اخبار

فیلتر مقالات

جستجو:
دسته بندی :

به گزارش فرابیلبورد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، هوشمند سفیدی رئیس جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران با اعلام این مطلب گفت: بخش اصلی این رویداد، "بخش مسابقه" است که طی آن آگهی‌های تبلیغاتی در 9 رشته تبلیغات محیطی، تبلیغات حمایتی، تبلیغات مستقیم، فعالیت‌های روابط عمومی، تحقیقات آزمون‌های تبلیغات، تبلیغات دیداری و شنیداری، تبلیغات چاپی، برندینگ، موردبررسی، ارزیابی و داوری قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب
۳۰ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴

دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اکران های فرهنگی با موضوع محیط زیستی در قالب کمپین "شهر تازه" گفت: این کمپین روشی برای نهادینه کردن فرهنگ صحیح شهروندی در میان شهروندان است. 
به گزارش فرابیلبورد به نقل از حدید نیوز، دکتر علیزاده با بیان اینکه فرهنگ‌سازی در حوزه‌های مختلف از سوی مدیریت شهر با جدیت در حال پیگیری است، ادامه داد: تجربه سازمان زیباسازی از برگزاری کمپین‌های شهروندی در موضوعات مختلف نشان‌دهند اثربخشی آنها در تغییر رفتارهای اشتباه شهروندی است.

ادامه مطلب
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۰

معاملات خودرورئیس نمایشگاه داران خودرو و فروشندگان خودرو از نصب بیلبوردهای تبلیغاتی نمایشگاه های فاقد مجوز خودرو در اتوبان و بزرگراههای سطح شهر انتقاد کرد و گفت: شهرداری در انتشار آگهی و نصب بیلبورد های تبلیغاتی خودرو با اتحادیه هماهنگ باشد.

به گزارش فرابیلبورد، سعید موتمنی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق  اصناف ایران خطاب به مردم توصیه کرد که به هیچ وجه از جمعه بازارهای سطح شهر خودرو خریداری نکنند.

ادامه مطلب
۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه اظهار کرد: خوشبختانه در 4 سال اخیر شهرستان ارومیه یکی از برترین شهر ها در بحث نورپردازی و کاشی کاری بوده است.

به گزارش فرابیلبورد به نقل از ایسنا؛ مجتبی علیزاده با اشاره به ارتقای جایگاه شهرستان ارومیه در بحث نورپردازی و کاشی کاری شهری گفت: ارومیه در این زمینه از بقیه شهر های با سابقه پیشی گرفته و در حال حاضر استاندارد های جهانی در این زمینه را دارا است.

ادامه مطلب
۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۶

کارگروه تبلیغات و اطلاع رسانی سما استان خراسان رضوی ، از سوی سازمان سما به عنوان کارگروه موفق در کشور شناخته شد.

به گزارش فرابیلبورد به نقل از آنا، ارتباط با هنرستان‌های شهر مشهد در برگزاری کارگاه‌های تخصصی آموزشی برای مدیران هنرستان‌ها به‌منظور آشناسازی گروه‌های هدف با امکانات و تجهیزات آموزشکده‌های سما، نصب تابلوهای تبلیغاتی در مناطق پرتردد شهر همچون

ادامه مطلب
۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹

سیمای شهری با اکران یکپارچه بنرهای مناسبتی بهبود محقق می شود. به گزارش فرابیلبورد به نقل از آنلاین سپیدار، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت نمای بصری شهر و ارائه راهکارهای مناسب به این منظور اظهار داشت: بهبود سیمای شهری با هماهنگی در اکران یکپارچه بنرهای مناسبتی محقق می شود. 

حسین عطایی در نشستی با مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج و مسئولان روابط عمومی مناطق 12 گانه، اهمیت زیبایی شهر و ایجاد آرامش در روحیه شهروندان را یادآور شد و گفت: ضروری است به منظور تحقق این مهم بنرهای مناسبتی به صورت یکپارچه در سطح شهر اکران شوند. 

ادامه مطلب
۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۲

کمپین اطلاع‌ رسانی نظام بانکی کشورمدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی با اعطای لوح تقدیری به مدیرعامل موسسه اعتباری ملل مراتب تقدیر و تشکر رییس کل بانک مرکزی را ابلاغ کرد.

ادامه مطلب
۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰

تصویر وفاداری یاران امام حسین(ع) بر روی 300 تابلو تبلیغات شهریدبیر کمیته فرهنگ شهروندی از اختصاص 300 تابلو تبلیغات شهری به موضوع محرم و  وفاداری یاران امام حسین(ع) در واقعه کربلا خبر داد.
به گزارش فرابیلبورد و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، سعید امامی رسالت کمیته فرهنگ شهروندی را اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به شهروندان عنوان کرد و گفت: تابلوهای شهری، شاه راه ارتباطی مردم با این کمیته هستند که در تمام نقاط شهر وجود دارند و مردم به خصوص هنگام قرمز شدن چراغ راهنما از هشدارها و مفهوم این تابلوها آگاه می‌شوند.

ادامه مطلب
۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۵۸

اجرای تبلیغات محیطی سرشماری نفوس و مسکناستاندار تهران با تاکید بر ضرورت توجه به امر تبلیغات برای افزایش مشارکت مردم در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95، خواستار تلاش بیشتر صدا و سیما، رسانه های مجازی و مطبوعات کشور در این زمینه شد.

به گزارش خبرگزای محیطی به نقل از ایرنا سید حسین هاشمی عصر شنبه در دومین نشست ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان تهران که در محل استانداری برگزار شد افزود: صدا و سیما باید در قالب ویژه برنامه هایی در شبکه تهران و دعوت از فرمانداران، ائمه جمعه شهرستان ها و نمایندگان مجلس استان نسبت به اهمیت مشارکت مردم در این امر مهم، آگاهسازی های لازم را انجام دهد.

ادامه مطلب
۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۹:۴۴

جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی غیر مجاز در استان همدانرئیس واحد بازرگانی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان همدان ، از جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی فاقد مجوز که به صورت غیرمجاز در جاده های سطح استان همدان نصب شدند خبر داد .

ادامه مطلب
۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۴