اخبار

فیلتر مقالات

جستجو:
دسته بندی :

به گزارش فرابیلبورد و به نقل از شهر آرا، علیرضا رواندل بازیگر تئاتر مشهد در مورد اوضاع این روزهای تئاتر مشهد گفت: این روزها وضعیت تئاتر و اجراهای مشهد بسیار خوب است، اینکه الان ما می‌توانیم از بین چند تئاتر انتخاب کنیم که به تماشای کدام یک بنشینیم،بسیار قدم خوبی است.

ادامه مطلب
۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۳:۳۷

المان شهری بندرعباس

رئیس کمیسیون اقتصاد، برنامه و بودجه شورای شهر بندرعباس گفت: المان های شهری با هزینه های هنگفتی انجام می شود ولی متأسفانه در این المان ها به هویت محلی و بومی اشاره ای نشده است.

به گزارش فرابیلبورد و به نقل از برنا در هرمزگان، "مجید عسکری زاده" در بیست وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان کرد: هدف اصلی المان‌های مختلف در شهر، زیباسازی فضای شهری، ارتقاء فرهنگی و هویت‌بخشی به شهروندان و انتقال و نشان دادن فرهنگ به نسل های آینده است که در خصوص المان های شهری در بندرعباس اجحاف شده است.

ادامه مطلب
۰۴ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۸

اجرای حجم های بهاری در پل های عابرپیادهعلیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت : همزمان با آغاز  سال جدید و در راستای فعالیت‌های استقبال از بهار ۹۶، مطابق سنوات  گذشته زیباسازی سیما و منظر شهری در دستور کار اداره زیباسازی منطقه قرار گرفته ‌است و اجرای حجم های بهاری در پل عابرپیاده ایثارگران واقع در بزرگراه یادگار امام(ره) انجام شده است.

جعفری با بیان اینکه پاک کردن چهره شهر از آلودگی های بصری، هدیه بهاری اداره زیباسازی شهرداری منطقه 2 به شهروندان جهت قدردانی از آنها می باشد، عنوان کرد: این اداره با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران با برنامه ریزی های مختلف در قالب اجرای طرح استقبال از بهار اقدام به نصب المان های نوروزی، رنگ آمیزی جداره ها، رنگ آمیزی جداول، رنگ آمیزی پایه استندهای سازمانی، حذف زوائد فیزیکی از سطح منطقه و آرام نمودن سیمای بصری کرده است.

ادامه مطلب
۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۱

حضور نماینده سازمان بازرسی کل کشور در مزایده تابلوهای تبلیغات شهریمعاون شهردار تهران به دنبال تذکر یکی از اعضای شورای شهر در خصوص وضعیت تابلوهای تبلیغات شهری گفت: مزایده تابلوهای تبلیغات شهری بر اساس بالاترین قیمت پیشنهادی و تائید صلاحیت و توانایی شرکت های حاضر صورت می پذیرد.

ادامه مطلب
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۸

۲۷ المان نوروزی در بیرجند نصب می‌شودمدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری بیرجند با بیان هزینه زیباسازی شهر بیرجند برای ایام نوروز ۴۰۰ میلیون تومان است گفت: امسال ۲۷ المان نوروزی در بیرجند نصب می‌شود که ۱۵ المان جدید و ۱۲ المان از سال قبل است.

به گزارش فرابیلبورد به نقل از تسنیم، همایون شاکری صبح امروز در کمیته اطلاع‌رسانی تبلیغات امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرایی سفر اظهار داشت: برای ایام نوروز 15 المان جدید به دست هنرمندان استان و خارج استان ساخته شده است که به همراه 12 المان که از سال قبل است در بیرجند نصب می‌شود. 

ادامه مطلب
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۰

تصویر وفاداری یاران امام حسین(ع) بر روی 300 تابلو تبلیغات شهریدبیر کمیته فرهنگ شهروندی از اختصاص 300 تابلو تبلیغات شهری به موضوع محرم و  وفاداری یاران امام حسین(ع) در واقعه کربلا خبر داد.
به گزارش فرابیلبورد و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، سعید امامی رسالت کمیته فرهنگ شهروندی را اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به شهروندان عنوان کرد و گفت: تابلوهای شهری، شاه راه ارتباطی مردم با این کمیته هستند که در تمام نقاط شهر وجود دارند و مردم به خصوص هنگام قرمز شدن چراغ راهنما از هشدارها و مفهوم این تابلوها آگاه می‌شوند.

ادامه مطلب
۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۸

اجرای تبلیغات محیطی سرشماری نفوس و مسکناستاندار تهران با تاکید بر ضرورت توجه به امر تبلیغات برای افزایش مشارکت مردم در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95، خواستار تلاش بیشتر صدا و سیما، رسانه های مجازی و مطبوعات کشور در این زمینه شد.

به گزارش خبرگزای محیطی به نقل از ایرنا سید حسین هاشمی عصر شنبه در دومین نشست ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان تهران که در محل استانداری برگزار شد افزود: صدا و سیما باید در قالب ویژه برنامه هایی در شبکه تهران و دعوت از فرمانداران، ائمه جمعه شهرستان ها و نمایندگان مجلس استان نسبت به اهمیت مشارکت مردم در این امر مهم، آگاهسازی های لازم را انجام دهد.

ادامه مطلب
۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۴

جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی غیر مجاز در استان همدانرئیس واحد بازرگانی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان همدان ، از جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی فاقد مجوز که به صورت غیرمجاز در جاده های سطح استان همدان نصب شدند خبر داد .

ادامه مطلب
۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۴

بیلبوردهای تبلیغاتی دهه کرامتمدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران ، از اکران طرح های فرهنگی با موضوع “دهه کرامت” ، بر روی سازه های تبلیغاتی خبر داد و گفت : با  اکران این بیلبوردهای فرهنگی تهران رنگ و بوی ولادت امام رضا (ع) را به خود گرفته است .

ادامه مطلب
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۶

بیلبوردهای تبلیغاتی کالاهای خارجیرئیس هیأت مدیره کانون زنان بازرگان خراسان رضوی در رابطه با ضعف تبلیغاتی کالاهای داخلی در کشور اظهار داشت : متاسفانه ما تبلیغات قوی و موثر در حوزه بازرگانی نداریم و اغلب تبلیغاتی که در رسانه ملی و بیلبوردهای شهری نمایش داده می شود یا بسیار ضعیف بوده و یا الگو گرفته شده از سایر کشورهاست .

ادامه مطلب
۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۴