوری آن ها می کند.

وی ادامه داد: این روند به صورت هفتگی و منظم در تمام نقاط شهر و خیابان ها انجام می پذیرد.

علیزاده گفت: یکی از سیاست های سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه توجه به پدیده بومی گرایی و استفاده از صنعتگران و هنرمندان بومی جهت بالا بردن دانش در بخش خصوصی بوده است.

مدیرعامل زیباسازی شهرداری ارومیه با بیان اینکه اماکن تاریخی زیر نظر سازمان میراث فرهنگی است، گفت: سازمان زیباسازی تا کنون به علت مهارت و شناخت ویژه عهده دار نورپردازی مدرسه 22 بهمن و ساختمان شهرداری ارومیه بوده است.

وی در ادامه به برنامه های زیباسازی شهرداری ارومیه  اشاره کرد و گفت: در حال حاضر سازمان در حال انجام نورپردازی و تامین روشنایی و رنگ آمیزی و نصب تجهیزات تاسیسات آبی و برقی پروژه تقاطع امامت است، تا پروژه در کوتاهترین زمان ممکن آماده افتتاح گردد.

 

۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۶

مشخصات این نوشته

دسته بندی : اخبار
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۶
تعداد بازدید : 71 بار

تگ ها

تابلو ها و بنر های تبلیغاتی
زیباسازی ارومیه