تمام نوشته ها

فیلتر مقالات

جستجو:
دسته بندی :

تبلیغات در فرودگاه شیرازتاریخچه فرودگاه بین المللی شهید دست غیب شیراز

کلانشهر شیراز ، نسبت به دیگر کلانشهرهای ایران ، امکانات مسافربری بهتری دارد . شیراز دومین شهر ایران پس از تهران بود که دارای فرودگاه بین‌المللی شد. این فرودگاه در دوران سلطنت محمدرضا شاه پهلوی با نام فرودگاه بین‌المللی شیراز تأسیس شد که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌نام «فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز» تغییرنام داد. فرودگاه شیراز پس از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه در سطح کشور محسوب می‌گردد.

ادامه مطلب
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴

تبلیغات در جاده های یزد

برای اجاره تابلوهای تبلیغاتی، بیلبورد های تبلیغاتی در جاده یزد، طبس، بافق و .... اجاره بیلبورد پل عابر پیاده در جاده ها و اتوبان ها با شماره 09128700556 واحد فروش رسانه  تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۵۷

تبلیغات در راه آهنمعرفی راه آهن

راه آهن یا ترابری ریلی یک روش ترابری هدایت شده زمینی است. راه آهن برای قطارها طراحی شده تا بدینوسیله بتوان مسافر و کالا جابجا کرد. راه آهن دو ریل همراستا دارد که معمولاً از فولاد است. این ریل‌ها با ریل ‌بند (تراورس)های چوبی یا بتنی (و در گذشته فولادی) به هم پیوسته می‌شوند که این ریل‌بندها ریل‌ها را در بازه‌ ای یکسان از همدیگر نگه می‌دارد.

ادامه مطلب
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۰۷

تبلیغات در پمپ بنزینجايگاه هاي سوخت از جمله خدمات شهري است كه به عنوان تامين كننده سوخت بخش حمل و نقل شهري عمل نموده وبه نوبه خود از لحاظ ملاحظات ترافيكي، شهرسازي، ايمني و محيط زيست داراي اهميت ميباشد.

هر چند در احداث این گونه جایگاه ها باید به مسائل توجیه اقتصادی و اجتماعی و حفظ و صیانت از سرمایه گذار و هدایت سرمایه گذاری در بخش اقتصادی هم توجه کرد اما با توجه به اصل تبلیغات در محل کالاهای مشابه می توان جایگاههای سوخت را بهترین گزینه برای اجرای تبلیغات محیطی در نظر گرفت.

ادامه مطلب
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۹

تعرفه اجاره بیلبورد در جاده چالوسبرای اجاره تابلوهای تبلیغاتی، بیلبورد های تبلیغاتی در سطح شهر تهران، جاده چالوس، جاده نمک آبرود، جاده تهران قم و اجاره بیلبورد پل عابر پیاده در جاده ها و اتوبان ها با شماره  09128700556 حاصل فرمایید.

 

ادامه مطلب
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۱۹

تبلیغات اتوبوس شهری تهرانتبليغات و آگهی بر روی اتوبوس يكی از موثرترين و جذابترین نوع تبليغات است، این نوع تبلیغات را می توان به نوعی بیلبوردهای متحرک نامید در اين شيوه به دليل اينكه اتوبوس مدام در سطح شهر در حال تردد است ، محدوده وسيعی از شهر و میلیونها بیننده را تحت پوشش تبليغات قرار میدهد و طيف وسيعی از مخاطبين از شمال شهر تا جنوب شهر و از شرق تا غرب را دربر میگيرد.

ادامه مطلب
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۱

اجاره استرابورد در تهرانمعرفی استرابورد

استرابورد عضوی جدید در حوزه ی تبلیغات محیطی می باشد. از آنجایی که تبلیغات محیطی نماد جریان دائمی و روان زندگی هستند امروزه استفاده از بیلبوردها در فضاهای تبلیغاتی شهر بسیار چشمگیر شده است ودراین بین استفاده از استرابورد به دلیل مزیت هایی که دارد نسبت به سازه های تبلیغاتی دیگر بیشتر رواج یافته است. این سازه جدید که با استقبال زیادی مواجه شده یک بیلبورد کوچک شهری می باشد که در معابر شهری بسیار کارآمد است و معمولا در ابعاد 3 متر در 4 متر در ارتفاعی کوتاه اکران میگردد.

ادامه مطلب
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶

موقعیت تبلیغات در ورودی شهر شیراز

نخستین منظره‌ای که مسافران با آن روبرو می‌شوند، ورودی هر شهر است ، ورودی‌های شهر تاثیر زیادی بر داوری مسافران ورودی به آن در خصوص وضعیت کلی عمران و آبادانی دارند و به همین سبب است که تبلیغات در ورودی هر شهر از موقعیت استراتژی مطلوبی برخوردار می باشد.

ادامه مطلب
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶

فرودگاه عسلویهتاریخچه فرودگاه بین المللی عسلویه

احداث فرودگاه بین المللی خلیج فارس در خرداد ماه سال 1382 آغاز و در سال 1385 پایان یافت. این فرودگاه پس از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) مجهز ترین فرودگاه کشور است. به استاندارهای روز دنیا رسیده و آماده پذیرایی از پروازهای داخلی و خارجی است. فرودگاه بین المللی خلیج فارس در حال حاضر توان جابجایی بیش از یک میلیون مسافر در سال را دارا بوده و وسعت تقریبی آن 700 هکتار است.

ادامه مطلب
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹

اجاره بیلبورد در اسلامشهرمعرفی شهرستان اسلامشهر 

شهرستان اسلامشهر با مساحت ۱۹۵ کیلومتر یکی از شهرستان‌های استان تهران است. این شهرستان در جنوب شهرستان تهران قرار دارد و مرکز آن شهر اسلام ‌شهر است. این شهرستان از شرق و جنوب به ری از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار محدود است.
از طریق بزرگراه‌های قدیم و جدید تهران - ساوه و همچنین آزادگان و احمدآباد مستوفی قابل دسترسی است. فاصله آن تا مرکز شهر تهران حدود ۱۵ کیلومتر است.

ادامه مطلب
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶